Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

tsterinka
12. bře 2014

@stesti_zm jaké značky,jsem se zapoměla zeptat

sono2
12. bře 2014

Ja som mala tento mesiac tiež nádherný silný pásik a sex bol deň pred tým aj v deň merania aj ob deň po tom silnom pásiku to už len bledlo. Pokúšame sa už vyše roka a merala som prvýkrát takto že mi to vyšlo ale vidím to biedne. Nedúfam...

stesti_zm
12. bře 2014
hankamisa
17. bře 2014

ahoj.
jak dlouho, kolik dní vám před pozitivním ovu testem začala sílit čárka na testu?

tak fakt nevím. měla bych mít ovulaci ve středu nebo čtvrtek 12–13dc, dle utz a folikulu.tak po zkušenosti z minulého cyklu (ovu 12dc)testuji každý den už od 8dc (dnes 10dc).8dc slabounká čárka, 9dc byla stejná jako 8dc a dnes je mnohem světlejší, přitom by ale měla sílit když se ovu blíží.
minulý cyklus jsem testila 9dc a bylo bílo, tak jse si řekla, že budu testit od 12dc když bych měla mít ovu +-14–15dc. a ejhle ovu dorazila už 12dc takže jsem podle testu nepoznala nic, páč jsem testit nestihla.ted jsem měla ve stejný dc folikul stejně velký jako v minulém cyklu a i dr. to vypočítala, že by to mělo vyjít taky +- ten 12dc. jenže test zeslábl.

hanulkavelunka
18. bře 2014

Ahoj muzu se pridat? Co rikate na tyhle me testiky?

hanulkavelunka
18. bře 2014

z leva první dva jsou dělané v sobotu 15.3 a to sjem neměla v plánu testovat ale měla jsou hroznou bolest v levém vaječníku tak jsem si jela koupit ovu test dojela jsem domů, s manželem jsme se tulinkovali a v 16 hod jsem si dělala testík a hned se tam ukázalasilná čárka (sice není jako kontrolní ale co jsem dělala testy před 3 měsíci tak je nejsilnější) no pak večer asi ve 20 hod jsem udělala ještě jeden o malinko je silnější no a na druhý den už slábne tj v neděli v pondělí a dnešní se objevila až skoro po 5ti minutách a je slabounká
co myslíte??? mám jít na iui ale nějak se tomu vyhábám hormonální profil mám úplně ok jen mám zvýšený mírně zvýšený prolaktin a manžel je 90% dostal od dr v caru pochvalu 🙂
Hupsli jsme na to teda v sobotu jak byly čárky nejsilnější a včera jsme to pojistili no uvidíme

JINAK SE SNAŽÍME UŽ 2,5 ROKU TAKŽE MŮŽU VYPRÁVĚT A JESTLI VÁM MŮŽU DOPORUČIT TAK HODNĚ HOLKÁM POMOHL NOSIFOL přečtěte si je to zázračná novinka a u mě konečně proběhla ovulace a to beru už druhou krabičku NOSIFOLU

Jinak byla jsem na folikulometrii 11dc v CARU a tam uviděla dr v pravo nic a v levo jeden folík 10mm řekla mi že z toho nic nebude ale já užívám ten Nosifol a v sobotu jsem byla 16dc a ta bolest no test mi to potvrdil tak snad konečně po tak dlouhé době

já nechci na iui :-/

vermon
20. bře 2014

Tak co na to rikate???Bude z toho neco?...:-/Testuji prvni mesic a budu zkouset dal...

lauritka
21. bře 2014

@hankamisa vobec ti nemusi nejak kontinualne tmavnut, to sa neda odhadnut vbec.
niekedy zosilnie zo dna na den ,,,
@vermon zatial su negativne.. ale mozno uz zachvilku, ten posledny sa mi zda uz skoro rovnake..
este trosicku chyba...

hanulkavelunka
21. bře 2014

@lauritka ahoj a co rikas na me testiky? Kazdy vecer me od uterka boli zaludek a od stredy me popichava v podbrisku a dnes je mi trosku na zvraceni at uz je ctvrtek

lauritka
21. bře 2014

@hanulkavelunka ale ty testujes ovu ci tehu ? 🙂

shania31
21. bře 2014

@hanulkavelunka
To su zatial negativne OVU testiky 😖

tsterinka
22. bře 2014

@stesti_zm ještě jednou ti mockrát děkuji,jsi poklad 🙂 číhej na to ,,,,,,,včera večer jsem testovala a hned tam ta druhá byla vidět,do rána,trošku zeslábla tak jsem testovala znovu,,,,,,,no paráda,,,,,,,,,,, tomu řikám pozitivní 🙂

vermon
22. bře 2014

Tsterinka jsme na tom stejne....🙂))tak i ja se 18DC dockala🙂)

tsterinka
22. bře 2014

@vermon tak šup na to 😉 hezký večer 😀

vermon
22. bře 2014

Nooo a ja mam zrovna strevni chripku,snad uz bude zitra lio na tuleni...🙂

tsterinka
22. bře 2014

@vermon mě teď začal dost bolet podbřišek,tak nevim nevim,asi to nechám na zítra 😠

vermon
22. bře 2014

Me taky skube v pravem vajecniku...:-/

tsterinka
22. bře 2014

skusim to vydržet,co bych pro mimíska neudělala že???

shelly0056
16. dub 2014

Ahojky potrebovala by som poradit zacala som pouzivat ovulacne testiky nakolko som mala nepravidelny menzes a uz 8 mesiacov sa snazime o babetko.Nevedela som kedy mam ovulaciu ziadne priznaky som na sebe nepozorovala.Kupila som si teda ovulacne testy testovala som sa od prveho dna menstruacie testy boli negativne az do 14dc hned sa ukazali dve ciarky na teste rovnako sfarbene testujem uz 9 den a stale su tam dve rovako sfarbene ciarky. Kde je asi problem?? Prosim poradte.

enalga
19. dub 2014

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo podobnou zkušenost. Dnes ráno jsem asi měla ovulaci, i když test nebyl moc pozitivní, ale v noci jsem se vzbudila s ukrutnýma křečema v podbřišku (spíš na levé straně) až jsem si musela vzít prášek na bolest. Myslíte, že to nějak s ovulkou souvisí?

kata1988
21. dub 2014

ahoj holky, do kterého dne cyklu by měla být ovulace,aby se podařilo? mám rozházené cykly v délce 30-36dní (poslední cyklus byl dokonce 40dní kvůli stresům v práci), tak jsem si dělala tento měsíc ovulační testy a výsledek mě trochu šokoval, ovulace mi totiž vyšla až na dnešek tj 24.DC - viz foto:

zuzimalinka
21. dub 2014

@kata1988 ja mavam cyklus tiez taky dlhy cca 36d. ovulaciu som mavala vacsinou.. 20az 22den..a myslim ze je jedno ktory den je ovu hlavne ze je 🙂 drzim palce..

zuzimalinka
21. dub 2014

@shelly0056 hovori sa ze ked su ovu dlhsie pozitivne je mozne ze si tehotna. 🙂 drzim palce

kata1988
21. dub 2014

@zuzimalinka jsem na to zvědavá, začla jsem užívat Nosifol a pokud mi nepomohl fyzicky, tak jako psycho-berlička pomohl určitě... teď ještě jestli to bude stačit 🙂

zuzimalinka
21. dub 2014

@kata1988 ja som uzivala inofolic a pekne mi upravil cyklus..mala som vselijaky aspon sa mi upravil cca na 36dnovy. tak drzim prsty nech sa cim skor podari ;)

kata1988
21. dub 2014

já mám divný cyklus od vysazení HA, tj od srpna, na přelomu října a listopadu do mě doktor narval Proveru, tak se to trochu srovnalo,v prosinci jsem sice otěhotněla, ale moc dlouho jsem se neradovala a po potratu ten cyklus byl zas naprd, ale už do sebe nechci rvát hormony, tak zkouším teď ten Nosifol...

kata1988
21. dub 2014

vědět,jaké budu mít problémy po vysazení HA,tak jsem ji vysadila už dřív...

xgynekolozka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
shelly0056
22. dub 2014

Ahojte tak toto su tie moje testiky,rada by som vedela vas nazor. Dnes som 26dc nemam menzes ani spinenie nic. Ciarka na ovu.teste uz zoslabla. Nemam ziadne predmenstruacne priznaky nic len sa citim strasne unavene.

kata1988
22. dub 2014

ahojky @shelly0056 , zkus ještě testovat, já měla ovu až 24-25.DC.