Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

edmi
4. říj 2011

@luckamb o prve 2 roky?, to je ozaj dlho,my ideme vo stvrtok na spermiogram a potom ma chce moj gynekolog poslat do Bratislavy na vysetrenia ale bojim sa

luckamb
4. říj 2011

@boise aha, já tedy kojím jen v noci, ale od vysazení ha v červnu jsem to ještě nedostala, teď jsem zkoušela ovu testy, protože mě píchalo v boku, tak jsem doufala, že už tělo naskočilo. Ale byla tam jen slabá čárka a ta slábla a slábla. Tak jsem to buď prošvihla a ovu byla dřív a nebo vůbec. Ale zdá se mi divné, že by tam byla viditelná i když slabá čárka, kdyby nebylo vůbec nic. Tak nevím. Fotka těch mých testů je asi o stránu zpět.
@edmi jj, dva roky. Měla jsem doktora debila!!!! a pořád tvrdil jak je všechno dobré. Pak na laparoskopii zjistili,že mám endometriozu, odstanili ji i nějaké cysty a byla jsem těhotná za 14 dní :D

edmi
4. říj 2011

@luckamb no pekne esteze sa nato prislo no mohlo sa skor

edmi
4. říj 2011

Baby chcem sa opytatvked sa mi na ovu teste uz objavila slabsia ciarka znamena to ze sa mi blizi o niekolko dni ovulka??

luckamb
4. říj 2011

@edmi jj, kdyby byl doktor normální, tak by se to zjistilo mnohem dřív. Ale co, teď už je to jedno a malá už je u nás :D

luckamb
4. říj 2011

@edmi to jsem řešila taky a bylo mi řečeno, že prý dokud nejsou obě stejně silné, tak jakoby nic. TAkže nevím.

simik22
4. říj 2011

baby ahojte, neobjednava nekto testy z ebay? prosim, ja na to nemam paypall

edmi
4. říj 2011

@luckamb no nato som aj ja zvedava teda🙂)

boise
4. říj 2011

@luckamb no to su slabe ciarky, ale nezufala by som, mam kopec kamosiek, ktore nikdy nemali tu testovaciu silnejsiu, a napriek tomu ovulka prebehla, mali to aj lekarom potvrdene 😉

golymetr
11. říj 2011

@edmi můžu se zeptat jestli ti přišla ovulka?? já měla pozitivní ovu test v pátek to tedy byla čárka silnější než testovací a ovulku jsem měla v sobotu i bolesti mi jí potvrdily tak jsem zvědavá příští týden jestli bylo uspěšný tulení 🙂

edmi
12. říj 2011

@golymetr ahoj nie neprisla, ale budem testovat do konca mesiaca a ppotom sa vyberiem za lekarom aj so spermiogramom a poviem mu to tak uvidim,nevies ci doktor zisti aj po niekolkych dnoch ze bola ovulka?? Kolko sa snazite??

golymetr
12. říj 2011

@edmi snažíme se teprve druhý měsíc minule jsme ovulku propásly tak snad ted jsme se trefily jsem ted 4DPO tak uvidim příští týden

edmi
12. říj 2011

@golymetr ja uz 10 mesiacov a som zufala o jedno som prisla a to sme sa strasne tesili,:((

golymetr
12. říj 2011

@edmi mě hodně pomáha na srovnání cyklu kontrihelový čaj tak ti doporučuji pít jinak braní listovky je samozřejmostí

edmi
12. říj 2011

@golymetr vies co beriem femibion 800 a pijem alchemilkovy caj a zatial nic,len ma teraz hneva ta ovulka, lebo pisu te aj ked su slabe ciarky moze prebehnut ovulka tak neviem

golymetr
12. říj 2011

@edmi a cítila jsi třeba že tě bolí vaječníky nebo podle poševního hlenu taky poznáš ovulku,já právě měla bolest ted v sobotu to mě tedy bolely vaječníky fest ale tulily jsme se postivě

edmi
12. říj 2011

@golymetr ja vobec nemam bolesti pocas ovulky ja ju vobec necitim, a hlien niekedy viem spozorovat a niekedy nieee ale tento mesiac som nic nevidela

golymetr
12. říj 2011

@edmi já vždy ovulku cítim,přeju ti abys už brzo měla na těhu testu dvě// 😉

edmi
12. říj 2011

@golymetr tak to mas ozaj stastie ked ju citis aj ja tebe prajem 2 ciarky

mirecka90
14. říj 2011

holky je možné, že mám na ovulačním testu slabší čárku už 14 dní?

alexandra_j22
14. říj 2011

žienky, dnes som 12 DC.... kupila som si OVU test len tak pre skusku či mi nabehol cyklus bo som po kyrete mala prvy krat mrchu.... Ukazuje mi to dve čiarky // ale tak, že to to znamena, že je to negatívne ... aj vy ste to tak mali ? ale bo tento mesiac nebudem mat OVU :(

maminka142
14. říj 2011

@alexandra_j22 ahoj, tak skus ešte zajtra a pozajtra možno zosilnie 😀 Ja som pre istotu skušala ovu test, už od 10 DC 😀 Ale, inak nie každemu ukaže silnu- ukažkovu čiaru a pri tom ovulacia prebehla 😕 Tak skus ešte zajtra a uvidíš... Ja som si dnes robila ovu test a už čiarku som mala slabšiu ako včera a to som dnes 14 DC a 12 DC som mala test pozitivny... Vela šťastia 😉

alexandra_j22
14. říj 2011

@maminka142 no ja som si robila OVU test Pepino, bo iba taky som kupila v drogerií ... tak zajtra vyskusam a snad bude silnejšia. ďakujem 🙂

maminka142
14. říj 2011

@alexandra_j22 uvidíš, že bude silnieť 😉 Držkam palce 😉

mirecka90
14. říj 2011

tak tak to mám už skoro 14 dní a jsem z toho zmatená 😒

luckamb
14. říj 2011

@alexandra_j22 tak já už vím, že takhle slabá nic neznamená....ale je fakt, že u mě to dost ovlivňovalo kojení 😉

alexandra_j22
15. říj 2011

@maminka142 Ahoj, možem sa ta opytat ? dnes som si robila dalsi test, mam tu aj foto... zda sa mi, že silnie čiaročka čo myslis ???

maminka142
15. říj 2011

@alexandra_j22 ano silnie 😀 a o kolkej si ho robila?

alexandra_j22
15. říj 2011

no včera aj dnes som si ho robila 12:15 😀 som zvedava ked si ho spravim zajtra ....

maminka142
15. říj 2011

@alexandra_j22 super, vždy rob presne v tu istu hodinu každy deň 😀 Ma sa robievať od 10h rano do 22 h., večer 😀 Ja som si ho vždy robievala presne o 15.30h 😀 A uvidíš, že zajtra bude čiarka silnejšia, tak nezahalajte 😉