Ovulační testy pozitivní více dní

lenka253
9. zář 2017

Zdravím,
po dlouhé době jsem si začala dělat ovulační testy a jsem z toho pěkně zmatená. Dřív mi vždy vyšel pozitivní jen jednou a pak za pár dní byl většinou negativní, ale teď jsem dělala test 5.9. s tím, že vyšel jasně pozitivní. No a teď jsem si ho udělala znovu a stále pozitivní. Stalo se to takto někomu? Kdy by tedy měla přijít ovulace? Přikládám fotku, jeden test už je nějaký den starý, takže je samozřejmě vybledlý, ale ten den byl 100% pozitivní. 🙂
Děkuji za odpovědi 🙂

jullli
9. zář 2017

A nemuzes byt uz tehotna? 4dny pozitivni je dost. Ikdyz bych rekla ze dnesnimu malicko barvicky chybi

jullli
9. zář 2017

Spis je mozne ze ti jeste folik nepraskl BT asi nemeris ze

kstablova
9. zář 2017

@lenka253 při pozitivních testech víc dnů se bere za pozitivní až ten poslední. Já to taky měla pokaždé, i pět dní, mohla jsem se řídit pak víc na jistotu podle souběžně měřené bazální teploty.

akcinorev7
10. zář 2017

Ten poslední test si myslím, že není pozitivní, každopádně je čárka hodně silná. Já mám jasně pozitivní LH test 2-3 dny s tím, že jen jeden den bývá čárka nejvýraznější. Je možný, že máš přirozeně zvýšenou hladinu LH a v průběhu cyklu Ti testy vycházejí se zřetelnou druhou čárkou. Ale to zjistíš jen dlouhodobějším testováním.

lenka253
autor
10. zář 2017

@jullli těhotná určitě ne. A BT neměřín 🙂

@akcinorev7 Takhle mám testy vždycky, takže je jako pozitivní beru. 🙂 Právěže nemám, normálně ho mívám pozitivní je jednou. Už jsem si je jednu dobu dělala, takže vím, jak fungují. Tohle se mi ale stalo poprvé, takže jsem z toho zmatená.

akcinorev7
10. zář 2017

@lenka253 Já tě chápu. Ale z fotky, kterou jsi dala, vidím z těch 2 testů jako jasně pozitivní ten vybledlý, který má testovací čárku tmavší než kontrolní. U druhého testu je testovací čárka nepatrně světlejší než kontrolní. Pokud jsou testy ze včera a z dneška, tak bych řekla, že ovulace nastala dneska nebo nastane zítra. Mně se tohle stává každý cyklus 🙂 a i v den ovulace mám pozitivní test...

lenka253
autor
11. zář 2017

Nene, ten první byl ze 6. Tudíž měla proběhnout ctvrtek/patek, ze? Tak doufám, ze jsme se trefili 😀