Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

moneria
9. lis 2014

Ahoj holky,mam dotaz. Co myslite je tohle pozitivni nebo jeste mame vyckat? Testuji prvni mesic 😉

belleelle
10. lis 2014

@moneria ta čárka by měla být tmavší, ale nic nezkazíte 🙂 já taky používala ovu testy, ale ještě jsem to podpořila něčím 😎

moneria
11. lis 2014

@belleelle Dekuji. Ja jeste den pockala, a mela jsem carku silnejsi,tak jsme na to hupsli ☺️ A dnes uz carka zmizela. Snad to vyjde🙂

nonacek
11. lis 2014

@moneria držím moc palce,ať to vyjde✌ Mě to s tema ovu testama nevyšlo. 😩

belleelle
11. lis 2014

@moneria tak to dej vedet,ja podle nich mam malou 🙂 jinak každy měsíc to muze byt jiné,střídají se vaječníky. Tak neplas,kdyby další měsíc čárka nebyla.jinak ozvu test pak funguje i jako tehotensky a to je ta čárka super silna.

sipkovarose
7. únor 2015

Holky mate zkusenost ze 2 ruzne testy ukazuji kazdy neco jineho?

sipkovarose
7. únor 2015

😝

neviathiel
12. únor 2015

Ahojte.
U mně to (vzhledem k nedávno léčené prolaktinemii) došlo k předčasné kontrole na endokrinologii a zjištění, že ač ovulační testy tvrdí opak, ovulace u mně probíhá. Shodou okolností jsem tenhle měsíc začala i s měřením BT a den ovulace se ukázal velmi jasně (ověřeno zpětně dle data menstruace).
Takže ovulační testy jsou pro mě zbytečné vyhozené čtyři stovky.
Na zahraničním foru mně ženy psaly, že bych musela měřit třeba i 4x denně, protože ten vzestup LH je velmi krátký.

maikkynna
2. bře 2015

Ahoj holky, jdu si pro radu. Včera 17 DC jsem dělala ovu testy každý od jiné značky. První negativní (Dr.max) druhý pozitivní. Mám to brát tak, že ovulace byla? Břicho pobolívá..

nelly2711
4. bře 2015

Holky prosím o radu prikladam foto ovu testu,myslíte ze ten nejsilnější byla ovulace??

nelly2711
4. bře 2015

@maikkynna Ja myslím ze jo,ta čárka je dost silná,přesně na takovou jsem čekala a ta moje byla nic moc a pak slabla.

mia636
15. bře 2015

Ahoj holky, chci se zeptat. Tento měsíc dělám poprvé OVU testy. Včera byla čárka dost výrazná ale ne stejná jak kontrolní a tak jsem myslela, že dnes když test udělám bude už čárka stejně silná a bude dnes ovulace jenže dnešní test je s úplně světlým duchem ( viz. poslední test) Co myslíte? Díky za radu

nelly2711
16. bře 2015

@mia636 to vypadá na ovulaci ten 11 den,mela jsem to podobně🙂

pankafe
18. bře 2015

Holky, chci se zeptat. Dnešní ovu test mi vyšel jednoznačně pozitivní (už včera čárka sílila), ale dle BT už by mělo být ovulaci (držela se tři dny na 36,6 a dneska 36,9). Co si o tom myslíte? Že by ovu teprve ještě přišla a BT už by přesto lezla nahoru?

pepinka01
18. bře 2015

Jsem z toho jelen, když jsem si včera dělala ovu test vyšla mi čárka stejná jako kontrolní, dneska už je slabší, znamená to, že ovu byla včera což?

emisekkk
18. bře 2015

@pepinka01 znamená to, že včera byl ovu test pozitivní a vajíčko se uvolní v rozmezí 24-48 hodin.

pepinka01
18. bře 2015

@emisekkk jo aha, mě to pořád nedávalo smysl jak to v tom návodu myslí :D děkuji

vekisek
20. bře 2015

Holky na kterem mam ovulaci ?? jen me zajima vaš nazor ..

jaja01k
20. bře 2015

@vekisek Já bych brala jako pozitivní ten třetí.

leonaxyt
25. bře 2015

Zdravím všechny, tak já jsem z testů jelen... 😀
Zkoušela jsem poprvé a ač zdravotník, nerozumím tomu🙂) - lépe řečeno: dělala jsem si test včera (to byl 12.DC) a byla tam slabá ta druhá čárka. Dneska jsem si dělala další (13.DC) a byla ještě slabší - co z toho mám vyvodit? Že už ovulace proběhla, když ta čárka slábne? Pomooc 😅

nelly2711
25. bře 2015

@leonaxyt zkus to ještě i další den,někdy totiž stačí ze si ho uděláš v jinou dobu než ten předchozí a všechno je jinak,vydrz🙂Ja minuly měsíc mela ovulku AZ 19DCi když jindy ji mam pravidelně 14DC.Zkus to ještě alespoň 3 dny a uvidíš.

juliemedvedova
26. bře 2015

@leonaxyt Mně třeba některé testy neukázaly nikdy tak silnou čárku jako kontrolní a ovulaci jsem poznala díky poklesu. Ale je opravdu dobré to dělat vždycky ráno.....

Ale asi nezáleží na úplně přesném načasování, protože jsem si rok dělala ovulační testy a přesto se nedařilo, byli jsme dokonce už na nějakých vyšetřeních a nakonec jsem otěhotněla v měsíc, kdy jsme měli sex naposledy cca 5 dnů před ovulací, pak jsem odjela na služebku, vrátila jsem se v den pozitivního testu , jenže manžel ten den přišel z práce s chřipkou a horečkami, takže nic už pak nebylo.

nelly2711
30. bře 2015

Myslíte ze ten Poslední už je pozitivní?

emisekkk
30. bře 2015

@nelly2711 já bych hlasovala, že ano. A pokud si zítra uděláš další a čárka bude světlejší, tak to bude jasné, že tento dnešní je pozitivní.

mia636
30. bře 2015

Holky a v den kdy je čárka nejsilnější tak musí být sex? Nebo může být den před tím nebo den potom a je šance otěhotnět?

nelly2711
30. bře 2015

@emisekkk dik za radu,jsem dost nastvana protože přítel byl doma naposled v sobotu a teď se vrátí AZ ve čtvrtek a to už bude zase pozdě...

nelly2711
30. bře 2015

@mia636 když je čárka nejsilnější tak je ovulace za 24 AZ 48 hodin takže je dobře mit sex 3dny před a den po.

emisekkk
30. bře 2015

@nelly2711 hmm., tak to je blbý. My to taky minulý měsíc prošvihli, zase jsem nebyla doma já 😀

nelly2711
30. bře 2015

@emisekkk koukám ze mas už tří🙂Ja taky🙂

emisekkk
30. bře 2015

@nelly2711 jé, tak to je super - a snažíte se o čtvrté?
Já už to pomalu vzdávám kvůli věku. A listopadu jsem čtvrté potratila...