Ovulační testy, který můžu považovat za pozitivní?

maice
9. pro 2013

Ahooj, holky, prosím o radu....myslíte, že můžu považovat 8.12. večer jako pozitivní ovu test? Děkuju

werumka
26. bře 2014

@trskova A dal Ti třeba ten Utrogestan nebo tak? Jasně, že bude vše ok, jen odpočívej 🙂

trskova
26. bře 2014

@werumka ne nedal mi nic...zkontroloval mě, řekl mi že teď ani naznak špinění...a že když budu špinit dál tak že to prý nevadí..teda vadí ale není to tak strašné než přijdu za týden na kontrolu...ale kdybych začala víc krvácet tak mam na pohotovost

werumka
26. bře 2014

@trskova Jasně, tak to je v pohodě. Určitě ber ten celaskon, ten je dobrý proti praskání cévek, když jsou překrvené.

trskova
26. bře 2014

@werumka už mě to odpočívání nebaví. na dnešek jsem spala asi dvě hodiny....takže jsem jak praštěná. a zřejmě jsem na chvilku usnula a jsem ještě k tomu cela přelamaná. Manžel odpolední...nooo jsem zvědavá jak dám tady celý týden :D

haninka712
26. bře 2014

Holky, prosim, myslite ze je ten posledni test pozitivni? V realu je ta carka tmavsi( slabe carky ze zacatku testovani nwzobrazil vubec), fotak to nejak presvetlil....
Diky za kazdy nazor 🙂

trskova
26. bře 2014

a z dneška nemáš? vypadá to že třeba za takový dva dny by mohlo....

teok
26. bře 2014

@haninka712 take si myslim, ze teprve bude 🙂

werumka
27. bře 2014

@trskova Odpočívání je samo o sobě nuda, musíš si vymyslet nějakou činnost, která se dá při něm dělat. Třeba plést 🙂

trskova
27. bře 2014

@werumka dnes jsem zase špinila...mám z toho celkem vítr...pořád mi nic není..jakože žádné těhu příznaky. Dnes mě bolela hlava jako blázen...až jsem to nevydržela a po několika hodinách si vzala paralen...tak doufám že jsem tím nějka neublížila...taky jsem dnes myslela na to...že jsem vlastně brala až do pondělka gynex a ten se v těhu taky nesmí...ten se bere tři týdny pak pauza a pak se může znova..s tím že člověk pozná, že, když je těhotnej a nebere ho dál...jenže mě ms přišla...takže mě ani nenapadlo, že můžu být těhotna..

werumka
27. bře 2014

@trskova Špinění na začátku být může, ne krvácení. Pokud bys z toho byla na nervy, zajdi na pohotovost, řekni, že pořád špiníš a oni Ti dají utrogestan, případně ascorutin. Mělo by to pak vymizet. Dokud u embrya nefunguje placenta, tak se ve své podstatě nemáš čeho bát, protože dítě na Tebe není plnohodnotně napojeno. A i tak těch pár kapek Gynexu by určitě nic neudělalo 🙂

trskova
27. bře 2014

@werumka děkuju....dost tomu rozumíš. jsi z oboru?

werumka
27. bře 2014

@trskova Ne, jen jsem byla těhotná 🙂 A když člověk vyrůstá s chronickýma nemocema, tak se naučí rozumět pochodům v organismu, protože mu to pomáhá porozumět i nemocem.

trskova
27. bře 2014

@werumka tak dík...jsi vážně neskutečná podpora :D

werumka
27. bře 2014

@trskova Není zač, hlavně žádný stres, těhotenství odpovídá ovulaci (to je nejdůležitější), věř tomu prckovi, když si k vám našel cestu, tak zvládne i tohle 🙂

trskova
30. bře 2014

@werumka absolutně se necítím těhotně...vůbec nic mi není....už ani nekrvácím...

werumka
30. bře 2014

@trskova To taky vůbec nemusíš 🙂 Já jsem až v sedmém týdnu zjistila, že mi nějaké věci nechutnají a leccos mi pekelně smrdí 🙂 Ale dřív vůbec nic. A že nekrvácíš je fajn 🙂 Udělej si test, uvidíš, že je vše ok.

trskova
30. bře 2014

@werumka zitra si ho dojdu koupit...delala jsem si ho jak jsem krvacela vic...v patek vecer myslim...ale delala jsem si ho nekdy v osm vecer a dost jsem pres ten den pila...takze to bylo dost naredeny..pokud to ma vliv..zdalo se mi ze je test o neco slabsi nez v predchozich dnech....ale mohlo to byt tim jak to bylo naredeny

zuzkaa1
30. bře 2014

@haninka712 já měla asi tak jako ty a teď už máme konec 3 měsíce

trskova
2. dub 2014

@werumka 6+2, zárodek už tam je, ale ještě není žádná srdeční akce. Opět za týden.

werumka
8. dub 2014

@trskova Ahoj, koukám, žes mi sem psala a nějak se mi to nezobrazilo v upozorněních. A 6+2 podle termínu menstruace, nebo podle ultrazvuku?

trskova
8. dub 2014

@werumka podle ultrazvuku. Vychazi mi to s tou ovulaci. Zitra jdem hledat srdicko. Vubec nic mi neni. Zadny oriznaky...takze obavy jsou

werumka
8. dub 2014

@trskova Neboj, příznaky jsou věc subjektivní 🙂 Srdíčko se určitě objeví!

trskova
9. dub 2014

@werumka nejenom, že se neobjevilo, ale od minula se to vesměs nezměnilo. V pátek kontola a hned na to revize.

werumka
9. dub 2014

@trskova Ach jéje, to mě mrzí... Hlavně si nenech vzít optimismus do budoucna. Teď to sice stojí za prd, ale za nějaký čas se budeš cítit líp. Kdybys cokoli potřebovala, tak se ozvi!

nolies
10. dub 2014

Ahoj holky, myslíte, že můžu ovul.test považovat za pozitivní?? (1. je ze včerejška 12:30, 2. taky ze včerejška 21:30 a dolní z dneška 10:15) 🙂

teok
10. dub 2014

@nolies dnešní pozitivní bych řekla 🙂

nolies
10. dub 2014

@teok a hned má člověk lepší náladu 🙂

teok
10. dub 2014

@nolies já ji mám každý měsíc, když vidím ty dvě čátky, ale bohužel jsou furt jen na ovu testu ☹

nolies
10. dub 2014

@teok Tak u mě je to úplně stejný. Taky mívám ovu pozitivní a mimčo nikde ☹

teok
10. dub 2014

@nolies jak dlouho se snažíš? já od listopad/prosinec, tento měsíc se chystám za dr., aby se mrkl, jak mám velké folikuly před ovu, tak snad mě veme, měla by být příští týden 🙂