Ovulační test - kdy si mám udělat další?

akihikousami
26. bře 2014

Ahoj holky, kdy si mám udělat další test? 🙂 🙂

snazilek89
26. bře 2014

@akihikousami ja si je delala kazdy den. Mela sem baleni se sesti testy

gosa22
26. bře 2014

nedělej vůbec, je to zbytečnost a drahé k tomu 😉 nech to na přírodě...já je kdysi chvíli zkoušela a k ničemu to nepomohlo, i když byly pozitivní...těhotenství pak stejně přijde, pokud má přijít... 😉 hodně štěstí!

luciebx
26. bře 2014

pokud mas normalni cyklus 28 dni zacni testovat 10 dc .... nekdy se ovu prispi a dorazi pozdeji... testuj odpoledne.. hodinu pred testovanim nepit at nemas moc rozredenou moc.... pokud se ti druha carka objevi a bude stejne silna nebo jeste silnejsi nez ta kontrolni muzes test povazovat z apozivitni a ovu by mela nastat do 24-48 hodin.. takze od pozivitniho ovu testu hura sexikovat... jinak kdyby si chtela ovu testy mam nektere co mi zbyly 😵

akihikousami
autor
26. bře 2014

@snazilek89 Mám právě koupeno 20 kousků, ale nevím, jestli není zbytečné je teď plácat a chviličku počkat. Nevím, jaký skok přes den ta čárka udělá. :D

@gosa22 Bohužel se zatím příroda neozývá, tak proč jí nepomoct. Mimoto jsem za 20 testů dala cca 245,-, takže to jde.

@luciebx Jak zjistím jaký mám cyklus? Testovala jsem večer, tak dnes zkusím odpoledne 😎 . Když mi dojdou, tak se ozvu ;)

enalga
26. bře 2014

@akihikousami 1 den cyklu = 1 den menstruačního krvácení, poslední den cyklu = 1 den před 1. menstruačním krvácení. spočítej si kolik je to dní a 3 měsíce po sobě sleduj. Většinou to bývá mezi 20 - 28 dny. Ovulace pak přichází někdy v polovině, ale to také není vždy pravda, tudíž testy jsou vhodné 🙂

akihikousami
autor
26. bře 2014

@enalga Super. Kuju 😎 🙂

luciebx
26. bře 2014

@akihikousami no tak od 1 dne kdy ti dosla ms do ty doby nez ti dojde dalsi ms

bibianca
27. bře 2014

Ahojky, jsem na tom podobně můj test byl včera úplně sněhobílý, ale dnes se mi zdá, že už je tam vidět nějaký duch.
@akihikousami

markyska82
27. bře 2014

@bibianca Na duchy se u ovulačních testů nehraje.Testuj dál.Já mám duchy i 10 dní před ovulací.Ta druhá čárka musí být stejně silná nebo silnější než kontrolní.Hodně štěstí

akihikousami
autor
27. bře 2014

No holky já už jsem z toho docela nesvá. Jelikož menstruace mi začala 12 -13. března, takže podle klasického kalendáře bych měla mít ovu dneska a není tam ani ten duch. ☹ ☹ ☹

akihikousami
autor
31. bře 2014

Tak konečně je něco vidět holky! 😀 🙂

Dnes 31.3. - je 20 DC

akihikousami
autor
31. bře 2014

@bibianca Co ty? Nějaký pokrok? 😉 🙂

bibianca
31. bře 2014

@akihikousami No, já měla v pátek dost silnou, ale ne srovnatelně silnou jako kontrolní, tak jsme čekali. No a v sobotu už slábla.. TAk jsme na to vlítli až v sobotu večer. Ten den jsem dopoledne cítila tlaky v podbříšku. Měla jsem strach, že to prošvihnem. Vlítli jsme na to až večer. A v neděli dopoledne zase tlaky v podbříšku.. večer jsem už netestovala ale místo toho našla na toaletáku slabě narůžovělý výtok.. cca ovulka.. Tak jsme na to večer zase vlítli.. Já myslím, že víc už jsem pro to udělat nemohla. Snad jsme se trefili.

akihikousami
autor
31. bře 2014

@bibianca Tak to bude dobrý! Já počkám na zítřek. 🙂

bibianca
1. dub 2014

@akihikousami Tak co testík?

akihikousami
autor
1. dub 2014

@bibianca Udělám až se dnes dostanu z práce a dám sem. 😉

akihikousami
autor
1. dub 2014

Tak už? 😀

kecka28
1. dub 2014

Ty jo super! Já testuju už týden, od 11. dne DC a pořád nic:-/

akihikousami
autor
1. dub 2014

@kecka28 Tohle je můj 21 DC a příští týden už mám menstruaci, takže to mám solidně pošouplé. :/