Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

safirah
23. říj 2011

Tak dneska jsem zkusila udělat další test a čárka je slabší než ta včera

petka.k
31. říj 2011

holky, poraďte mi prosím nějaké ovu testy? Měřím bt, ale s testy žádnou zkušenost nemám...díky moc...

nativanativa
31. říj 2011

@petka.k mne neukazali nic a to som si ich robila asi 10 tento cyklus , iba duchiv mi to ukazovalo , tiez meriam teplotu

petka.k
1. lis 2011

@nativanativa takže myslíš, že jsou na....dvě věci jo?

nativanativa
1. lis 2011

@petka.k no... ja ti fakt neviem , posielam ti foto z minuleho roka a s pred tyzdna
neviem preco , minuly rok to bolo pekne a silne
tento rok moja ovu zmizla

nativanativa
1. lis 2011

@petka.k dokonca ako vidis , minuly rok bola testovacia silnejsia ako kontrolna
tentokrat iba fuuurt duch 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ako jasne ze ukazuju , ale ja som neni pod stastnou hviezdou

petka.k
1. lis 2011

Ty jo a jak je to možné, že je teď nemáš výraznější? jsou to stejné testy?

eficenka
19. lis 2011

ahoj holky, dnes jsem si podle výpočtů dělala ov.test , prvně byl negativní - dívala jsem se teda tak 2 min...
Nechala jsem ho pak ležet a najednou jsem si po hodině všimla, že se objevila druhá čárka...
Můžu ho teda považovat za pozitivní? dík!

maminka142
19. lis 2011

@eficenka a testovacia čiara bola rovnako silna, ako kontrolna? 🙂

eficenka
20. lis 2011

@maminka142 ano, byla.. ale je mi divné, že to nebylo za ty 2 minuty... a pak jsem si toho všimla až po hodině 🙂

brisalek
25. lis 2011

Ahoj , chtela bych se zeptat na kvalitu ovulacnich testu???? S jakymi mate zkusenost. Pripojuji dva testy udelane ze stejneho vzorku moci 7DC. Po porodu a naslednem potratu mam silne ovulacni bolesti (pred tehu jsem nic takoveho nemela) uz 7,8 DC, ale hlen je az treba 9 DC a pak 11DC. 10DC nic a uz ustupuji i bolesti. Ale podle MS, kterou mam 28-32DC to vypada na ovulaci az 11-13DC. Tak jsem nakpoupila ovulacni testy a zkousim. Minuly mesic mi nikdy silnejsi nebo stejna jak testovaci nevysla.Tento mesic je to tak jak na fotkach. Proto bych se zeptala rada, jestli proste mohou byt nektere testy presnejsi a mate s nima lepsi zkusenost???????. Ten vice pozitivni je "Your days" druhy, kde je slaby duch je "Comfort"

slucky
30. lis 2011

Ahoj holky, tak já už testy nepotřebuji...na 2 pokus se to podařilo a jsem v 9.týdnu. Tak kdyby jste měla některá zájem, přenechám Vám za příspěvek testr ze slin Julia saliva (takový malý mikroskop) a přiložím i pár těch jednorázových (ty jsem moc nepoužila, protože mi nikdy ovulaci neukázali). tak dejte vědět, jestli bude mít některá zájem

domi1988
1. pro 2011

ahoj baby druhy mesiac sa snazime o mimi minule to nahodne nevyslo tak som si poriesila ovu testy ale som z nich enjaka zmatena... ta ciarka je pekne viditelna ale stale nie taka tmava ako kontrolna... moze to byt ovulka ci proste to urcite musi byt rovnako tmmava? nemate skusenosti?

terrik
7. pro 2011

@domi1988 Ahoj, tak zkus testovat ještě třeba za pár hodin, nebo třeba druhý den. Pokud začíná sílit, tak se ovulka začíná blížit.Já je zkouším třetí měsíc, a zjistila jsem, že třeba ráno, když už je čárka o dost silnější, tak buď po pár hodinách a nebo druhý den už je silnější než kontrolní. Pak ten další den už zase slábne.
Jinak kupuji přes sebetesty.cz (wondfo)
Jinak tento měsíc jsme se při pozitivním testu už i snažili, tak snad to vyjde 😀

domi1988
7. pro 2011

@terrik ahoj ja som to uz vzdala, dosli mi testy a uz si nemienim kupovat dalsie... testovala som ciarka zosilnovala a potom uz ked som akala silnu nic.. znovu duch potom znovu akoby zosilnovala a nic.. neriesim.. testy su blbost, vyrabali mi len stres 😀

maminka142
7. pro 2011

ahojte, neviete, ako dlho sa udrží pregnyl v tele? Dnes som len 8DC a ovu test mam silno pozitívny 😕 Ale ja mavam ovulu až tak 14 DC 😅

marteska
7. pro 2011

Ahoj. Mám zkušenost pouze s jedním druhem a to s wondfo. Ovulaci mi neukázaly, 2 čárky jsem na nich měla prakticky 10 dní, ale ani jednou nebyla testovací nijak výrazně silná. Měla být údajně těsně před ovu stejně silná nebo dokonce silnější něž kontrolní. No a to rozhodně nebyla. Ale stejně jsme to s manželem zkoušeli v té době i přes ty ,,negativní" testy a dopadlo to tak, že jsem teď ve 12tt 😉 Foto testů v albu 🙂

lucille85
9. pro 2011

Ahoj já mám zkušenost s wondfo a s clearblue digital...na wondfo jsem měla pořád dvě čárky, ale testovací slabší, pak ale jeden den opravdu stejně silná a druhý den dokonce velmi výrazně silnější jak testovací (clearblue ovulaci v tyto dny taky potvrdil).Pozitivní byl test ještě další dva dny a pak už jsem to nezkoušela...jen dodám že ovulaci jsem nakonec měla potvrzenou i bazální teplotou a byla třetí den pozit. testů...a bylo to 33DC.

ivveettaa
12. pro 2011

@slucky môžem sa opýtať akú značku ovu testov si používala a koľko ti ich ostala na predaj? Teraz nemyslím mikroskop. ďakujem

slucky
12. pro 2011

@ivveettaa Ahoj, ty já jsem ty papírkové snad použila asi 2x a ani jednou mi tu ovu neukázaly, jaká značka to je se musím mrknout (dostala jsem je k tomu mikroskopu a ten je z Anglie)...jinak tam mám asi tak max. 5 ks. Taky se musím podívat

markytt774
16. pro 2011

Ahoj potřebuju poradit, v pondělí jsem si udělala ovu test a vyšel negativně, stejně jako v úterý, ve středu byl pozitivní (druhá čárka byla o dost silnější) to zůstalo až do dneška, dnešní test byl opět pozitivní je to takhle možné??

zuzkag2
16. pro 2011

@maminka142 ahoj, a kedy si dostala pregnyl? ja som dostala pregnyl na prasknutie vajicka, pred 8 dnami, a dnes som nahodou testovala TT, a bol biely, takze 8 dni po injekcii uz ho v moci nemam. ale v den ked mi ho pichli, som mala ovu testy uplne pozitivne, velmi silna ciarka bola.

petanevesta
16. pro 2011

@markytt774 hmm, to může být tím, že v návodu se píše, když máš pozitivní test, tak k ovulaci dojde za 24-48h, takže ten LH hormon je zřejmě ještě znát v moči a proto to máš třetí den po sobě.... každopádně to máš fajn, přeju úspěšné snažení 🙂

maminka142
16. pro 2011

@zuzkag2 počkaj TT znamena tehotensky test?

maminka142
16. pro 2011

@zuzkag2 ale na ovu test by si mala asi pozitívny... U mňa to bolo vidieť ešte po mesiaci...

zuzkag2
16. pro 2011

@maminka142 ano TT som myslela tehotensky, lebo ovu uz teraz viem ze nemam...ja som len chcela vidiet, ci mam v moci pregnyl...vidis, a to ma nenapadlo, ze na ovu teste by to bolo este vidiet.

ajulinek
9. led 2012

Ahojky, můžete mi poradit, zda se jedná o ovulaci? přidám foto 🙂 Děkuju

zlatelevizeedna
12. led 2012

Nezlobte se, že vám sem tak lezu, ale zbyly mi nějaké ovulační testy, tak se chci zeptat, jestli byste o ně některá neměla zájem. Mám jich 36 kusů - jednotlivě balených proužků. Z toho 12 ks (10minutové) má expirační dobu do dubna 2013 a 24 ks (Wondfo, 5minutové) má expirační dobu do července 2013. Přidám zdarma 8 ks těhotenských testů. Všechny druhy testů, které nabízím, jsem vyzkoušela osobně a fungovaly 🙂).
K testům jsou přiloženy návody k použití v angličtině (k Wondfo v češtině). Chtěla bych za ně 400 Kč plus poštovné. Pošlu buď doporučeně (poštovné 59 Kč) s tím, že očekávám platbu na účet předem nebo na dobírku (poštovné 90 Kč). Pokud budete mít zájem, ozvěte se mi, prosím, interní poštou.

romcovaklarka
7. bře 2012

Ahojte, mám takový dotaz. Na ovu testu mi vyšla testovací čárka slabší, čili podle návodu negativní test. Ovšem pak asi po půl hodině "vylezla" tak, že jsou nyní obě stejné. Vím, že podle návodu se testy nemají odečítat později, ale jde mi o vaše praktické zkušenosti, může to znamenat něco, jako že se ovu blíží nebo že je "skoro" pozitivní 😅 nebo to neznamená vůbec nic? Díky moc za názor.

xradka79
19. bře 2012

ahoj holky, prosím poraďte mi. Dnes jsem 10DC ovu testy dělám od 5DC. Přikládám obrázek z měření. Kdy si myslíte prosím, že přijde ovulace?Děkuji.