Ovulační testy, který můžu považovat za pozitivní?

maice
9. pro 2013

Ahooj, holky, prosím o radu....myslíte, že můžu považovat 8.12. večer jako pozitivní ovu test? Děkuju

nolies
10. dub 2014

@teok Od února. Takže byly jen dva pokusy, třeba teď ten třetí vyjde 🙂 Mě už dr. kontroloval a folikuly mám krásný 🙂

nolies
10. dub 2014

@teok A jak dlouho vám trvalo první miminko?

teok
10. dub 2014

@nolies první byl na druhý pokus, ale tenhle dělá ofrky a to jsem měla do března čas na to abych to stihla do konce mateřské, tak prd, aspoň už nebudou takové nervy 🙂...

nolies
10. dub 2014

@teok Taky bych to právě chtěla stihnout do konce mateřské, čas na to máme do konce roku. 🙂 Nám první miminko trvalo přes 2 roky. Ale s přítelem jsme se vídali jen o víkendech a tak, kvůli práci. Navíc mám nějaký zdrav.problémy ☹

teok
10. dub 2014

@nolies to mi povídej, také to není se zdravím nejlepší, ale naučila jsem se stím žít a musíme být rádi za to zlobidlo co máme 😀... kdyby to nešlo 😉

nolies
10. dub 2014

@teok Tohle přesně si říkám. Že některý nemůžou mít ani to jedno. Ale holčička by byla super 🙂

teok
10. dub 2014

@nolies a kdyby byla ještě hodná 😀, super kombinace, doma máme draka 😀sice se nenudím, ale někdy toho je moc 🙂

nolies
10. dub 2014

@teok Ti kluci jsou fakt stejní. Já se vždycky těším, až odpoledne usne 🙂

teok
10. dub 2014

@nolies a jáse ještě těším, aby si nic neuděla, v neděli nám vlítl do futer ☹, boule jako sviňa a te%d nám hraje barvama jako velikonoční vajíčko 😀

nolies
10. dub 2014

@teok 🙂 My zas máme nohy plný modřin 🙂 Mít ještě jednoho takovýho raubíře, tak nevím nevím 🙂 🙂

lucccinka13
24. čer 2014

Ahojky holky, chci se zeptat ted jsme se s manzelem vratili z libanek a samozrejmne jsme se snazili o miminko... o miminko se snazime uz od lonskeho zari a porad nic... tak jsem si ohlidala plodne dny a vycházelypresne na líbánky 🙂 co jsme se v sobotu vratili tak mam bolesti v krizi zvysenou teplotu. A dneska jsem si udelala jen tak ovu test a vysel pozitivní.... tak jsem z toho jelen v nedeli to mam dostat. Nemela ste to nektera a nevite o co by mohlo jít? ? Jestli o to vysněné mimi 🙂 predem dekuju za odpovědi