Ovulační test, je pozitivní?

monikafrystakova
13. říj 2014

Holky, poradte je nebo neni 🙂?

misko5
21. čer 2019

@lucinka1990 ahoj, já bych řekla že 3 odspoda..

dmklarka
Autor odpověď smazal
Zobraz
rona1988
8. únor 2020

Ahoj, dá se tenhle test považovat za pozitivní? Děkuji

gambrinkax
8. únor 2020
minemma
Autor odpověď smazal
Zobraz
aminnna
30. kvě 2020

Ahojte. Chcela by som vás poprosiť o vás názor. Keďže som min. mesiaca mala anovulacny cyklus a p. doktorka mi predpísala lieky na úpravu cyklu pripadne pri oplodnení udržanie mimika tento mesiac si ani neviem vypočítať ovulácia a tak som si kúpila ovulacne testy, aby som si to vedela skontrolovať a pokúsiť sa o babo. Stalo sa mi to po prvý krát. OV testy si robím od kedy mi začali MC. Boli stále negatívne (ani náznak druhej čiarky). Lenže na 5 DC bola druhá čiarka slabá a v ten večer ma začali bolieť aj vaječníky, keď som šla spať. Na druhy deň t. j. 6 DC bola druhá čiarky truchu silnejšia ale nie dosť k tej kontrolnej. Vaječníky už neboleli a večer už na OV zase žiadna druhá čiarka už ani slabá a to bolo taktiež už na 7DC čiarky nikde. Je možné, že OV bola na ten 5 a 6 deň ráno?? Testovať samozrejme budem ďalej, len by som chcela vedieť vás názor. Testujem každé doobedu. Dakujem

nikynikol25
31. kvě 2020

@rona1988 Ahojky mizu se tě zeptat kde si kupovala tyhle ovulac i testy já je jednou měla ale už si nevzpomínám kde jsem je kupovala

luska__
1. čer 2020

@aminnna nemyslim si. testuj dal, a vzdy ve stejnou dobu,nejlepsi je kolem 17h, a dve hodiny predtim nepit a necurat