Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

maikkynna
29. dub 2013

@luciebx Testovala jsem jedenáctý a dvanáctý den od skončení menstruace.. čárka druhý den byla o něco silnější. Test jsem prováděla odpoledne. Dříve jsem měla hodně nepravidelnou menstruaci a ovulaci snad žádnou. Měla jsem to po vysazení antikoncepce hodně rozházené. Poslední dva měsíce se mi menstruace dostaviila přesně na den a vždy v půlce cyklu mírné špinění. Bolest břicha jako u menstruace, ale pouze jedna strana. Jde mi o to, jestli se může objevit druhá čárka i když ovulace vůbec není ani neproběhne.

luciebx
29. dub 2013

@maikkynna ta slaba carka se ti muze ukazat i kdyz ovu neni.. ale muze klkdne teprve prijit.. nekdo ji ma klidne az 20 dc

naomi6
5. kvě 2013

Ahoj holky, 2.5. mi vyšel pozitivní ovulační test. Čárka opravdu hodně silná, ale podle bazální teploty zatím ovu neproběha. Teplota zatím nestoupla. Myslíte, že ovu neproběhla, i když test byl pozitivní? Nebo ještě teplota může stoupnout? Jsem z toho už jelen.

verunousek
11. kvě 2013

Nevím,jestli to tu už neproběhlo,nechci to pročítat celé od začátku,ale na testu píšou,že pokud je výsledek bez druhé čárky nebo je tam slabá, že je negativní.....já měla slabou čárku a ovulaci jsem prý pravděpodobně vůbec neměla....takže když je tam slabá čárka, neznamená to, že ovu bude třeba druhý den....nebo máte jiné zkušenosti, že se čárka každý den zesiluje???? 🙂

mabliss
12. kvě 2013

Ahojte, ja vo velkej miere "vdacim" ovu testom za to, ze som momentalne v 7.mesiaci tehotenstva. Vyslo to na prvykrat. Dovtedy som si merala BT, ale to nebolo presne. BT v podstate "informuje" o ovu az ked je po nej. Ale ovu testy upozornia pred nou a to je dolezite. Plati to len, ked je aj druha ciarka silna, inak ovu nebola. Ja som zacala testovat od 10.dna cyklu a ovu mi vysla az na 17.den - podla BT mi to vyslo vzdy na 14-ty den. Ak vyde ovu test pozitivne - cca po nasl. 24h je zena plodna. Mne vysiel pozit.test v utorok vecer, na druhy den vecer sme to skusili a vyslo to. 🙂 Testy som objednala cez internet a boli zjavne spolahlive (http://www.ovulacne-testy.sk/). Cena bola velmi vyhodna, dodanie rychle a diskretne. Drzim palce!

tinnky
13. kvě 2013

Ahojte, mate skusenosti s ovu testami ako ukazovatele tehotenstva?? Ja som tu nasla nejake temy, som zvedava ako to dopadne u mna, podla teorii o ovu testoch by sm mala byt tehula, co poviete?

alzbeta.hod
19. kvě 2013

zdravím všechny mám dotázek či je některý s mých testů pozitivní nebo všechny negativní. Přijde mi že je to stále stejné ☹
jsme dneska 12dc

lauritka
20. kvě 2013

@alzbeta.hod stale im kusocek chyba, a teploty ???

alzbeta.hod
20. kvě 2013

@lauritka takto dnes :

aguaverde
20. kvě 2013

@alzbeta.hod já bych řekla že ještě chvilku vydrž 🙂 😉

alzbeta.hod
20. kvě 2013

@aguaverde taky to tak vidím 😀 snad zítra

aguaverde
20. kvě 2013

@alzbeta.hod tady jsou moje http://static0.asmira.com/photo/28/15128/album/... pro porovnání taky vypadaly jako u tebe a pak vyskočily 😀

alzbeta.hod
20. kvě 2013

@aguaverde děkuji, snad bude brzy. Mám normálně ovu po 20dc tak to snad stihne :D jsme dneska 13dc

aguaverde
20. kvě 2013

@tinnky ovu testy můžou ukázat těhotenství, ale musela bys testovat každý den a čárka by musela sílit 😉 slabě pozitivní může být klidně celý cyklus.... pokud by +- kolem ms byl ovu test opravdu pozitivní jedná se o těhotenství 🙂

aguaverde
20. kvě 2013

@alzbeta.hod já minulý měsíc měla ovu až 21DC a teď už 16Dc 😉

alzbeta.hod
20. kvě 2013

@aguaverde já to mám šíleně dlouhý každý měsíc. Dostala jsem opět Clostil a měl mi cyklus zkrátit. První měsíc mi zkrátil na 32dní ale pak ty dva cykly jsem měla cyklus 47dní...

lauritka
20. kvě 2013

@aguaverde no dnes si aj pene klesla, cize mozno uz bude zajtra silny ;)

aguaverde
20. kvě 2013

@lauritka asi patřilo @alzbeta.hod 😉 😀 😀 😀 😀

lauritka
20. kvě 2013

@aguaverde jj 😀

tinnky
20. kvě 2013

@aguaverde mne ciarky silneli a cyklus pred tym som si robila tiez ovu test po ovulacii a nebola ziadna ciarka, takze u mna to fungovalo

tinnky
20. kvě 2013

@aguaverde a zabudla som hodit posledne testiky...od dnes som oficialne tehu, doki mi potvrdil 5tt. dufam, ze niekomu tym pomozem, tie modre su tehu testy a tie bile a zlte su ovu

ja1985
20. kvě 2013

@mabliss ahoj , veeeeelmi si ma navnadila na tie ovulacne testy...dufam ze nam to pomoze minimalne tak isto ako vam 😉 chcela som sa opytat, tie ovu testy si mala tie pruzky alebo tie kazety?

wingsseven
21. kvě 2013

ahojte, ostalo mi 5ks predictor ovu testov a jeden tehotenský...ak má niekto záujem (symbolická cena)

mabliss
21. kvě 2013

ja1985 - ahoj, to som rada. 🙂 Mala som obycajne pruzky. Myslim, ze to uplne staci. Len sa treba spoliehat fakt na normalnu silnu druhu čiarku. Aj sa to tam piše. Držim palce!! Pekny deň.

pellullinka
8. čer 2013

Hezke sobotní dopoledne,mám otázku. Přikládám foto ovulacniho testu,jsem teprve 9DC,první cyklus po vysazení HA. Vím,že test je negativní,jen mě zajímá,zda je šance,že ovu proběhne v tomto cyklu. Nebo může takto test vypadat i v cyklu kdy ovulace vůbec není.
Moc děkuju za reakce.

mabliss
8. čer 2013

@pellullinka Ahoj, určite ano - ovu môže prebehnuť aj v tomto cykle ešte. Ale tiež nemusi... Niektorym ženam sa ovu dostavi okamžite po vysadeni HA, inym neskor... Pekny deň. 🙂

pellullinka
8. čer 2013

@mabliss děkuju,že může proběhnout vím. Ale zajímá mě,zda je možné,aby ovu test vypadal takto a přesto v tom cyklu ovu neproběhne. 🙂

mabliss
8. čer 2013

@pellullinka Ja si myslim, že je to možne. Ten odfoteny test je negativny, takže ovu nemusi byť vôbec ani neskor... Treba testovať každý deň. Niekoľko dni za sebou, aby bolo vidno, ako sa to vyvija. Ale nie som lekárka, len som o tom veľa čítala. 🙂

pellullinka
8. čer 2013

@mabliss děkuji,zkusím v pondělí 🙂

mirka251
8. čer 2013

@pellullinka ahoj ja som tiez po vysadeni HAK prvy cyklus a ovulaciu som mala hned po menzese na 7 DC a teraz uz len cakam ci sa zadarilo 😉