• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ovulační testy, který můžu považovat za pozitivní?

24. června 2014 
@teok Od února. Takže byly jen dva pokusy, třeba teď ten třetí vyjde :slight_smile: Mě už dr. kontroloval a folikuly mám krásný :slight_smile:
10. dub 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok A jak dlouho vám trvalo první miminko?
10. dub 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies první byl na druhý pokus, ale tenhle dělá ofrky a to jsem měla do března čas na to abych to stihla do konce mateřské, tak prd, aspoň už nebudou takové nervy :slight_smile:...
10. dub 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Taky bych to právě chtěla stihnout do konce mateřské, čas na to máme do konce roku. :slight_smile: Nám první miminko trvalo přes 2 roky. Ale s přítelem jsme se vídali jen o víkendech a tak, kvůli práci. Navíc mám nějaký zdrav.problémy :frowning2:
10. dub 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies to mi povídej, také to není se zdravím nejlepší, ale naučila jsem se stím žít a musíme být rádi za to zlobidlo co máme :grinning:... kdyby to nešlo :wink:
10. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Tohle přesně si říkám. Že některý nemůžou mít ani to jedno. Ale holčička by byla super :slight_smile:
10. dub 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies a kdyby byla ještě hodná :grinning:, super kombinace, doma máme draka :grinning:sice se nenudím, ale někdy toho je moc :slight_smile:
10. dub 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Ti kluci jsou fakt stejní. Já se vždycky těším, až odpoledne usne :slight_smile:
10. dub 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies a jáse ještě těším, aby si nic neuděla, v neděli nám vlítl do futer :frowning2:, boule jako sviňa a te%d nám hraje barvama jako velikonoční vajíčko :grinning:
10. dub 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok :slight_smile: My zas máme nohy plný modřin :slight_smile: Mít ještě jednoho takovýho raubíře, tak nevím nevím :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chci se zeptat ted jsme se s manzelem vratili z libanek a samozrejmne jsme se snazili o miminko... o miminko se snazime uz od lonskeho zari a porad nic... tak jsem si ohlidala plodne dny a vycházelypresne na líbánky :slight_smile: co jsme se v sobotu vratili tak mam bolesti v krizi zvysenou teplotu. A dneska jsem si udelala jen tak ovu test a vysel pozitivní.... tak jsem z toho jelen v nedeli to mam dostat. Nemela ste to nektera a nevite o co by mohlo jít? ? Jestli o to vysněné mimi :slight_smile: predem dekuju za odpovědi
24. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek