Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

vendy05
20. lis 2008

marcel na tý hodině tolik nesejde, ale prý je to lepší....
no mě to vychází plus mínu dva dny

moudivlacek
21. lis 2008

Mili, myslim na tebe, jak to pokracuje? bohuzel ty testy to nekomu ukazou skoro hned a nekdo si to meri tyden dva a porad z toho neni moudry, kolikaty den mas dneska od ovu? ja to mam dostal o vikendu ☹ 😠 😠 tak cekam, uz od stredy mi je nejak divne, tak uvidime, co se z toho vyvrbi

moudivlacek
21. lis 2008

s tema testama, podle me je dulezitejsi to omezeni pitneho rezimu nez ta hodina, jde o to, ze se ma merit spise odpo oproti tehu testem, jestli je to hodina dve rozdil je fuk

mili84
21. lis 2008

Holky, tak teď jsem přišla od doktora - na utz ještě nic neviděl, jen řekl, že sliznice je hodně vysoká a nepravidelná, takže můžeme s jistotou říci, že se tam něco děje 😵 Ale - dal mi na týden neschopenku, mám být doma, kvůli tomu špinění a na kontrolu jdu ve čtvrtek odpoledne a to se rozhodne. Díky tomu špinění to totiž může být i mimoděložní těhu.... 😔 Takže teď musím být týden v klidu a pak se uvidí....V papírech mám napsáno 5+1 týden, takže asi těhu jsem, jen se teď čeká, jak se to vyvine 😉

moudivlacek
21. lis 2008

Mili ta pekne lez, odpocivej a moc na to nemysli, se to lehko rekne co a moc moc drzim palce, ja to cekam kazdym dnem, od stredy je mi blbe, poboli ma bricho, dneska jsme zacla spinit, takze z toho asi nic nebude ☹

vendy05
21. lis 2008

mili gratuluju 😵 😵 😵 to je super, tak hezky odpočívej

mili84
21. lis 2008

moudivlacek+vendy: Holky, díky, je to asi i dobrá zpráva, i když mám strach, jak to dopadne...No, uvidíme. Teď si užiju týden obskakování manželem _ už se nabídl, že zajede na nákup 😀 😎

vendy05
21. lis 2008

mili to je super, určitě vše dopadne dobře a příště už na UTZ uvidíš dutinku 😵

mili84
21. lis 2008

doufám 😵

vendy05
21. lis 2008

a testík ráno vypadal jak???

mili84
21. lis 2008

no možná byl o malinko silnější, ale asi jsem si to spíš domyslela 😀 Doktor mi řekl, že už je nemusím dělat, že nám to nic neřekne.

krejculka
22. lis 2008

Ahojky holky,

tak jsem u Mudra vyfásla k utrogestanu ještě clostilbegyt 🙄 .Nemám OVU ☹ .Přeji vám všem hodně štěstí a ať se dočkáte těch //.Mějte se krásně.

mili84
22. lis 2008

krejcula: Tak držím palce ať ovu brzy naskočí 😉

vendy05
23. lis 2008

mili tak u nás zase nic ☹ ☹ ☹ .... no co se dá dělat, tak teď leda mimčo skoro přesně na Vánoce... no uvidíme, ovu bude kolem 12.12. což je krásný datum, tak by to mohlo vyjít 😉
Ty se máš vy už pod stromečkem tři "budete" 😵

mili84
23. lis 2008

vendy: To je mi líto...ach jo... ☹ Ale na druhou stranu 12.12. je za chvíli a byl by to krásnej dárek pod stromeček 😎 Já ještě tak nahlas nejásám - na kontrolní utz jdu až ve čtvrtek a tam se to rozhdne...Dnes mi zesílela konečně čárka, ale špinění není ještě 100% dobré. ještě občas něco vyteče...snad to do čtvrtka ustane 😒 Tak držím palce 😉

vendy05
23. lis 2008

mili neboj to bude v pořádku, když čárečka sílí, tak to je skvělý. No ono to zase uteče, ale to čekání no.... no to je jedno, ale je pravda že tu potvoru si teda tenhle měsíc užívám břicho mě bolí snad jak nikdy a ne a ne se to rozjet pořádně, potřebuju to kvůli clostilu ach jooooo

mili84
23. lis 2008

vendy, je mi Tě líto...kdybych Ti mohla nějak pomoct....tak alespoň posílám energii, ať bříško nebolí ☹ I když nevím, jaká energie půjde ode mě, když mě to bříško bolí taky... 😒 Tak se drž 😉

vendy05
24. lis 2008

mili děkuju, no tak alespoň jedno pozitivum, že už se ta potvora rozjela, sice mi je fakt dost zle, ale to je vedlejší, no a ve středu začnu s clostylem a pak se uvidí 11. jdu k doktorce pro výsledky krve, tak uvidím, snad to bude vše ok....

moudivlacek
24. lis 2008

Mili ale vam se to povedlo na poprvy ne? to je uzasne, tak hlavne lez a odpocivej a ve ctvrtek drzim pesti 🙂
no me bylo od stredy tak nejak divne, a v nedeli jsem to dostala a je mi zle porad 😖 ☹
vendy to be taky drzim palecky, mas problem s neprav mens.?

mili84
24. lis 2008

vendy: A je Ti jako špatně od žaludku, nebo celkově?

moudivlacek: jj, na poprvé, ale do čtvrtka ještě není vůbec nic jisté 😒 Dám vám hned vědět, až něco budu vědět 😉

vendy05
24. lis 2008

moudivlacku ted uz ne mam cyklus 33 dní takže v pohodě, jen tenhle měsíc prostě nějak víc trpím
mili no tak jako celkově, ale i žaludek cítím.... tak dej určitě vědět a jak se cítíš???

mili84
24. lis 2008

vendy: Cítím se dobře, děkuju za optání 😉 Občas mě zabolí v podbřišku, někdy více, nekdy méně a bolí mě prsa, čím dál více. JInak nemám žádné jiné příznaky... špinění snad pomalu mizí...Teď mám takový vodový výtok, ale to jsme se tady někde dočetla, že to snad je v normě 😒 Občas se tam objeví hnědá hrudka, nebo tak...ale do čtvrtka ještě čas. Odpočívám a snažím se myslet pozitivně 🙂 Už jen 3 dny 😎

polesuvka
24. lis 2008

Ahoj holky, může se Vás zeptat. Který test je asi tak na ovulaci nejspolehlivější?????
Já si zkoušela ovu test jen tak podle výpočtů, kdy by se asi mohla dostavit a zrovna se mi tam ukázali // čárky. 🙂 🙂
Na nic jsme s přítelem nečekali. 😉 😉 Druhý den už byli čárečky slabší.
Tak nevím.
Můžete mi napsat Váš nároz moc dík.
Jsme s přítelem na začátku

mili84
24. lis 2008

polesuvka: Ahojda, já jsem používala ty, co mám vyfocené v albu a byla jsem spokojená. S jinými zkušenost nemám 😉

polesuvka
24. lis 2008

A myslíš, že by se ovulace mohla dostavit měsíc po vysazení HA?
Já jsem bez HA měsíc a něco a přejeme si s přítelem miminko, tak zkoušíme vše možné, ale zatím to necháváme na přírodě.

mili84
24. lis 2008

polesuvka: Myslím, že ovu se může objevit kdykoliv....to je strašně individuální 😒

vendy05
24. lis 2008

mili tak to je super, no pro to maličké jde přetrpět vše 😵
ahojda polesuvko, no ovu můžeš mít hned po vysazení, já jí neměla a mám jí až teď po clostilu, no ale hlavně že je, já jsem měla testíky z levnychtestu a teď mám tady od jedný paní z bazaru a jsem s nimi spokojená, ukazují tak jak mají, jo a jinak ovulace není v den kdy jsou nejsilnější čárky ovulace je 12 -24 hodin po 😉 vlastně v době kdy už ta čárečka zase slábne....

polesuvka
25. lis 2008

Ahoj holky moc dík.
🙂

majka12
25. lis 2008

Ahojík 😀 .Já jsem z těch testů celá zmatená 😨 Beru Clostibegyt a protože mám problémy s cyklem, tak ani pořádně nedokážu říct délku cyklu. Teď jsem 15DC a ovulační testy dělám již skoro týden. Před dvěma dny jsem měla asi nejsilnější čárku, ale určitě ne tak tmavou jak kontrolní. Včera to samé - BT oba dny 36,4. Dneska čárečka slabší. Takže vůůůbec nevím, co si o tom mám myslet. Jestli ovu byla nebo ne.Nejvíc mě ale dneska bolí břicho jak před MS a trošku píchá na pravé straně. Což by svědčilo spíš pro ovulaci. I BT, ale dle návodu jsou testy negativní. Tak já nevím co s tím.

mili84
25. lis 2008

majko, já tu čárku taky neměla nikdy uplně stejně barevnou - to znamená, že jsi to jenom nechytla v nejvyšší okamžiku, to nevadí🙂Ovu byla. Píchání je normální, to jsem měla taky, můžeš i slabě špinit nebo krvácet. A bolesti jsem měla taky🙂 Jsi uplně normální a funguješ správně🙂 Dnes máte nejvhodnější den na snažení, protože ovu nastává zhruba za 24h po té silné čárce, tak dnes to vyjde!!! Držím palce 😉