Po sexu uprostřed cyklu ze mě vyteklo růžové sperma

roseinka
24. črc 2014

Ahojky,
máte prosím někdo zkušenosti s tímto?19 DC (z průměru 34) jsme měli s manželem sex a ihned po něm ze mě teklo růžové sperma (manžel mě na kapesníčku čistě bílé). Četla jsem, že uprostřed cyklu může doprovázet ovulace mikroskopické krvácení čípku. Ale nikde jsem nenašla jestli to znamená, že v tu chvíli probíhá ovulace nebo že je to před ovulací (a jak dlouho) nebo už po ní. Udělala jsem si ovulační test a druhá čárka byla dost výrazná (i když ne stejně nebo víc než ta první). Takhle výraznou čárku jsem neměla minulý měsíc při testování za 14 dní ani jednou, tak jsem si myslela, že u mě ovuce snad ani neproběhla. Máte někdo zkušenost s tímhel mini krvácením? Já ho tak maximálně občas měla tak 3 dny před menstruací, ale nikdy ne uprostřed cyklu. 🙂 Předem díky za komentáře. 🙂

sasanka033
24. črc 2014

ahoj, osobni zkusenost s tim nemam, ale podle toho, co popisujes, to je ovulacni spineni🙂

evulina77
24. črc 2014

může to být ovulace, nebo "krvácení" z nějakého mini poškození sliznice nebo čípku při styku.

roseinka
autor
24. črc 2014

@evulina77 Aha, tak to mě nenapadlo, že by to moho být i poškození. :/ Ale jelikož mě ten den a den předtím strašně bolely bradavky, budu si radši myslet, že to byla ovulace. :D Ono se o tomhle mini krvácení nikde skoro nepíše, žádný diskuze jsem nenašla, tak to asi nebývá až tak časté.

hanivasi
24. črc 2014

@roseinka já to tak měla docela běžně. ani jsem se nad tím nepozastavila.

roseinka
autor
25. črc 2014

@hanivasi Já poprvý. A nebo jsem si toho nikdy nevšimla, protože jsme zrovna ten den neměli sex. A nevíš, zda je to tedy doprovází probíhající ovulaci nebo co přesně? 🙂

hanivasi
28. črc 2014

@roseinka tak to fakt neporadím. Já to nikdy neřešila, takže fakt nevím..