Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

petavan
2. srp 2014

@dyndula ahojky já jsem je koupila v lekarně jedny dr. max a druhe ovular. Taky to ted zkoušíme druhý měsíc ale opravdu mi pomohly myslela jsem že ovu už byla uprostřed cyklu a houby až ted 20 DC takze fakt doporučuji a cenově to vycházi kolem 80kč a je jich tam 5-7 ks tak přeji hodně štestí

petavan
2. srp 2014

tady holky přidávám fotku svych ovu testů testovala jsem jen 5 dni a zrovna to vyšlo dál asi už nemá cenu testovat že? popřípadě až další měsíc

amanda2014
2. srp 2014

@dyndula ahojky 🙂 koupila jsem si v lékárně Ovular, je jich tam 5 a cena okolo 80,- kč. Začni testovat cca 10.DC a uvidíš 🙂 držím palce

amanda2014
2. srp 2014

@petavan paráda 🙂, jasný, dál už nemá cenu - takže 30.7.nejsilnější takže 31.7.ovulce vid?
Já to měla 31.7. nejsilnější, takže ovu 1.8. (včera už byla čárka zase slabší), takže uvidíme za 14 dní, jestli to klaplo ;) pak přidám svoje testíky, mě vyšla ovu na 15.DC. Držím palce Péťo 😎

petavan
2. srp 2014

@amanda2014 no vidíš tak to máme podobné jsem zvědava na ty tvoje testíky 🙂 taky držím palce ;)

amanda2014
3. srp 2014

@petavan Ahojky, tak tady je moje soustava ovu testů 😎

petavan
3. srp 2014

@amanda2014 tak to máme podobné tak snad se tentokrát zadaří ;) ted nám ovu nemohla uniknout :D

petavan
3. srp 2014

@amanda2014 ale řeknu ti že nebýt testu tak tu ovu asi nepoznám 😒

amanda2014
4. srp 2014

@petavan to já jo, šíleně mě píchaly vaječníky a pak jsem měla i natahovací hlen 😝 😉

amanda2014
4. srp 2014

@petavan mohlo by, viď ;)

amanda2014
4. srp 2014

@petavan a kdy si zkusíš udělat první test? 😉 😀, kolikátý den po ovulaci?

petavan
4. srp 2014

@amanda2014 no vubec ještě nevím ted vlastně jsem měla ovu o vikendu tak snad za tyden :D co ty?

amanda2014
4. srp 2014

@petavan právě že nevím, čtu tady názory kdy asi tak se dělají a je něco vidět.... jsem jak na trní už teď i když se snažím uklidnit 🙂 - koupila jsem si test Benu 10ml/U a tam je psáno až 4 dny dny před MS, což by bylo 11.nebo 12.8.... 😨 🙂 - ale bojim bojim.... 😲 🙂
podle testu jsi ale měla ovu tak 31.7., ne? mě kontroloval kamarád gynekolog 🙂 vaječníky a viděl v pátek ráno folikul na prasknutí a tudíž ovu měla být 1.8.-2.8., tak u tebe podle testů asi o den dřív , ne?

petavan
4. srp 2014

@amanda2014 no někdo říká po pozitivním testu 2-3 dny že nastane ovulace tak ja nevím :D podbříšek mě bolel patek sobota neděle a dnes už nic a prý 7-10 den po oplodnění je zahnizdění takže to je ještě doba :D

amanda2014
4. srp 2014

@petavan aha, doktor mi řekl 24-36 hod po, pokud už nemám další den test pozitivní, tak nemá cenu čekat do dalšího dne na oplodnění 🙂 tak uvidíme, držím palce 😉

petavan
4. srp 2014

@amanda2014 tak to jsem zvědavá :D třeba jsme to prošvihly ale ten plodný hlen jsem neměla hned po pozitivním testu :D

petavan
4. srp 2014

@amanda2014 tam myslíš že ovulku jsem měla jen jeden den a to v patek? protože jsem se miliskovali až v sobotu :D a to mě bolel ten podbříšek tak jsem z toho ted blazen :D beztak se to zase nepovedlo

amanda2014
5. srp 2014

@petavan napsala jsem ti do IP 🙂

dadavdadav
18. srp 2014

Ahoj snažilky 🙂 , dnes 18.8. v 15hod jsem si dělala ovu test s tímto výsledkem.. Včera 17.8. jsem ho dělala v 16 h- foto nemám ptz jsem test nechala v práci ale čárka byla mnohem mnohem slabší, spíš bych řekla takový větší duch.. Tulení bylo dnes před 11h dopoledne, myslíte, že zítra může být druhá čárka ještě víc silnější než dnes na fotce? Nevím jestli stačí tulení z dneška 😖 Děkuji za odpovědi. D.

misi.21
18. srp 2014

Ahoj,můžu se zeptat na úplně debilní otázku?? 🙂 Když jsem měla včera pozitivní ovu test,kdy je nejlepší mít sex? Jako den po,nebo ten den? Jsem z toho nějaká pomatená 😀 😀

dasenka888
18. srp 2014

@misi.21 spermie se udrží 48hodin,ale být Tebou tak sexuju i dneska 🙂)

mikulinek
19. srp 2014

Ahoj, potřebuju poradit. Mám už dvě děti nikdy jsem nepotřebovala žádné testy. Koupila jsem si je až teď ...ovulaci na sobě poznám, ale i tak, že se blíží. Cyklus mám 32 dní poslední MS byla 29.7 Dělala jsem si je od 14.7
Přišlo mi, že byl nejsilnější 15.7. ten jsem vyhodila, ale řekla jsem si, že když jich mám 7 tak vyzkouším další dny. Dělala jsem si je odpoledne a jsou všechny stejný mají silnější kontrolní a slabší druhou čárku, ale neslábnou jsou pořád dobře vyditelné už 5 den. Nevím co to znamená....nemám s nima zkušenosti.

misi.21
20. srp 2014

Ahojky,
tak já si koupila testy,že jenom zkusím,protože podle dr mám ovu tak 2x do roka,MS mám tak 4x a většinou bez. Tak že ho zkusím jen tak a koukejte,co mi první ukázal.
Tak jsem z toho docela blázen,že jsem se trefila... Tak jsem 3 dny chlapovi nedala pokoj.

Ten první je dělanej 17.8 ve 2 ráno. Kdy by mohl být pozitivní těhotenský test,kdyby náhodou? Já mám 1 září nastoupit do práce,kde tahám těžký věci a docela se nadřu. Myslíte,že když byl ovu test poz. 17.8, tak by popřípadě mohl být do 14 dnů pozitivní těhotenský,nebo je to brzo?

amanda2014
21. srp 2014

@misi.21 ahojky, 31.8. už by tam mohlo být něco vidět - někomu to jde vidět už třeba 10DPO 🙂 tak držím palce 😉

misi.21
22. srp 2014

@amanda2014 děkuji... snad to dopadne...

cuchomilek
30. srp 2014

Ahoj všichni, je mi 34 let, 17 let jsem užívala hormonální antikoncepci, nyní ji již více jak rok neužívám... Menstruaci mám celkem pravidelnou 25-28 dní, 4 dny, z toho první a poslední den jen špiním. Měla jsem pocit, že u mě ovulace neprobíhá, proto se již zhruba 5 měsíců testuji ovulačními testy z moče i ze slin (taková ta rtěnka), test z moče sice ukazuje druhou čárku, nikdy ale není stejně silně barevná či dokonce barevnější než testovací proužek, v průběhu sílí, to ano, ale vždy dříve, než by ovulace dle cyklu měla být. Tester ze slin nikdy neukazoval avízovanou strukturu. Bazální teplotu zatím neměřím, je pro mě z určitých důvodů obtížné měřit ji každý den ve stejný čas a ještě k tomu než vstanu. Co myslíte, probíhá u mě ovulace nebo ne?

neviathiel
12. říj 2014

Zdravím holky, koupila jsem si hromadu testů, protože chci zjistit, zda mám ovulaci (vysazuju léky proti prolaktinemii a trvale užívám . Používala jsem od 10. dne Woman Secret Right Time, dnes ještě navíc pro jistotu i GS Ovultest a ani ťuk. Máte s těmihle testy zkušenosti? Případně s falešně negativním výsledkem?
Mám doma ještě Ovular a Comfort.

milca111
12. říj 2014

holky je možné aby těhotenský test reagoval taky na ovulaci? Minulý pátek mě bolelo břicho, tak jsem si zkusila,jestli náhodou nemám opožděnou ovulaci a namočila jsem ale současně jak ovu tak těhu test a oba mi vyšly pozitivní, ovulační se sytou čárkou ,tehu se slabší čárkou,další dny ale ovu test slábnul a těhu byl úplně bílý,tak nevím co si o tom myslet,stalo se to některé už taky tak?

belleelle
1. lis 2014

@neviathiel počkej na další menstruaci a znovu testuj,to bude pracovat druhy vajecnik. Objednej se na gyndu na ultrazvuk,aby ti zkontrolovali ovulaci.
Testy jsou ok. A testuj ze zacatku větší rozpětí dnu.

neviathiel
3. lis 2014

@belleelle Díky moc za odpověď, ovulace přišla pár dní po spočítaném datu, tenhle měsíc testuju znovu, ale spíš pro přehled o tom kdy ji mám.