Ovulační testy. Jsou přesné?

ovulinka
10. led 2011

ahoj snažilky nevím co si mám myslet o ovulačních testech vychází mi 14 a 15 den ale teplota po ovulaci vždycky klesne o 4 stupně tak nevím jestli jsou opravdu tak přesné jak se říká napište mi prosím vaše zkušenosti s testy díky ahoj ovulinka.

emisekkk
3. dub 2016

@monichka zelený ovu, plast těhu, DC 30 😀

sedlakovasary
9. dub 2016

Holky na ovulační testy asi prdím...zkoušela jsem 3 měsíce po sobě a ani jednou jsem neměla stejně silný proužek jako ten kontrolní 😒 a a to jsem v jednom měsíci byla u dr. a ta mi OVU potvrdila...takže to asi bude u každého jiné ☹

tati_ana
9. dub 2016

@sedlakovasary mám stejnou zkušenost...buď sněhobílé nebo pididuch. A otěhotněla jsem ihned. Takže bych na ně určitě nespoléhala 😉

petra_1986
29. kvě 2017

Ahojky, zkusim obnovit tuto diskuzi, i kdyz po roce, ale mam ten stejny problem...☹ do ovu testu jsem investovala uz doost penez, delam i 3x denne abych neco neprosvihla a on je porad negativni:( delam od 11 DC. Tak ja uz nevim...

nikyselen
29. kvě 2017

já si poprvé dělala ovu testy tedka v květnu a žádný pozitivní...
byla jsem neštatsná,že uvulaci nemám, tak jsem ho spíš už ze srandy zkusila 26.5. kdy 28.5. měla být ms..no a najednou pozitivní 4-5tt teh. ...takže za mě teda rozhodně nejsou spolehlivý 🙂