Ovulační mikroskop Meopta, máte zkušenost?

jajda2011
21. srp 2012

Máte někdo zkušenosti s ovulačním mikroskopem??? Já ho dostala od známé a bez návodu. Prý když jsou tam vidět tečky tak jsem neplodná a pak tam mají být vidět kapraďovité vzory a to bych měla ovulovat. Ale já tam teď vidím takové jakoby kytičky,něco jako když maluje mráz na okna a nejsem si jistá,jestli je to ten kapraďovitý vzor. A dále bych ráda věděla jestli se někomu na základě tohoto mikroskopu podařilo otěhotnět. Budu ráda za každou informaci. 😵

palomitacheca
21. srp 2012

Kapradinky jsou jako namalovany mrazem na okno 🙂 jeste je pak mezistav, kdy jsou videt kapradinky spolu s teckama. To byva pred ovulaci, nebo po ni.
Mikroskop mam uz dlouho, ale zkousela jsem ho pouzit az loni, kdyz jsme chteli druhe dite. V listopadu jsem nasla kapradinky, navic cipek otevreny s ovulacnim hlenem, tak jsem zautocila na pritele a ted tu chovam 12denni holcicku 😉
Tak at vam to taky brzy vyjde!
@jajda2011

jajda2011
autor
21. srp 2012

@palomitacheca Děkuji je hezké to takhle číst. 🙂

palomitacheca
21. srp 2012

@jajda2011 já z toho měla velikou radost 🙂 sice test v den předpokládané MS byl negativní, tak mě to dost zklamalo, protože jsem si byla fakt jistá, že to vyšlo, ale o týden později byl jasně pozitivní 🙂 nenechali jsme si říct pohlaví a vyšla mi vysněná holčička, tak o to to bylo ještě lepší 🙂

jajda2011
autor
22. srp 2012

@palomitacheca Tak moc gratuluju my se už snažíme 2,5 roku byli jsme i na IvF,teď podstupuji léčbu tradiční čínské medicíny. Tenhle ovulační mikroskop mi dala kamarádka aniž bych jí řekla,že chceme mimčo a že jsem si prošla IVf. Tak budu doufat,že nám to pomůže.

palomitacheca
22. srp 2012

@jajda2011 to uz se snazite hodne dlouho, tak uz to snad konecne musi vyjit! 😉 zkus si kontrolovat prubezne cely cyklus, abys videla, jak se to v prubehu meni. Jsem cetla, ze nekomu to treba neukazuje, ale tezko rict proc. Zkousis si merit teplotu, nebo kontrolujes cipek?

jajda2011
autor
22. srp 2012

@palomitacheca No teplotu si kontroluju, ale nevím jak si kontrolovat čípek 😒

palomitacheca
22. srp 2012

@jajda2011 dulezity je, jestli si na nej vubec dosahnes 🙂 behem ovulace se cipek zkracuje, otvira a navic se meni i hlen.

jajda2011
autor
23. srp 2012

@palomitacheca Aha no to jsou věci 🙂 ,zvláštní je,že se snažíme tak dlouho, doktoři u nás nenašli problém a o takových to věcech mi nikdo nikdy neřekl. Ani o měření teploty, ovulačním mikroscopu a kontrolování čípku. Tak moc děkuji za rady.

palomitacheca
23. srp 2012

@jajda2011 zkus si pročíst třeba tohle http://www.rodina.cz/clanek5211.htm