Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

vendy05
19. lis 2008

ale u tebe to špatný test není neboj jsi těhulka, já špinila a hned druhý den se to normálně rozjelo... a ms může být i v těhu,takže neboj 😉

mili84
19. lis 2008

vendy: Nezbývá mi, než čekat...dám vědět, jak se to vyvíjí to špinění...teď to je zas dobrý. Kolikátý DC jsi dnes Ty?

vendy05
19. lis 2008

určitě dej, dnes jsem 29DC a mám cykly 33dní 😒

mili84
19. lis 2008

A už jsi zkoušela testovat nebo ještě čekáš?

moudivlacek
19. lis 2008

Mili drzim palecky a cekam na zpravicku, doktori jsou magori 😠
jinak jak uz nekdo psal, spinit muzes i na zacatku tehu,kdyz se vajicko zahnizduje do delohy,to bohuzel zatim nepoznas 😉

mili84
19. lis 2008

moudivlacek: Díky, dám vědět...teď prostě čekám, co bude....

moudivlacek
19. lis 2008

chapu,to cekani je k zblazneni,ja to mam dostat o vikendu,je mi uz nejak zle,chjo ☹
zase na druhou stranu chapu ty doktory,takhle brzy by na UTZ nebylo ani nic videt

mili84
19. lis 2008

moudivlacek: Já vím, že by tam nic nebylo, ale pokud se těhu počítá od datumu poslední menstruace, tak mám tak dlouhé cykly, že bych byla už v 5tt!! A pokud mám // na testu, tak to asi taky nebude jenom pro srandu králikům 😒 Když by tam nebylo vidět těhu, tak třeba nedejbože ty cysty nebo já nevím, mohl mi vzít krev...prostě aspoň mě uklidnit, rozumíš....ale takhlůe se tady užírám sama, jestli je vše ok, nebo jestli to dostanu...strašně mě to hryže v hlavě. Chtěla jsem psát diplomku, ale od rána nedělám nic jiného, než že sedím u pc a furt tady něco čtu 😅 Prostě se na nic jinýho myslet nedá.

vendy05
19. lis 2008

mili ještě je brzy nejdřív fakt tak těch 12 dní po ovu takže nejdřív to vychází na pátek, ale asi už to nechám být a uvidím co ta červená potvůrka.

mili84
19. lis 2008

vendy: Tak držím place 😉

vendy05
19. lis 2008

Mili děkuji a jak to vypadá u tebe????

mili84
19. lis 2008

No já pořád špiním, ne nějak hodně, ale špiním...Uvidím ráno, jak test. myslíš, že už by měl být silnější?

vendy05
19. lis 2008

mili asi o malinko jo, ale stále je naděje pokud na něm ta čárka bude 😵

mili84
19. lis 2008

😵 ok

mili84
20. lis 2008

vendy: Tak čárka je pořád stejně slabá a špiním pořád....takže nejsem o nic moudřejší 🙄 No nic, letím do práce, odpolko se ozvu, papa 😉

vendy05
20. lis 2008

mili, dokud se to nerozjede tak šance furt je, tak hlavinu vzhůru.... 😵

mili84
20. lis 2008

vendy05: Já už tomu asi nevěřím....děsí mě ta slabá čárka... 😒

vendy05
20. lis 2008

mili neboj, vždyť to HCG stoupá až po jeden a půl dni, tak zítra už bude silnější... a co máš za testy?

mili84
20. lis 2008

vendy: GS Mamatest....a co když nebude, tak mám jít k doktorovi?? Jsem protivná, co promiň 😝 😔

vendy05
20. lis 2008

mili asi bych raději zašla, alespoň na krev a uvidíš zda je vše tak jak má být.... ale určitě je 😵

mili84
20. lis 2008

vendy: Asi tam zajdu a řeknu, že mám i trochu bolesti v podbřišku...ještě se domluvím s manžou....

vendy05
20. lis 2008

mili no tak to může být k těhu i k ms, ale já si myslím a přeju aby to bylo to těhu.... když půjdeš hned ráno, tak do odpolka budou výsledky

mili84
20. lis 2008

vendy: Jsi fakt hodná, že mě takhle povzbuzuješ....já Tě nemít 😉 Děkuju a dám vědět 😎

marcelkap
20. lis 2008

Ahoj holky, všechny vás zdravím.
Po půlročním snažení, jsme se dočetli, že existují ovulační testy a včera jsem poprvé vyzkoušela. Jak to tak tady čtu, tak toho půl roku jsme mohli být úplně mimo, protože jsme se snažili vždycky nejvíc okolo 14.dne cyklu a ono to tedy může být i dřív i dýl 🙂 Tak jsem zvědavá co ukáže test. Začala jsem testovat asi pozdě, včera jsem měla 13.DC a na testu byla hooodně slabounká čárka a dneska už téměř žádná. Tak buď jsem to už prošvihla a nebo to ještě přijde - to by bylo teda lepší 🙂

mili84
20. lis 2008

marcelka: Ahojda, my se snažili teď první měsíc a díky tomu jsem zjistila, že mám ovu až kolem 20DC 😉 tak přeji hodně štěstí!!! 😉

marcelkap
20. lis 2008

Doufám tedy že to ještě přijde 🙂
My jsme tomu zatím nechávali volnej průběh a až teď jsme začali něco "řešit". Docela by mě potěšilo, kdyby dosavadní neúspěch byl způsobenej tim, že jsme se netrefovali do ovu. dnů.

mili84
20. lis 2008

marcelkap: Nechi Tě strašit, ale pokud čárka slábne.... A testuješ správně? Má se to dělat až během dne a 2h před tím moc nepít...Ta LH kyselina se v moči tvoří až během dne totiž..A každý den bys měla testovat ve stejnou hodinu. Ale asi už tohle všechno víš 😎

vendy05
20. lis 2008

mili 😉
marcelko hodně štěstíčka v testování....

marcelkap
20. lis 2008

mili: Jo to všechno vim 🙂 Dvě hodiny předtim jsem nepila ale ve stejnou hodinu jsem neměřila. Tak uvidme ještě co bude dál.
a vám to vychází přesně každej měsíc stejně ta ovulace?

mili84
20. lis 2008

Já jsem teď měřila teprve poprvé, tak nevím...Ale pokud máš pravidelný cyklus, tak by Ti to mělo vyjít přibližně ve stejnou dobu 😉