Ovulační tester Lady-Q. Máte zkušenost?

anchorinka
27. zář 2006

Ahoj holky-snažilky 😉
Chtěla bych se zeptat, jestli náhodou některá nemáte doma Ovulační tester Lady-Q (miniaturní mikroskop pro určení období plodných nebo neplodných dní)??? 🙂 Dočetla jsem se o něm na internetu (http://2324.elektrocoleti.cz/ovulacni-tester-la... - snad to admini nesmažou ) 😅 . Jestli ho některá používáte nebo s ním máte jakékoliv zkušenosti, budu ráda, když napíšete... váhám, jestli si ho mám koupit nebo ne 😉 ! Díky a hodně štěstí při snažilkování 😵 !

belucie
7. lis 2006

Tak to mi není fakt jasné, jak to těm firmám mohou dovolit prodávat jako pomůcku pro zjišťování ovulace...oni si prostě na neštěstí druhých dělají jen byznys. Nebo teď mě napadá, co když to někdo používá jako antikoncepci? To by se Ti lidé mohli milovat třeba jen 3x do měsíce?

len
7. lis 2006

No, tak jako antikoncepci bych to nepoužila v žádném případě, jak jsem již psala, mně to v minulém cyklu v den ovulace neukázalo vůbec nic 😝 No ale - dle mého se prodávají daleko větší podvody, tohle je minimálně na vědeckém podkladě, někomu to určitě funguje a rozhodně to nikomu neuškodí 😉 Akorát to možná ovlivní psychiku, když o tom nikdo nic neví, může se divit, že jeho tělo nefunguje tak, jak by mělo 😕

belucie
7. lis 2006

To je pravda, ale když vidím cenu kolem 500,-, říkám si podvodníci...

jankar
7. lis 2006

Ahoj fotografko,posílám Ti velké gratulace 🙂 🙂 🙂 je to úžasné když to hned tak výjde,na to jsem taky spoléhala půl roku,potom jsme to začali řešit,užívej si ty nekrásnější chvíle 😎 😎 😎

xctij01
7. lis 2006

Tada fotografko, to ti závidim. Já jsem vysadila a pak jsme měli dva měsíce velký stresy se svatbou a se stavbu. A pěkně jsme se u toho hádali. Na plození jsme rozhodně nemysleli a sex jsme měli tak max jednou týdně. A nic. Nějak na nás ta vaše finta nefunguje 😀 😀

fotografka.z.hulina
7. lis 2006

Holky, já to zatím moc neprožívám, dokud mi doktor neřekne, že je vše o.k, ale věřte, že pro mě to fakt bylo docela velký překvapení....a pro mojeho taky 😀 i vám se zadaří a jak říkám, po roce se dá jít k lékaři, zjistit spermiogram, udělat umělé oplodnění. Dneska si myslím může mít skoro každá žena dítě.

lucap
10. lis 2006

Ahoj holky, jsem tu poprvé a musím říct, že je to od vás skvělá pomoc. Ušetřili jste mi nejen peníze, ale i trápení s možná nesprávným měřením. Pište, pište, budu se těšit na nové poznatky. Jsem úplně na začátku 🙂

kattyn
7. led 2007

no tak já si ho taky koupila , ten lady Q test , a nic , pořád mi to ukazuje jak nejsem plodná a nebo pak jsem a stejně nic , snažíme se už víc jak pul roku a nic . takže se na něj už nedívám , nemá to smysl .. 🙄
škoda vyhozených peněz , problém bude asi někde jinde 😖

kalerat
7. led 2007

kattyn tak já mám ten lady Q test půjčený. A ukazoval mi kapradinky i když ovulaci nemám ☹

kattyn
7. led 2007

kalerat jak říkám, není to asi žádná hitparáda, přesně tak jak psala Len 😨

kalerat
7. led 2007

no já to mám naštěstí půjčený, takže jsem do toho nemusela nic investovat. ale snad to odradí jiný holky si ho koupit

ladyx
7. bře 2007

Ahoj! Já jsem si zakoupila Lady Q a kapradiny se mi tento měsíc objevují od 13. dne cyklu každý den...tedy stále...
Tudíž to doporučit nemůžu...
Také jsem si nechala vyhotovit dle metory pana Jonáše astrologicky plodné dny...je to vždy jeden den v měsíci nejvhodnější pro početí zdravého dítěte. Já jsem obě metody chtěla využít jako přirozenou antikoncepci, ale selhal tester tudíž jsem se rozhodla brát prášky...zatím...
Ostatní přeju hodně štěstí ve snažení otěhotnět!

len
7. bře 2007

No, brát kombinaci testeru slin a astrologických výpočtů jako antikoncepci... 😖 Znám teda i jiné přirozené metody s poněkud vyšší spolehlivostí 😉Myslím, žes udělala dobře, že ses vrátila k práškům (pokud ti teda stačí ta antikoncepce a na přirozenosti netrváš) 🙂

ladyx
7. bře 2007

pro len...víš, abych to upřesnila...používali jsme kondom...připadalo mi to skvělý, přirozený, hygienický, ale jen do té doby kdy nám prasknul i přes správné používání a zkušenosti s užíváním. A to ne jednou ale hned dvakrát v týdnu. Měla jsem nervy a obavu z těhotenství, protože jsem s přítelem teprve 2 měsíce ...takže zatím bude HA a až později snad dětátko...nechci přivést dítě do nepřipraveného vztahu🙂

ladyx
7. bře 2007

Zároveň jsem chtěla poděkvoat za tyto příspěvky, protože jsem měla obavu, že když se mi kapradinky objevují stále, mám nějakou hormonální poruchu či tak...jsem ráda, že jsem v pořádku a že nejsem jediná na kterou to nefunguje... 😅

len
7. bře 2007

Neboj, takových nás tu je 😀
S tou antikoncepcí - jasně, je to na zvážení každého z nás, HA je přeci jen nejpohodlnější a hodně spolehlivá, takže pokud k ní nemáš žádné výhrady, tak proč ne? 🙂
Jo, ještě k tomu testeru - pozorovala jsem sliny asi 7 cyklů, přičemž ze začátku se to chovalo po svém - jednou se mi dokonce během ovu kapradinky neukázaly (tři dny předtím byly a pak zmizely 😝 ), a to jsem měla ovu potvrzenou teplotou, hlenem i čípkem. Takže jako metoda k otěhotnění - budiž (milovat se často neuškodí 😉 ), ale jako antikoncepce - určitě velice nebezpečné! Stejně tak s tou astrologií - já tomu sice nevěřím, ale i tak, pokud ti to vyhodí jediný den, ony potvory spermie přežijí i pět, takže opět moc nedoporučuju 😖

hrosirodinka
14. bře 2007

Má některá z vás ověřeno, že ačkoliv jí tester neukázal NIKDY kapradiny, ví podle jiné metody, že měla ovulaci? testuju sice jen měsíc, v den, kdy jsem měla mít ovulaci jsem si vytestovala takové podivné chlupaté jakoby veliké
kapradiny, ale s těmi na obrázku návodu testeru neměly nic společného...říkala jsem si: ukázal v ten den aspoň něco jiného než jindy, tak to funguje, ale jen do dne, kdy mi ty chlupaté kapradiny ukázal první dva dny mentruace. Jak jsem byla ze začátku nadšená, tak teď mám právě opačný názor.Díky za odpověď

ladyx
22. bře 2007

Ahoj! Prodám tento ovulační tester Lady Q (minimikroskop). V původním obalu, a návodem. Na mě nefungoval, protože nemám vyrovnanou hladinu hormonů. Na někoho funguje na někoho ne. Pokud máte zájem, napište mi na mail sharka9@centrum.cz.

len
22. bře 2007

Zkus si dát inzerát tady do bazaru 😉

sikotas
13. zář 2007

Ahoj holky, byla jsem zprvu nadšená že existuje nějaký tester na ovulaci který není tak drahý... jako ty ostatní ( cirka 5 proužků 250 kč) a dá se jím měřit delší dobu než jen 5 dni, ale po přečtení těchto stránek jsem se rozhodla tu objednávku zrušit....pokud s tím testerem není spokojeno tolik zákaznic tak s ním asi nebude něco v pořádku....takže děkuji za tyto stránky, že jsem zbytečně nemusela vyhodit peníze oknem a nepřidávala si tak větší staroti než musím mít....naštěstí jsem stihla tu objednávku stornovat...díky

veronyk
24. lis 2007

Také používám Ovulační tester Lady Q Scope a mohu ho všem doporučit. Ukazuje naprosto přesně a je velmi spolehlivý. Ukazoval kapradinky (v období ovulace) a miminko je na cestě 🙂

pejty
24. lis 2007

tak já musím napsat jinou zkušenost..mně ovulaci za 3 měsíce neukázal vůbec a přeci jsem otěhotněla 😉 .A to jsem ho používala poctivě každý den přesně dle návodu..Tak já ho opravdu nedoporučuji!!

andara
6. pro 2007

Ahojky,ja si ho koupila a nemuzu si stezovat na nepresnost mereni - kapradinky mi ukazal,ale bohuzel zrovna v tu dobu nebyl manzel "po ruce" 😀 takze zatim nic,ale ted jsem pripravena testovat znovu 😉

sarkaa
6. pro 2007

Já přidávím negativní hodnocení.Kapradinky jsem měla i v naprosto neplodných dnech.Byla jsem z toho zmatená takže jsem ho hezky odložila do šuplíčku a už pár měsíců nepoužila.

vlasta23
25. únor 2008

Ahojte holky, mam takovou radost! Tak jsem si koupila tester ladyQ a me neukazuje vubec nic, rika porad jen neplodne dny. Tak me tesi, ze nekdo ma s tim stejne zkusenosti. Zkousely jste jine testery z moci? Jak to funguje? Snazim se prijit na ovulacni dny.Bazalni teplota nefunguje, delam na smeny, heln moc taky nemam...Dik

pudlyna
27. únor 2008

Ahoj vlasti třeba nemáš momentálně plodné dny BT je totiž nejpřesnější ale taky si můžeš koupit v lékárně ovu testy tak skus ty ahoj a napiš jak jsi dopadla.Funkce testu jednoduchá jako těhotenský.

len
27. únor 2008

Porovnání bazální teploty a ovulačního mikroskopu (řádek FERN)
F - kapradinky, PF - částečné kapradinky, - -nic
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/598...
V následujícím cyklu jsem s tím sekla 😀

bbrita
27. únor 2008

moje zkušenost - kapradinky asi tak od 18DC... a pak už až do MS furt. Takže...??? radši si měřím teplotu a dělám ovu testy, to mi docela souhlasí.

vanilka1
6. črc 2008

ahoj,nevite kde bych sehnala nahradni čočku do mikroskupku lady tester?zakalil se mi.
diky

krista
9. říj 2008

petkula • Včera v 07:40
Nemate prosim nekdo zkusenost s timto testerem? Ma se jednat o maly mikroskop, ktery zjistuje ovulaci pomoci slin. Funguje to?

zuzu_z • 1d, snž • Včera v 07:44
Petko já ho mám a už ho nevyužiju. Kdybys měla zájem, je tvůj. Mně to fungovalo, někomu ne... záleží asi, jak pravidelný máš cyklus a dodržuješ pokyny.

versam • 1d • Včera v 07:45
ahojky,já s ním mám zkušenost a špatnou,nikdy sem tam nic neviděla a je fakt že dlouho nevydržel,za chvíli začlo vypadávat sklíčko,tak nevím jestli to bylo tím,nebo proč.Ale kupovaly si ho se mnou i kámošky a těm to fungovalo,i když ty sklíčka jim vypadli taky.Tak nevím jestli není lepší koupit obyčejné ovu testy

zuzu_z • 1d, snž • Včera v 07:49
versam: tak to nevím, mně sklíčko vůbec nevypadlo :-O to teda koukám! Na mě zase nefungovaly ovulační testy tak ono asi na všem bude něco...

versam • 1d • Včera v 07:55
to asi jo,kdybych neztratila účet tak sem to mohla reklamovat,ale bohužel.S obyč ovu testy zkušenost nemám

strouzek • Včera v 08:03
ahoj petkulo dej si do vyhledávače na koníkovi slovo lady Q a vyjede ti několik diskuzí o tomhle mikroskopu . já osobně bych si ho nekoupila je to dost velká investice navíc nevím jak bych to poznala takový odborník abych mohla vypozorovat svoji ovulaci podle hlenu. já používám ovulační testy ty mi ukáží snadno a dobře

petkula • Včera ve 13:10
Strouzek: procitala jsem si nazory a vychazi to tak napul, nekdo ma dobrou zkusenost a nekdo ne Ale asi to fakt nebude nic skveleho. Prouzky jsem uz taky pouzivala ale ten mikroskop mi prisel levnejsi, protoze se da pouzivat delsi dobu.
Nejlepsi bude jit stejne asi na UTZ, i kdyz ne kazdy dr. je ho ochotny delat. Prave dnes jsem odesla od sveho dr., ktery mi rekl, ze prouzky jsou lepsi a UTZ nedoporucoval, hlavni duvod je, ze na to nema cas.

strouzek • Včera ve 13:34
no a nezkoušela jsi měřit BT? to je lehký a hlavně zadarmo hodně holkám BT pomohla k těhu

petkula • Včera ve 13:37
Jo, zkousim tento mesic ale nevim, jestli vydrzim asi budu muset. Mimochodem na mereni BT se muj byvaly dr. taky moc netvaril.

zuzu_z • 1d, snž • Včera ve 13:38
peti žádný doktor se netváří nadšeně na měření BT. Podle nich je to něco zbytečného. Ale myslím, že po několika měřeních průkazně poznáš ovu. Nevýhodou je hlavně to, že podle měření to poznáš až po ovu...

strouzek • Včera ve 13:40
fakt jo? to já co jsem četla na diskuzích hodně holek psalo že BT jim doporučil hlavně dr. tak nevím, já myslím že když zjistíš kdy ji máš některý měsíc pak už zjištovat většinou nemusíš páč je většinou stejný den,

petkula • Včera ve 13:50
No, on se na to asi moc netvaril, protoze z toho nemel zadnou provizi Vubec se se mnou o tom nechtel bavit ale hned mi nabizel OVU testy, ktere pry ma za super cenu, pritom za uplne stejnou cenu to nabizeji v kazde lekarne A kdyz jsem mu to rekla, ze si to koupim v lekarne, tak mi rekl, ze mi v lekarne nikdo neporadi, jak se to ma merit a ze on mi k tomu da nejaky vyklad...tak to jsem mela uz fakt dost.

Tu BT jsem si zacala merit uz driv ale zatim jsem to nikdy nevydrzela dele nez tyden, navic, brala jsem predtim Utrogestan, ktery pry zvysuje teplotu, takze to bylo stejne asi nepresne. Ted uz ho neberu, a jde to na tech teplotach znat. Predtim jsem mela porad pres 37 C a ted mam tak 36.8

strouzek • Včera ve 13:51
ježiš co to je za doktora, jaký výklad? vyčůráš namočíš počkáš to je věda co?

zuzu_z • 1d, snž • Včera ve 14:02
taky nechápu...pan dr asi bral provizi za prodej.
někdy to měření tak jednoduché není, když nemáš ovu pravidelně strouzi. Ale to asi nebude petky pripad.

strouzek • Včera ve 14:04
já nikdy BT neměřila nebo vlastně jo ale až po ovu jednou abych zjistila jak my stoupají teploty noa to jsem našla //

petkula • Včera ve 14:39
Presne tak, a kdybych si nahodou nevedela rady, tak tam je prece pribalovy letak, ne??
On mi uz predtim nabizel nejake vitaminy a tak...Myslim si, ze neni dobre, ze dr. maji z leku provizi.
A nejvic na nervy mi leze ta jejich televize s reklamou v cekarne. Navic, kdyz tam clovek chodi docela casto, tak uz to zna vsechno nazpamet, je to porad dokolecka.

Kamaradka ted pije nejaky bylinkovy caj na podporu tehotenstvi a pry se ji po nem zatim srovnala aspon menstruace. Nemate taky nejake zkusenosti s prirodni lecbou (krome homeopatik)? Nechodite nekdo na cviceni podle Mojzisove?

zuzuza • Včera v 15:09
Ahojte holky, tak jsem vás nepřečetla, všechno co píšete, ale já mám zkušenost s lady q takovou, že je to pěknej šmjd a jen vyhazování peněz, já mám prokázané anovulační cykly a ze slin mě to ukatovalo kapradiny jak vyšité, i v době ms, ztakže asi tak🙂

elana • Včera v 15:46
Já sice ovuluji, BT křivky vzorně dvoufázové, ovu potvrzena i uzv a hladinou hormonů...ovšem nato, že plodné dny jsou nějaké 3 v měsíci, tak já bych musela být asi superplodná, protože ať jsem 1. nebo 15. nebo 35.DC, tak mám taky krásné kapradinky

Věřit tomu, že jsou to vše plodné dny, tak se usouložíme

zuzuza • Včera v 16:11
hehe elan, tak asi máme stejnej názor jo jaká to byla radost, když jsem se podívala a viděla kapradiny, sme na to hned vlítli, jenže se pak potvrdilo, že mám pco, neovuluji a tím šel lady q málem do koše, a to nemluvím o tom, že jsem měla jeden, který mi spadl na zem a rozbil se, tak jsem si objednala druhý, takže celkem asi 1500 vyhozených z okna a těch testů co jsem nakoupila, ovulačních, jenže když má někdo jako já zvednutý LH hormon, tak se mu tam ta čárka objevuje taky pořád, hehe, takže mě jsou tyto metody na prd:(, já jen měřím teplotu a chodím na utz.

elana • Včera v 16:13
No pěkný Zuzu.

Ad ovu testy...to jsem taky případ, ačkoli hladinu LH zvýšenou nemám, ani PCOS nevlastním...tak přesto mám stále na testu slabou druhou čárku.

Takže u mně vyhrává nejlepší a nejlacinější metoda-stará dobrá BT Ta jediná na mně nezkouší žádný vály