Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

lenkacar
20. kvě 2009

chrobáček mě to zajímá osobně víš 😉 ,abych byla chytřejší a taky se docela bojim že to nestihnou ,páč se zatim jen dohadujem o přesné ovulaci ,ale na ted je stejně pozdě jak to čtu 😉

lenkacar
20. kvě 2009

ale pokud to ted nevyjde tak to se zapojim k vám do diskuze a naučim se to ,abych byla klidnější,páč jak se mám sama objednávat do caru když nevim kdy to přijde ,je to vše dělaný pokusama a už mě to taky ubíjí,luci mě řekl v car že tak brzy být ovulka nemůže tak tam jedu zítra což jsem 10DC a budu se modlit ,aby už nebylo pozdě

lucek83
20. kvě 2009

no, podle meho doktora je taky ovulka kolem 14 dne. Jenze ja jsem 8. a 9.den mela bolesti, citliva prsa a ten 8.den byla ta carka nejvyraznejsi, vcera byla o malinko svetlejsi a dneska jde ztezi videt. Ale vylozene pozitivni ten test nebyl ani jeden. Tak jsem z toho taky zmatena. Budu merit dneska jeste jednou-pozdeji a uvidim. No a zitra uvidim, jestli na testu neco bude nebo uz vubec nic. Teplotu si taky merim, ale jelikoz merim prvni cyklus, tak nevim, jeslti je to v normalu nebo ne. No uvidime pristi mesic. 🙂 Ale u tebe se mi to zda divny. Kdyz jezdis do CARu, tak jsem myslela, ze tam si vsechno urcuji oni sami a nenechavaji to ciste na tobe a domacich "pokusech". 😕

chrobacek
20. kvě 2009

leni klidně pak napiš i do IP, ale snad by ti měli i před KET píchnout pregnyl a hlavně tě sledovat UTZ

lenkacar
20. kvě 2009

jdu na 1KET a tak je vše poprvé hokus pokus ,i jak na tebe působí léky a vše ,bohužel i ta ovulka ,oni to pak vysledujou na utz ,ale objednat se musim sama

lenkacar
20. kvě 2009

ještě se se mnou hádala ta pipka na recepci že se objednávam moc brzy a vysvětlování že jí mám asi zřejmě dřív než ostatní hokky bylo nad její chápání ..

lenkacar
20. kvě 2009

chrobáčku když se nezadaří určo písnu dík,ted to necham na mudrech ..ale taky nejsou vševědoucí a každá jsme jiná ,nemám jim nic za zlé ,snaží se ..ale vše je u mě nějak obrácené ..tak musim jen doufat 😉

chrobacek
20. kvě 2009

leni no to je fakt síla, ale snad to stihnete 😉

lenkacar
20. kvě 2009

už 2dny mám šílenou chuť na sladké ,ale hrozně, tak si myslim že je za dveřma ...ale to si jen myslim posledně jsme přijeli pozdě a čekalo se na další cyklus ,proto ty moje obavy 😉

lucek83
20. kvě 2009

Leni, tak drzim moc palce! 😉

chrobacek
20. kvě 2009

a kdy tam máš jet?

lenkacar
20. kvě 2009

chrobáčku naštěstí už zítra..jsem tu pipinu přemluvila at mě objedná ...zeptam, se na to doktora jestli o tom ona může rozhodovat

chrobacek
20. kvě 2009

Leni drž se přeju až to už konečně vyjde 😉

lucek83
20. kvě 2009

Leni, dej zitra vedet. Preju hodne stesti! 😵

lenkacar
20. kvě 2009

jojo dík 😉

lucek83
21. kvě 2009

leni, tak jak dopadlas? Ja jsem si dneska merila teplotu a teplota je stejna, takze ovulace zatim neprobehla. Odpoledne si budu delat test, tak uvidim, co se mi ukaze na nem. Ale jelikoz na nem mi naopak carka slabne, tak necekam zadne zazraky. Ale pro jistotu jsme se hned s manzilkem snazilkovali rano-clovek nikdy nevi. 😀

lucek83
24. kvě 2009

Holky, tak se musim pochlubit! Dneska mi vysly dva ovulacni testy uplne ukazkove, mela jsem tam poradne tluste // snad do minuty. A jsem presne 14 DC, takze kdyz by se i nezadarilo (dneska jsme se snazili jako o zavod 🙂 ), tak aspon vim, ze moje telo opravdu funguje. Poznala bych to i bez testu, protoze mam ukazkovy hlen. Tak mam hroznou radost. 😵

chrobacek
25. kvě 2009

lucek no supr 🙂

lucek83
25. kvě 2009

tak dneska jsem si delala jeste jeden ovulacni test a tam jsou // snad jeste tmavsi. Tak doufam, ze nevadi, ze jsme snazili uz vcera. Dneska se neuvidime, tak snad to bude stacit. 🙂 chrobacek a ty to mas ted jak? Vim, ze se snazite dlouho...

chrobacek
25. kvě 2009

lucek to neva a dnes si můžete dát pauzu a zopakovat to zítra ráno 😉 nebo večer .....

my čekáme na mrchu a jdeme ne IVF

lucek83
25. kvě 2009

asi nema cenu se te ptat, jak to psychicky beres, ze? ☹ A muzu se zeptat, v kom z vas dvou je problem? Ja se toho taky celkem bojim. Mela jsem uz hodne gynekologickych problemu + operaci, takze taky u nas neni zadna jistota, ze to pujde jen tak hladce.

chrobacek
25. kvě 2009

lucek... hele já se na to těším, protože konečně je nějaká šance po tom co víme, že manžel má zlý spermiogram.... protože to jsem spíš "na dne" při normálním snažení protože to je fakt sci-fi kdyby se to povedlo..... takže jsem ráda, že jsme šli na vyšetření a příčina byla odhalena ted jen doufat, že se nám to povede 😉

lucek83
25. kvě 2009

tak to je dobre, ze to tak beres! Kamaradka taky rikala, ze byla vystresovana a takova smutna. Ale ten den, co probehlo IVF, tak byla uvolnena. Rikala, ze z ni vsechno spadlo. Vubec si nepripoustela, ze by to nemelo vyjit a ted cekaji dvojcatka. 🙂 Tak snad budete mit taky takove stesti! Drzim moc palce! A co se tyce nas, tak uvidime. Manzel prijede az zitra vecer. A jelikoz dneska uz nemam ten spravny hlen-ten jsem mela vcera uplne ukazkovy, tak myslim, ze zitra uz bude po ovulce. Nevim. Nevyznam se v tom, kolik dni by ten spravny hlen mel trvat.

chrobacek
25. kvě 2009

luc fakt? to je krásné já si nic jiného nepřeju než to co píšeš víš co já se na tom snažím hledat to pozitivní a to jsou ty dvojčátka moc si je s manželem přejeme 🙂)))

no hlen být v den ovu už nemusí, a ovu by měla být do 24-36h po tom pozitivním testu, takže spíš to rozhodne teplota jestli ti zítra stoupne tak to je jasné a být tebou tak to zítra večer ještě pojistím 🙂))) ale já to teda poznám podle toho že mám krémový hlen ihned po ovu a čípek se zavře no a teplota je prostě jasná stoupne 😉

lucek83
25. kvě 2009

chrobacek, ja budu moc drzet palecky, aby se vam dvojcatka podarili. Nebo minimalne apson to jedno! 😵 U te kamosky byl spermiogram taky hodne spatny. Dokonce jim rekli, ze pozdeji uz by nemeli narok na to umele oplodneni. Takze to bylo opravdu tak tak...
No, ja uvidim podle teploty zitra, jestli stoupne a pak si pockam jeste dva tydny... 🙂 A kdyz to nevyjde, aspon vime, kdy se mame snazit pristi mesic.

chrobacek
25. kvě 2009

děkujůůů jsi hodná a na oplátku já tobě at vám to vyjde třeba už tohle snažení 🙂))
jo tak to stejné hrozí i u nás jsme s kvalitními spermiemi téměř na nule, ale není jasná příčina, takže je pochopitelně riziko že tam za rok taky nemusí být nic a nebo naopak.....to ti nikdo nezaručí ani tak ani tak....

lucek83
25. kvě 2009

to je hrozne.. Ale neboj, musis myslet pozitivne-i kdyz me se to rika,co??-a vyjde to! Alespon to jedno urcite! 😵
A kdy na "to" jdete? Mam jeste jednu otazku: Mam zacit brat Utrogestan hned po ovu. Takze jakmile mi stoupne teplota a test bude negativni, muzu si ho uz ten vecer vzit? Znamena to na 100%, ze ovu uz je za mnou?

chrobacek
25. kvě 2009

čekám na mrchu tento týden a jdeme na věc 🙂

jojo po ovulaci ... ale až si budeš jistá, že je po čili až bude dva dny po sobě teplota nahoře tak bych si ho vzala 😉

a1211
25. kvě 2009

Ahoj holky, prosím vás vůbec s tím nemám zkušenosti, dělám testy teprve od tohoto cyklu, je možné, že i když mi vyšly 10 DC na testu dvě čárky, testovací slabší než kontrolní, že ovulace stejně nebude? Nebo pokud už najdu druhou čárku i když slabou ovulace stoprocentně bude?

a1211
25. kvě 2009

Snad pochopíte na co se ptám🙂