Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

jajdaelda
30. pro 2009

vodni...ano,možné to je, já je měla tento měsíc také 2 dny silné obě...v návodu píšou,že pokud,je test pozitivní, přijde ovulka během následujících 24-48 hodin,takže dle toho soudím,že může být i víc dnů...

maja2
30. pro 2009

To znamená, že prvý deň menzesu sa nepočíta? Potom by vychádzalo 15DC.
Inak mam pravidelnu MS - 28 dni.

jajdaelda
30. pro 2009

maja,tak teď jsi mě dostala... 😅 já to vždy počítala tak,že když jsem MS měla 6.12.,tak jsem dnes 24 DC,ale nechci Tě mást, a možná máš pravdu...omlouvám se 😉

kaczka85
11. led 2010

Ahojky... máte někdo prosím nějaký tip na levnejsí ovulacni testy? nasla jsem nejlevnejsi za 37,-/ks - to se mi zda docela dost vzhledem k mesicni spotrebe... 😖 díky..🙂

lauritka
11. led 2010

kaczka IP 😉

malemimi
11. led 2010

Ahojte!
chcela by som sa opýtať, či aj keď mi vyšlo, že mám plodný deň na testery , či môžem byť už tehotná . Lebo pokial viem tak žena ktorá je tehotná nemáva plodné dni.alebo mám zle informácie?

ďakujem

hhalina
11. led 2010

ahoj holky, mám ovu testy, které mě pomohly // - použila jsem pouze 1 měsíc, kdyby měla některá zájem o koupi, napiště mi na interní poštu...a domluvíme se.

mmmk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mmmk
21. led 2010

pajinka0027 • Dnes ve 12:53
Jak casto si mam delat ovulacni test?
V dobe ocekavane ovulace si delam test obden (zatim uz ctvrty test negatvini), staci to nebo bych to mohla ¨prosvihnout¨ ☹ ? Mam dost nepravidenly cyklus.

strouzek • 32tt • Dnes ve 12:56
paji no všude se psalo dělat obden zhruba v půlce cyklu ale já jsem byla takový blázen že jsem dělala denně a klidně několik už od 10 dc až do ovule takže dle mé teorie prostě jestli tě to baví, máš dost testů a bojíš se že něco prošvihneš tak denně 😵

strouzek • 32tt • Dnes ve 12:57
kolik jseš teď DC? a kolik míváš průměrně cyklus dnů?

awe • Dnes ve 13:00
pajinka - doporucujem robit testy radsej denne a v rovnaku hodinu, poobede - urcite nie rano.

lauritka • Dnes ve 13:07
http://www.ovulacne-testy.sk/nejcastejsi-otazky/ 🙂

jankabry • snž • Dnes ve 13:16
ob den testovat je blbost 😉 v období předpokládané ovulace se má sexovat ob-den, to sis popletla 😉 ovulace je jenom krátkou chvíli, tudíž ovu test bude pozitivní jen jeden den 😉 takže jsi to mohla klidně prošvihnout 😉 dobré je ale nespoléhat jen na ovu a přidat k tomu i měření BT 😉

lauritka • Dnes ve 13:20
suhlasim... niekdy moze LH stupnut velmi rychlo a mohla by si to presvihnut.

editah222 • 1d • Dnes ve 13:39
Já jsem si ovu test taky dělala každý den (v době očekávané ovulace). A jednou to vyšlo 🙂

pajinka0027 • Dnes v 15:27
diky za odpovedi. tak to jsem to bud prosvihla, nebo ovu ani nebyla 😨 . Jem 20 den cyklu od 10. dne si obden delam ovu test. Minuly mestic jsem brala Utrogestan na vyvolani menstruace (byla jsem pres 2 mesice bez mrchy.. a tehotensky test i ultrazvuk negatini).
tak asi vsechno ukaze cas.

lauritka • Dnes v 15:33
pajinka tak meraj BT, aspon zistis ako si na tom so svojim cyklom ;)

olusenka
22. led 2010

Máte někdo zkušenost s tím, že jste měl testy negativní, ale BT přesto najednou šla nahoru a držela se nahoře do MS?

estrozinka
12. únor 2010

Ahoj holky, prosím poradíte mi některá? včera jsem si popvé dělala ovulační test, nejdřív se objevila jedna čárka a postupně i druhá, která po 10min. snad byla výraznější než ta první. Beru Duphaston, a tak se chci zeptat jestli mi to neukazuje falešný výsledek právě po Duphastonu. Prosím mrkněte do mého alba, je tam testík, je to sice špatně vidět...ale aspon tak + - Ráda bych věděla jestli u mě opravdu v příštích hodinách ovu proběhne . 🙂

vecernice
12. únor 2010

ahoj estrozinko,
resila jsem nedavno to samy, nebot mam Utrogestan, a pozitivni test vzdy az po jeho brani (vzdy az na posledni mesic). co jsem patrala, ovlivnovat by to opravdu nemelo. test je spatne videt, ale asi budou stejne silne, to znamena, ze ovu preobehne v nejblizsi dobe. zkus udelat dnes dalsi, nebo kdyz takto vylezou silne zkus dvakrat denne 😉 ale leze to do penez 😉

estrozinka
12. únor 2010

Ahoj vecernice, tak to je pro mě moc dobrá zpráva 🙂 Díky moc a přeji conejdřívě // ale na těhutestu 😉

vecernice
12. únor 2010

estrozi - jo to bych taky rada. ty jednocarkovy uz me nebavi 😀
tak i tobe, drzim palce!!!

estrozinka
12. únor 2010

Taky moc díky 😉 hledala sem na netu a opavdu by to nemělo mít na to vliv....

kalerat
16. únor 2010

pamelka23 • Dnes v 17:20
holky prosim vas 11-12-13- jsem mela dost plodnej hlen pak dny dny nic ale mela jsem takvou ostrou bolest v naleve strane v podbrisku tak jsem si delala ovu test a byli dve stejneho odstinu tedy filaoveho carky sice nebyli sity ale byli tam tak nevim jestli uz ovu probehla dik moc za odpovedy

siby
22. únor 2010

Ahoj holky, mám k dispozici 25 volných ovulačních testů, které jsem nakonec ani nepotřebovala. Doba použitelnosti testů, je maximálně do listopadu příštího roku, tak kdyby měla některá z vás zájem, tak písněte do IP. Dám jeden za 15,- kč, je škoda aby propadly, když podle toho jak to tu čtu, testujete hodně.

lululululu
24. únor 2010

ahoj baby, viete mi niektorá povedať? tento mesiac od 13.dňa cyklu som si robila ovu testy.....8 dní za sebou a stále nič. Boli to jednorázové testy aj test zo slín. Sú plodné dni každý mesiac?

marianne
24. únor 2010

lululululu plodne dni nie su kazdy mesiac-ovulacia nemusi byt kazdy mesiac.ale mohla si ju mat inokedy ako si sa merala, napr. pred 13dnom cyklu.skus sa radsej merat teplomerom

lululululu
25. únor 2010

v podbrusku ma pobolievalo ako keby ovulacia bola...tak neviem. nezostava nič, len testovať ďalej 😉

natulaaa
2. bře 2010

čauky holky,zdravím Siby,holky potřebuju poradit jsem 5 DPO a vyskoušela jsem ovu test,protože těsně po ovu tam byl furt stínek a dneska jsem znovu vyzkoušela a mám tam jen trošku slabší //,než kontrolní,to mi zase roste hladina LH? to je divné né? 😒 😉 🙂

estrozinka
8. bře 2010

ahoj natulaaa, a holky, já mám taky asi trochu podobný problém, at jsem na začátku cyklu, nebo uporostřed, pořád mám druhou kontrolní čárku trošku slabší je to normální? nikdy sem neměla jen / pořád // ale ne stejně silné , znamená to anovulaci????

kkamca
5. kvě 2010

Ahoj holky,
nabízím zbytek ovulačních testů.Pište IP.dohoda.

slovnicek
6. kvě 2010

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat: je mozne, ze mi ovulacni test vychazi jasne pozitivni uz tri dny za sebou?? ... Je ale fakt, ze carka byla ten 3. den slabsi nez predchozi dny, ale porad pozitivni ... Na navodu je psane, ze od pozitivity testu probehne ovulace mezi 24-36 hodin ... Ale ted nevim: je to 24-36 hodin od prvniho dne pozitivity nebo tretiho dne pozitivity? .... Dekuju

romankav
10. čer 2010

slovnicek: nemám s tím zas tolik zkušeností, ale na návodu je napsáno, že pokud je testovací čárka slabší než kontrolní, bere se test jako negativní (hodnota LH v moči je nižší než by měla být k ovulaci). Taky je tam napsáno, že zvýšenou hodnotu LH můžeš zachytit, když stoupá (u tebe 1.den) a i když klesá (u tebe 2.den). Ovulace má proběhnout 24-48h po prvním zachyceném pozitivním testu na LH (tozn. u tebe 24-48h od prvního dne).

zuzana_22
11. čer 2010

Ahoj holky, taky prosím o radu, už z toho mám hlavu fakt došišata - mám cykly až na výjimky vzorně pravidelné 28 dní. Po desátém dni začíná plodný hlen, fakt nepřehlédnutelný. 17. tý den minulého cyklu jsem byla na kontrole a doktor mi ukazoval, že jsem v naprosto vzorném poovulačním stavu - žluté tělísko, hlen, vysoká sliznice, a že tak odhaduje, že mám ovu 15tý den. A protože se občas nudím 🙂, tak jsem si tenhle cyklus dělala ovulační test 12tý den, nebyl pozitivní, ale dost silná testovací čárka, pak jsem čekala na zásilku z e-shopu, a dneska - 17. tý den jsem si udělala další, a testovací čárka je děsně silná, minimálně tak jako kontrolní, takže pozitivní. Jak je to možný???????? už jednou se mi to takhle stalo? je možný, že bych měla tak dlouho po ovulaci tak zvýšenou hladinu LH? A to jsem měla takovou radost, jak jsme se krásně snažili 10. a 13. den cyklu, protože už jednou jsem měla ovu posunutou na dřívější termín než 15.den cyklu. ☹

zuzana_22
11. čer 2010

Ještě dodatek - já už z toho pomalu fakt brečim ☹ snažíme se od října, já vím, že to není dlouho, ale nemáme moc častou frekvenci, tak se to snažím vždycky načasovat, aby se z toho pro nás nestala trapná povinnost, a žere mě, jestli to neumím odhadnout ☹ na druhou stranu při dělání dcery před 10ti lety 🙂 jsme skončili se snažením 12. tý den, pak už vůbec, a klaplo to, tak snad to vyjde i přes tyhle výkyvy.
Večernice, občas jsme se tu potkávaly a jednou jsi prohlásila, že to snad na nějaké diskuzi dotáhneme do úspěšného konce, takže TI BLAHOPŘEJU!!!!!!!!!! mám z Tebe ohromnou radost a kapku mě to utěšuje, že je potřeba se nevzdávat 😉

zuzana_22
11. čer 2010

Slovníčku, někde jsem četla, že platí ten první ovu test, ale i s ohledem na mé poslední příspěvky ber tohle info s rezervou ☹ ale občas má prodejce nebo přímo výrobce testu webovky i s poradnou, tak je možný se tam zeptat.

lendam
11. čer 2010

@zuzana_22 ahoj, na mě ovulační testy VŮBEC nefungovaly, lepší je chodit ke svému gyn na folikulometrii.

zuzana_22
11. čer 2010

@lendam no já jsem u něj trošku frajeřila, že ještě počkáme, dala jsem si termín do podzimu, že přes léto to třeba půjde líp, no tak uvidím. Kdybych měla těhotenský testy jako ovulační, tak už mám fotbalovou jedenáctku 🙂 na druhou stranu si říkám, že si je nebudu dělat, že mě to jen stresuje.