Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

mili84
11. lis 2008

moudivlacek: Já mla na testu slabou čárku 11 dní!! Chvilku byla slabší, chvilku silnější ,ale až ve čtvrtek a v pátek byla stejně tlustá jako testovací, takže pozor ať Tě to nesplete! Taky jsem si myslela, že mám ovu už o týden dříve, když ta slabounká čárečka malinko zesílela na barvě, ale byla pořád tenounká. Ta druhá / musí být alespoň stejně tlustá (jinak já ji taky neměla upln ěstejně barevnou - záleží asi taky na tom, jak hodně máš koncenrovanou moč). Já používám testy, co mám v albu-mrkni 😉 Jinak jsem ještě měla test LH28, ale ten mi ukazoval čárku o hodně slabší než tyhle růžový, co mám. A Ty máš jaké?

moudivlacek
11. lis 2008

ja your days, pet testiku v cerveny krabicce, jo to ja taky mela slaby nekolik dni,ale tu nedeli byl stejne silny,ale o odstin svetlejsi,tak me to zmatlo,cekala jsme tedy na pondelni testovani a to uz zase carka ubyvala, vzhledem k tomu, ze mam prav mens,tak i dle ovulacni kalkulacky,kterou muzes na nekolika webovkach najit,me to vyslo na pondeli,takze se muzu aspon orientovat 😉

mili84
11. lis 2008

moudivlacek: Tak to určitě byla ovu 🙂 Já jsem ty // taky neměla stejného odstínu, ale trochu světlejší 😉 Já pravidelnou ms nemám, takže mi zbývá spoléhat na tyhle testy.

vendy05
15. lis 2008

ahojda holky, tak jak se daří??? Tak kdo má už na těhu testíku ty dvě čárky??? 😵

mili84
15. lis 2008

vendy: Ahojda, já měla tak leda // na ovu...teď jsem 9den po ovu - ms nikde, // na těhu testu nikde....takže nezbývá, než čekat a čekat...A jak Ty?

vendy05
15. lis 2008

ty už jsi zkoušela testík 9dní po ovu??? to je ještě brzy ne??? já myslela že cca tak nějak 12 dní po ovu se už něco může ukázat.... no hlavně že byli alespoň na ovu testíku že ovulka je 😉
no já čekám a čekám 23. čekám mrchu takže týden čekání 🙂

mili84
15. lis 2008

vendy: No já to nevydržela 😀 😀 Já čekám ms nějak kolem 18...takže ještě pár dní musím čekat.... 😒

vendy05
15. lis 2008

no to máš za pár už jen tři dny.... to je super to já se budu smažit ještě o pět dní dýl ach joooo

mili84
15. lis 2008

vendy: Dám vědět 😉 Tak drž palec 😉

vendy05
15. lis 2008

určitě budu 😵

mili84
18. lis 2008

vendy: Tak mrkni do alba, mám tam dnešní slabé // 😵 😵 😵 Ale ještě není nic jisté, počkám ,jestli to bude zesilovat....Co Ty? 😉

moudivlacek
18. lis 2008

mili ja je vidim taky,tak drzim pesti 🙂 dej vedet, jak to pokracuje

mili84
19. lis 2008

moudivlacek: Tak jsem si dělala test zase dnes ráno a ta druhá čárka vůbec nezesiluje a navíc jsem včera začala špinit...tak já vubec nevím...Špinila jsem sice jenom chvilinku, přes noc ne...tak uvidím, jak se to bude vyvíjet dnes přes den... 😔 Jako ty dvě čárky tam jsou, ale jestli to znamená těhu teda nevím.....

vendy05
19. lis 2008

mili gratulujuuuuuuu 😵 😵 já v neděli čekám potvoru tak uvidím.... nemusela by přijít

mili84
19. lis 2008

vendy: No, já myslím, že tak vyhráno zase nemáme.....špiním a druhá čárka dnes nezesílela.... ☹

vendy05
19. lis 2008

mili a špiníš hodně??? Aby jsi to neměla jako já minulý měsíc, čárka a pak do dovou dnů ms ☹

vendy05
19. lis 2008

mili a kolik dni po ovu jsi tedy testovala???

krejculka
19. lis 2008

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat,jestli některá nevíte,co to znamená,když mám na OVU testu celejch 5-6testovacích dní(testuju od 10DC)pořád stejně tenulinečkou čárku????Je fakt hodně slabá.To znamená,že se mě OVU vůbec nerozběhne???V PÁ mám jít na ultrazvuk,ale chtěla bych znát i názory jiných,než jen Mudra.Díky

hypo
19. lis 2008

krejculka - tak to jsem mivala taky nez jsem prestala uplne testovat..
stalo se to poprve, vis ze mivas ovu?? pokud ne tak je velka pravdepodobnost ze mas jen zvyseny hormon ktery se ukazuje na testu pak slabou carkou
to same jsem mela ja, u me ovu neprobihala
mam PCO (polycystycke vajecniky, beru Clostylbegyt aby ovu byla
ale u tebe to muze byt o necem jinem

vendy05
19. lis 2008

krejcule většinou to bývá tak že ovu neproběhla v tebou testovacích dnech, fakt ta čárka musí být minimálně stejně silná jako ta kontrolní.... já taky beru clostyl. abych tu ovu vůbec měla, naštěstí zabírá.... jen tedy ještě neznám výsledek 🙂

krejculka
19. lis 2008

Hypo,právě že nevím,jestli OVU vůbec mám,od března neberu Ha a MS jsem měla první od toho března teď v září a to po HA,kterou mě Mudr.dal,abych mohla začít brát utrogestan(abych měla startovní 1DC).No a pak v říjnu jsem dělala první testíky OVU a takto to dopadlo.Při braní utrogestanu-14DC-26DC jsem začala špinit 6 dní a to v průběhu toho braní utroše,takže nevím ani co to bylo,MS to nebyla,bylo to takovy hnědy a ne moc-stačily mě 2 slipovky za den.Dneska jsem si dělala těhu test a samozřejmě,že tam byla jen / ☹ .

krejculka
19. lis 2008

vendy,já jsem testovala každý den vždy po obědě,a fakt tam byla skoro neviditelná ta čárka ☹ .Počítám s tím,že mě Mudr.v pátek dá ještě něco na OVU.

vendy05
19. lis 2008

krejculka, celý měsíc jsi testovala? tak to potom jo, ono to co je napsaný v tý tabulce u testu taky tak úplně neplatí, někdo má ovu třeba už 9den a někdo až 20DC takže prostě jsi třeba akorát nechytla ten pravý den, ale jinak jak jsi psala s tou ms, tak jsem taky měla takové problémy, prostě bez utrogestanu jsem to vůbec nedostala no a pak jsem zjistila že nemám ani ovu, no tak beru ten clostil a po něm krásně folíky rostou a ovu je

krejculka
19. lis 2008

holky,tak ať se daří,písnu vám v PÁ,co mě Mudr.zjistil 😉

krejculka
19. lis 2008

a děkuju za odpovědi 🙂

mili84
19. lis 2008

vendy: Jsem teď tak 35DC (možná + 2dny), ovu byla asi 6.-7. 11 Testovala jsem 15., 16. 11 a nic. 17. se objevil stíneček, 18. silnější (viz album). Dnes zhruba stejné, jako včera. Takže jsem testovala 10 dní po ovu, kdy se tam objevily ty první //. špiním tak normálně, spíš to je takové řídké a v návalech. Ale tampón ani vložku nepotřebuju, jen slipovku. Ty jsi taky minulý měsíc měla // a pak jsi to dostala? A byla jsi u doktora?

vendy05
19. lis 2008

krejculko hodně štěstí....
mili no tak to je veliká šance na úspěch, neboj vše bude v pořádku a špiníš jen že se miminko uhnízďuje tam kam má jinak ty jsi měla mít ms včera viď? tak si dojdi koupit třeba citlivější test, ale já si myslím že 10 dní po ovu je na test brzy, a pokud čárka zesílila je to dobrý znamení...
no minulý měsíc jsem měla dva dny dvě čárky a dokonce i ten druhý den o něco silnější, ale ms nedorazila, byla jsem u mudry a ta mě prohlídla a řekla že je vše v pořádku, tak že byl asi špatný test a máme se snažit tenhle měsíc...takže vše ok, ještě jsem byla před ovu u ní a vše v pořádku i ty folíky tam byli

vendy05
19. lis 2008

a objevila se ti ta čárka na testu v limitu? nebo až po ???

mili84
19. lis 2008

vendy: Ta uplně první po limitu a pak těsně na konci limitu...i ta dnešní. Včera jsem si odpolko dělala s citlivosti 10 a tam taky na konci limitu stínček byl. Doktorovi jsem volala a sestra mi řekla, že mám přijít až když budu mít zpoždění 10 dní. Dnes jsem jí volala znova a řekla jsem jí, že jsem začala špinit a ona mi řekla (sestra) že mi začíná ms, když mám tak malé zpoždění...Řekla jsem jí, že mám na testu // a ona mi řeka, že to vůbec není směrodatné, že ty testy nejsou 100 procentní....Já nevím, no...trochu jsem čekala, že řekne, ať přijdu, aby bylo vše v pořádku, ale řekla, že mám někam chodit, když budu mít křeče nebo bolesti... Ty jsi měla // v limitu?

vendy05
19. lis 2008

mili jo jo měla, ale to už je teď jedno, asi fakt blbý test