Ovulační test ukázal // 3 týdny po MS. Jak je to možné?

vrablikovaada
31. pro 2012

ahojky dnes jsem zkousela ovulacni test jen tak.PM byla 4.12.2012 6dni po (33dnech)mam ji nepravidelnou od mala.Na testu se my ukazaly // jak je to mozne.prvni se my ukazala tmave leva carecka a pak prava carecka.posledni dobou se citim nejak divne .Prvni tehu mam zasebou ale toto je fakt zajimav pocit.mam prujem,poboliva me v podbrisku no zajimave

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada Ve své podstatě jsou jen dvě možnosti. Buď máš ovulaci až teď, nebo jsi těhotná. Zkus ještě těhotenský test.

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

aha a to jako ze ovulacni test ukazuje tehotenstvi?

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada Jojo, taky.

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

fakt? tak to slysim poprve udelala jsem si jeste jedne ovu test tak chvilku pockam a vyfotim a dam ho sem ale tt si asi koupim az ve stredu ve meste .jinak pokud bych byla tehu v kolikatym asi tt.ale verila bych spi te ovu

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada A v jakém rozpětí máš cykly? 33 dní je nejméně, nebo míváš i delší?
Další možností je cysta na vaječníku, ale o té bys asi věděla z ultrazvuku.
Ona oba ty hormony HCG i LH jsou si podobné. Těhotenský test ovulaci neukáže. Ale ovulační těhotenství ano.

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

nejvice 40 dni vic nee

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada Teoreticky by to ještě ovulace být mohla - objevuje se v rozmezí 10-14 dní před menstruací. Ale při ovulaci bys měla takhle pozitivní testy maximálně dva dny v kuse.

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

foto c.1,2(3 ten na vrchu je cas 10:27 a ten dole je cas 11:30 myslim si ze carky tmavnou 🙂 ale snad to neni cysta to bude asi ta ovulka.a co myslite mame 5mes.holcicku je vhodne mit dalsi miminko?stejne ale manzel rikal ze by me NIKDY na potrat neposlal(samozdrejme pokud by dite nebylo zdravi a bylo by to do 3mes.tak ano)

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

omlouvam se mam spatnej fotak v mobilu ty carky jsou hodne silne stejne tluste stejne tmave

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada A jaká je to citlivost testů? Na těch fotkách toho moc vidět není. Ale pokud budou čárky zítra i pozítří stejně tmavé, tak bych koupila těhotenský test.
Nikdo kromě vás dvou nemůže hodnotit, kdy mít druhé dítě - vždycky je to jen o tom, kdy se na něj cítíte 🙂

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

dobre no ale ja mam uz jen posledni ovu.test 😒 nevim co to je citlivost testu

eficenka
31. pro 2012

@vrablikovaada
jen vstoupím, je možná ovulka, ale i těhu,.... švagrová taky otěhotněla když bylo malé 5 měsíců a za 2 měsíce bude rodit druhé, je štastná i když je to s tím ročním raubířem náročné 🙂

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada V tom pripade si ten posledni test udelej zitra a uvidis, jak bude vypadat. Kdyby byl stejny, tak si zkus udelat ve stredu tehotensky.
Jaka je to znacka testu? Citlivost testu muze byt rozdilna -stejne jako u tehotenskych testu. Kazda mame v prubehu cyklu jinou hladinu LH. U nas se bezne prodavaji ovulaci testy s citlivosti 25 jednotek (IU) na mililitr. Ale nekdo ma trba v prubehu ovulace nizsi hladinu LH a proto potrebuje test, ktery zachycuje LH uz od 20 jednotek na mililitr.

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

na tom testu je napsany cerne (krabicku jsem vyhodila uz davno)OVULATION TEST STRIP(3.0MM)

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

a kolik je to DC nebo jak se to pocita?

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada Aha, tak to je jedno. Jestli jsi to koupila v lekarne, tak tady se prodava celkem vyhradne jedna a ta sama citlivost testu.
Dny cyklu se pocitaji od prvniho dne posledni menstruace. Tj. prvni den byl 4.12.

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

takze dnes 28DC ty testy byli z tesca byli ve sleve

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

poboliva me docela v podbrisku a po stranach nevim kdy zase ocekavat mens.uz me nebavi ta nepravidelnost ☹

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada Jj, 28. den cyklu. Pokud bys tento cyklus měla dlouhý těch 40 dní, pak by bylo možné, že máš až teď ovulaci.

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada To se špatně odhaduje - bolesti po stranách jsou při ovulaci, ale mohou být i v těhotenství. Ve své podstatě délka cyklu je vždycky závislá na tom, kdy přijde ovulace. Když víš, že tento cyklus přišla například ten 28. den cyklu, tak zároveň víš, že celý cyklus bude trvat těch 40 dní. zároveň kdybys měla ovulaci třeba 14. den cyklu, tak po přičtení těch 12 - 14 dnů další menstruace vychází na 26. - 28. den cyklu.

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

ale muj nejdelsi byl tech 40 dni . porod 12.7.2012 takze poprve od porodu 25.9.pm (5dni) ,za 37dni 1.11. menstruace (6dni),dalsi m po 33dnech 4.12(6dni)

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada Takže by se dalo říct, že od porodu se postupně ten cyklus zkracuje, ne? V tom případě bych já osobně sázela spíš na těhotenství, než na pozdní ovulaci. Ale to poznáš jen podle testu.

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

kdyz si test objednam primo do domu dojde my to zitra?

werumka
31. pro 2012

@vrablikovaada Záleží kde... A nemáš možnost si test koupit v Tescu někde poblíž?

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

bydlim 13km od Kromerize .jinak uvidime zitra ten ovu.test a pak ve stredu bych ve meste koupila tehu

romantika
31. pro 2012

ja bych vyckala, ja jsem mela ovulaci i 4-5 dni. ale jak pise werumka ovu testy jsou pozitivni i v tehu, ale to jsem ty carky mela jak dalnice a skocili hned jak sla moc nahoru. Dneska jsou otevrene lekarny tak se da koupit vsude. Jestli jste tehotna tak gratuluji, jste dospeli tak jste tusili co se muze stat a kolikrat lepsi nez planovane tehotenstvi. Ja jsem tak z bratrem od sebe necely rok, je to pry zahul, ale jak tu ctete, spousta maminek nemuze a co by dala za nahodu. Tak at dopadnete tak i tak obe je fajn.I za tu ovulaci je kde kdo vdecny 🙂))
Jinak ovulace muze byt i pred MS i v dobe MS, naposled jsem otehotnela skoro pred MS a tehu se udrzelo. Ovulace nemusi byt pokazde stejny den, hodne to narusi kde co i nervy ci nachlazeni.

megy
31. pro 2012

tak já mám zae problém, že jsem to ještě nedostala, normálně mívám max co 29dní, dnes jsem 30DC a nic. TT jsem si dělala cca 26, 27DC a byl negativní, tak sama nevím, kde je chyba. přítel tvrdí, že jsem těhotná, já se tak necítím 🙂 jinak poslední ms byla 2.12, špinění již dva dny předtím, tak babo raď 🙂
tohle fakt vypadá na možné těhu, budu ti držet pěstičky 🙂
@vrablikovaada

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

diky tak to jsem zvedava ale prominte neverim tomu ze jsem tehotna manzel fakt strika pryc jednou se stalo ze to bylo ta tak ale ja si sen sex zapomela zapisovat akorat vcera byl ale jinak fakt nevim

vrablikovaada
autor
31. pro 2012

ale urcite pockam stejne bych to mela dostat asi tak az 7.ledna

eiram2010
31. pro 2012

Vůbec jsem nevěděla, že ovu testy mohou ukázat těhotenství. Ovu test jsem vyzkoušela poprvé, podle 28 DC jsem měla testovat od 11 dne. 13 DC na něm byli // stejně silné čárky, úplně stejné, ale test už jsem měla poslední tak jsem dál netestovala. Ovu jsem začala cítit až od toho 13 DC a ještě další 2 dny. Snažili jsme se všechny tyto dny. Dnes je to 19 DC a celou tu dobu jako kdybych cítila pravou stranu kolem vaječníku jako při ovu. Jinak prsa a žádné jiné příznaky nemám. Nechci si nic vsugerovávat,ale ten bodbříšek cítím pořád.Jsem jen Zvědavá nebo se to některé stalo? O miminko se snažíme 3 měsíc,ale až teď podstivě 🙂