• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

22. dubna 2017 
Ahoj holky, prvni mesic se snazime o miminko, merim BT a dnes jsem si delala prvni ovulacni test, protoze mam bolesti v podbrisku a mam tlak na prsach a trochu me boli (ale tehu urcite nejsem). Jsem teprve 9 DC a to mam cykly (nebo mela jsem pred pul rokem pred nasazenim HA) 28 dni. Vysly mi //, ale jedna byla slabsi. Stalo se nektere z vas, ze to trvalo i vice dni, nez byly obe dve stejne tluste? Manzela uvidim az za 3 dny a mam strach, ze do te doby ovu probehne a my propasneme nasi sanci. :frowning2:
18. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucek čárka by měla být zítra silnějši z jednoho testu se nedá nic určit ... co BT jak to vypadá máš někde graf?
18. kvě 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
graf mam tady: http://www.fertilityfriend.com/ttc/ Ale podle me se z toho zatim neda urcit vubec nic. Me spis zajima, jestli je mozne mit druhou carku slabou treba i vic dni po sobe.
18. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jasně můžeš bude postupně sílit jak se zvedá LH já mám slabou cca od 10 dne
18. kvě 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a silnou mas kdy?
18. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucek stejně silnou jako kontrolní nemám nikdy ale nejsilnější den před ovu nebo dokonce v den ovu..... pak už slábne mrkni mi do alba mám to i označené v grafu
18. kvě 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mam dalsi otazku. Je mozne, ze ovulace uz probehla? Dneska uz me neboli v podbrisku, prsa me boli o dost min a na ovulacnim testu je ta druha carka svetlejsi nez vcera. Ale podle BT zatim ovulace nebyla. Vcera jsem mela teplotu 36,2 a dneska 36,4. :confused:
19. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucek je dost možné že je ovulace dnes
"pozitivní test" je před ovulací tj zítra ti nejspíš stoupne teplota dej pak vedět jo?
19. kvě 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zzitra se ozvu. Uvidim podle teploty rano a pokud nestoupne, tak odpoledne zase zkusim dalsi test a uvidime. Jsem z toho nejaka zmatena :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jde o to svoje tělo poznat někdo má pozitivní test i dva dny dopředu každé tělo je jiné
19. kvě 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preju dobre rano! Tak teplota je 36.3,coz je super, takze ovulka jeste neprobehla. Kdyztak kukni na graf. Tak mozna budu jeden z tech pripadu, kdy se mi slaba carka ukaze vic dni a jen jeden den silna-teda ja doufam, ze se mi opravdu ukaze a ze ovulka mi vubec naskoci. :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucek nebo jsi víc pila dny předtím dodržuješ min. 2h nepít před testem?
20. kvě 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to dodrzuju. Nepiju tak 2-3 hodiny predem skoro nic. A moc byla fakt tmava, take podle me to bylo tak jak ma byt. Podle teploty ovulka zatim taky neprobehla, tak uvidime. Dneska me hodne picha na prave strane v podbrisku a mam trosku vetsi vytok, takze si myslim, ze opravdu teprve prijde. Ostatne pred HA jsem ji mela 14.den. No a dneska jsem teprve 10 DC. Tak uvidim. Manzel se vraci zitra, tak jsem rada, ze to nepropasneme. :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si delala dalsi test a ta carka uz je tam sotva viditelna. Ale nechapu to, kdyz teplota mi porad jeste nestoupla. :frowning2:
20. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak lucek je možné že stoupne zítra a když ne tak je to divné
20. kvě 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem laik a mám dotaz kolik ten test stojí a to se k tomu musí ta teplota měřit?a to se taky počurká?
20. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já je prodávám za 15,- a je lepší k tomu měřit teplotu a pak máš jistotu že ovule je :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobáčku a má to smysl i pro někoho kdo teda neměří pravidelně ? když teda nevim normální stav?
20. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teplotu merim, ale jelikoz je to prvni cyklus, tak z toho nejsem moc moudra. :frowning2: Za 15 je super cena! Skoda, ze jsem to nevedela driv. Az mi dojdou, tak se urcite ozvu. :wink: Ja zkusim dalsi test treba za 2 hodky a uvidim. Taky se mi to nezda. Vytok i bolesti + teplota by odpovidali, ze ovule teprve dojde. Tak fakt nevim.
20. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt se ptam jako blb jo ,ale jsem to nikdy nehlídala jen vim ,že je dřív než to maj ostatní ,dneska jsem 9DC a ovulku potřebuju na KET
20. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a co se tyce te teploty, tak mrkni sem: http://merenibt.xf.cz/index2.html Najdes urcite vsechno potrebne. Je potreba to opravdu poradne procist. Je to celkem veda. :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že je to věda tak jdu na vás zkušenné :wink:
20. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to nepotřebuješ snad testy na to tě hlídají v CARu ne?
20. kvě 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave zkusena nejsem. Zkousim prvni cyklus. Zaklad je: Merit teplotu kazdy den ve stejnou dobu, hned brzy rano, aniz bys vstala. Proste pokud mozno hned v klidu nez se pohnes z postele. Merit v pochve nebo v ustech-porad na stejnem miste. A merit porad stejnym teplomerem.
20. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat nevyhoda mereni BT je, ze podle teploty poznas ovulaci zpetne. Zatimco podle testu by to melo jit poznat 24 hodin predem.
20. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucek 24 i víc dopředu jak u koho
20. kvě 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky to je alchimie ...klobouk dolů :wink:
20. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenko není ale je to tak dva tři cykly než si vysleduješ svoje tělo :slight_smile: :wink: já to např po devíti cyklech poznám :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi rikal doktor, ze maximalne je ovulka 48 hodin, ale ze to je vicemene vyjimecne...Tak nevim. Jsem fakt zvedava na dalsi mesic. Protoze jestli u me ovulka byla, tak byla 8 DC-to ta carka byla nejsilnejsi-coz se mi zda dost brzy a hlavne mi to nesedi s teplotou. Tak dam vedet zitra. :wink:
20. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek