Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

lauritka
3. srp 2013

@pellullinka jeee. takze snazenicko bolo uspesne ?? ;) gratulujem.

pellullinka
3. srp 2013

@lauritka Ano 🙂 druhý cyklus se podařilo.
děkuju 🙂

lauritka
3. srp 2013

@pellullinka a jak ste snazilkovali?? ked ti vysiel pozitivny testik?? raz denne ??

pellullinka
3. srp 2013

@lauritka tento měsíc to bylo v podstatě 3., 2.,1.den před ovu, v den ovu nic a pak den po ovulaci.

lina7
12. srp 2013

Ovu testy skusam prvy mesiac, tak som zvedava ci bude zajtra ten druhy pruzok este tmavsi, na mikroskope zatial nie ziadne papradie tak neviem 🙂

lina7
12. srp 2013

Zabudla som dodat, ze mam 11 den cyklu.

moschino1986
12. srp 2013

AHOJTE, je tu niekto? Ja som si kupila Woman secret, right time ovulačný test,
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...
tak som zvedavá. Po niekoľkých dňoch mi v Nedeľu začalo ukazovať silnejšie čiarky, dúfam, že sa to už podarí. Dnes sú obidve čiarky dosť silné. Takže dnes by sme mali sa snažilkovať. Poznáte tento test? Podarilo sa niekomu otehotnieť s týmito testami?

moschino1986
13. srp 2013

Toto sú vysledky

jenyska4
14. srp 2013

Holky jdu na radu mám cyklus 31 dní a 12DC jsem měla folikul 13mm myslíte, že by z toho něco bylo, že uzraje a nějaká ovulka bude,Páč doktor se moc netvářil, že jsou prý malé měla jste to taky některá a přesto otěhotněla?

lauritka
15. srp 2013

@jenyska4 ak mas 31 dnove, tak je jasne, ze na 13 dc ho nemozes mat velky, ako by on chcel ;) to su lekari- ak nieco nie je podla tabuliek, uz su skepticki. naboj sa, kopec zien otehotnie aj z neskorsich ovulacii... 😉

werumka
15. srp 2013

@jenyska4 Jestli máš 31 dní dlouhé cykly, tak ovulace přijde až kolem 17. dne cyklu. Jak píše Lauritka - 13. den by tu ovulaci v tomhle případě nepřivolal ani šaman 😀

jenyska4
15. srp 2013

@lauritka
@werumka no on mě právě tvrdil, že to nestačí uzrát a že sliznice zase bude přezrálá tak jsem z toho taková v rozpacích ☹ miminko moc chceme 😉

werumka
15. srp 2013

@jenyska4 A to je gynekolog? 😀 Jsou ženy, které ovulují třeba až 25. den cyklu. Vždycky záleží, jak máš cykly dlouhé a podle toho se určuje ovulace. Pokud je máš 31 dní, nemůže být 14. den cyklu. Když vezmeš v potaz, že folikul roste cca o 2mm denně a praská při velikosti cca 20 mm, tak za 4 dny ovulace klidně přijít může, což odpovídá délce Tvého cyklu. S přezrálou sliznicí nevím jak to myslel, ale organismus se řídí hormony a dokud nenastane druhá - poovulační fáze cyklu - tak v organismu neběhá takové množství progesteronu (= hormon, který působí na růst sliznice), aby mohla "přezrát". V téhle fázi cyklu hrají roli estrogeny a ty pak vystřídá po ovulaci progesteron. Kup si testy na ovulaci a testuj teď během pěti dní každý den, jsem si jistá, že k ovulaci normálně dojde. A přemýšlej o výměně lékaře 😀

jenyska4
15. srp 2013

@werumka Ahooj Verunko, díky za komentík🙂 právě, že u pana doktora jsem byla prvně. Je to v dalekém kraji ten nej a moc dlouho mě trvalo se k němu dostat.Řekl mě, že tento měsíc to nevidí, že folikuly jsou malé a sliznice není dost vysoká a že abych otěhotněla musí klapnout tři věci, spermie, vajíčko a sliznice☹ a že jedno z toho bude přezrálé tak Ti nevím zda vzal v potaz to, že mám cyklus dlouhý☹ ovuluju z pravého vaječníku a to mě i sedí páč minulý měsíc mě dělala doktorka utz a ovulovala jsem z levého a i žluté tělísko tam bylo. Vždy jsem otěhotněla hned jak jsme s tatkou na to vlítli a ted nám to nějak trvá...ale neztrácím hlavu dvě děti mám tak to tak neberu. Testuju se ted denně, ale zatím nic minulá ovulka byla právě 17DC tak jsem toho doktora moc nepochopila 😒

werumka
16. srp 2013

@jenyska4 Ahoj! Tak třeba měl pan doktor jen špatný den 🙂 Nevidím jediný důvod, proč by nemohla ovulace proběhnout 17. den cyklu - zvlášť, když s tím máš zkušenost. Pokud nenašel žádný jiný problém, tak bych v tom neviděla žádnou složitost.

oldana
24. srp 2013

Holky, jak by vypadal ovulační test v případě že bych byla těhotná a měla ještě 5 dní do MS ?

85jana85
16. lis 2013

@tinnky Jakou značku ovulačních testů jsi používala?

tinnky
17. lis 2013

@85jana85 pouzivala som z DM drogerie markt nejaku tiu ich maju aj tehotenske a tie kazetove si uz nepamatam, ale je asi jedno ,co pouzivas, mne obe ukazovali rovnako

barborynka
20. lis 2013

tak takhle zatím vypadají moje ovu testíky zatím to vypadá že se nic nedějě no.brzo snad dorazí ted to je 12dc jinak jí mám až kolem 15-16 dc někdy i dýl musím testovat už ted ptže sem po SP tak jí musím najít

sono2
21. lis 2013

Aj ja som dnes kúpila., kedy začínate s meraním.? Ďakujem

loafeer
21. lis 2013

Holky ahoj, mám dotaz. Je možné, že jsem měla silnější zobrazující se čárku ( než původní) dva dny po sobě? a pak druhá věc. Dva dny po sobě mi vyšly pozit. ovu test, ale hlen až od dva dny později...čím se tedy řídit?

snazilka00
23. lis 2013

Ahoj holky. Je to ovu? Teplotu nemerim pravidelně, vcera mírný pokles, trochu hlen a dnes tento test

barborynka
23. lis 2013

@snazilka00 uřčitě tak šup šup na to

macetka
25. lis 2013

Holky, o miminko se ještě nesnažíme, ale docela ráda bych zjistila, kdy mám ovulaci, dle těchto testů prostě nebyla :( ale je pravda, že mám rozhašený cyklus jednou 32 po druhé 30 :( myslíte, že by ještě mohla přijít později? Poslední test je 18DC 🙂

barborynka
26. lis 2013

ovu je tu 🙂

andy2110
19. pro 2013

@barborynka gratulace! 😉 můžu se zeptat, co si používala za testiky?

teok
26. pro 2013

Holky,testuji prvni mesic a je to tu

vikinka226
7. bře 2014

mne pomohli woman secret ovulačné testy...

stesti_zm
12. bře 2014

Ahoj holky, prodam zbylych 29ks ovulacnich testu + 17 tehotenskych testu. Cena 130Kc plus postovne.

tsterinka
12. bře 2014

@stesti_zm kupuju 🙂