Ovulační test skoro pozitivní

kopretina2408
27. lis 2017

Ahojky, tak co myslíte?? 😀 Asi ještě počkáme co?? 😀 🙂 myslím, že zítra bude ještě silnější čárka 😉

jenni4
27. lis 2017

Vypadá to, že už se blíží 😉

kopretina2408
autor
27. lis 2017

Doufám, že to nepropásneme 😀

jenni4
27. lis 2017

No já bych to pojistila klidně i dnes 😎

kopretina2408
autor
27. lis 2017

Dneska byl odpoledne 😀 teď mi přítel odjel do práce 😀 ale měl by se do půlnoci vrátit 😀 😀

jenni4
27. lis 2017

Tak pokud byl, tak asi stačí zase zítra 😀

brokovich
27. lis 2017

@kopretina2408 Bych přítele zmermomocnila ještě před půlnocí 😀

kopretina2408
autor
27. lis 2017

@brokovich taky mě to napadlo 😀 akorát nevím zda to má cenu, když už dnes byl 😀 říká se, že má chlap střádat 😀 🙂

kopretina2408
autor
27. lis 2017

@jenni4 To je dilema 😀

brokovich
27. lis 2017

@kopretina2408 Né, to byl vtip, ale nemohla jsem si pomoct. 😀 Testík vypadá skvěle, pojistila bych zítra určitě. Hele, známá s tím svým otěhotněli hned a "leželi na tom" furt, tak já nevim s tím střádáním. 😀

kopretina2408
autor
27. lis 2017

@brokovich já myslela, že to bude pomalu vybarvovat ta čárka, ale včera nic a dneska poměrně silná.. možná na to ještě vlítneme 😀

jenni4
27. lis 2017

Když bude energie a a chuť, tak bych na to klidně vlítla i v noci 😉 ale kdyby ne, tak si myslím, že by se pro dnešek nic nestalo, už máte splněno a ty spermie by tam měli chvlku vydržet 😀 držím pěsti, aby se zdařilo!

kopretina2408
autor
27. lis 2017

@jenni4 😀 hezky řečeno, taky si myslím, že by tam měli nějakou dobu vydržet, tak by to mělo zítra stačit, i když chuť je 😀 ale nechci to uspěchat 🙂

jenni4
27. lis 2017

@kopretina2408 já když testuju, tak mám taky nic, pak vyskočí slabá čárka další den silnější (asi jako test na fotce), další den je už pozitivní a další den už skoro bílo. Ale pokud testuješ poprvé, tak uvidíš, on to bude mít určitě každý trochu jinak.

kopretina2408
autor
27. lis 2017

@jenni4 no mě to právě docela překvapilo, že včera nic a dnes poměrně silné... testuji opravdu poprvé tento týden, jelikož u syna to šlo nějak samo 😀

jenni4
27. lis 2017

On se ten hormon způsobující ovulaci zvýší jen na chvíli, tak to hodně poskočí ta čárka. Já mám testy ze včerejška (dole) a ze dneška (nahoře). Jaký je to rozdíl během 24 hodin 🙂

kopretina2408
autor
27. lis 2017

@jenni4 no pěkně, tak koukám, že zachytit pravou chvíli je fakt věda 😀

jenni4
27. lis 2017

To si taky říkám 😀

schenni
27. lis 2017

Já jsem mela pozitivní ovulacni test jen v 50% pripadu, v ostatních jen čárka testovací slabsi než kontrolní tzn.negativni. Snažila jsem se 2h před moc nepit apod, dle instrukci. A přitom od gynekolozky ovulace potvrzena (v měsíc, kdy byl test negativní) a pak jsem po 7 měsících otěhotněla (rovněž v měsíci s negativním testem). Měření bazální teploty ovulaci ale ukazovalo spolehlivě každý měsíc. Takže bych doporucovala to kombinovat ;)

kopretina2408
autor
28. lis 2017

@schenni no to mě ani nestrašte 🙂 jelikož se snažíme půl roku a teď jsem zkusila tyto testy a doufám, že s nimi se to zadaří 😀

kopretina2408
autor
28. lis 2017

Holky tak včera nic 😀 přítel přijel pozdě domů a to už jsem opravdu spala, tak snad to nebude vadit 😀 😀 😀

jenni4
28. lis 2017

@kopretina2408 to určitě nevadí 😉však dneska je taky den 😀

lesjana
13. pro 2017

Ahoj, nemate nekdo podobnou zkusenost s ovulacnimi testy? Jednoznacne pozitivni neni zadny a ani podle bazalni teploty ovulace neprobehla, ale druha carka je opravdu hodne vyrazna uz skoro 3 tydny 😕 Minuly mesic jsem mela pozitivni tehotensky test, ale neudrzelo se to, kazdopadne hcg jsem si nechavala nabrat jeste ke konci menstruace a uz tehdy bylo jen 1,5, takze myslim ze to by to zpusobovat nemelo... Ja to vubec nechapu 😕