Pokles BT těsně před MS, přesto těhotná. Stalo se vám?

Ahoj, chtěla bych se zeptat na zkušenost, zda se vám při měření BT některé stalo, že cca 2 dny před očekávanou MS klesla (př. o 0,2st.C), přesto zase stoupla a těhotenství se nakonec potvrdilo.
Může mít vliv na hodnotu BT, že jsem se vzbudila dříve, vstala (odskočila jsem si), pak jsem si lehla zpět na cca 1,5 hodiny a pak teprv v hodinu měření po druhém probuzení měřila?
díky
kajovaevicka
16. kvě 2012
@janikula Mně teplota taky před těhutestem klesla.. vlastně pořád kolísala, nahoru a dolů... a těhotná jsem🙂 A vliv na BT to určitě mít může, že jsi neměřila za stejných podmínek, jako vždy
crawler
16. kvě 2012
@janikula určitě to může mít vliv - podle mě je lepší si ji změřit po tom prvním probuzení a do grafu zanést změnu času, takhle už to je ovlivněné, i když základní poučka říká měřit po minimálně 1 hodině spánku...
janikulaautor
16. kvě 2012
@crawler @kajovaevicka
Držela se hezky na 36,9 posledních pět dní a dnes šla na 36,7 (27.DC) a těhu test také zatím negativní, tak jsem z toho nějaké vystresovaná
crawler
16. kvě 2012
@janikula nestresuj se 😉 já jsem zatím taky čekající snažilka - v pátek má dorazit ms, nechci si dělat žádné plané naděje, ale pořád to ve mě hlodá, tak už ani radši kafe nepiju 🙂 kdy ti má dorazit ms? já bych testovala až den po jejím očekávaném příchodu...
chcememimi
16. kvě 2012
@janikula tak dva dny před ms je to ještě brzy...testovala bych tak den po vynechání ms....kolísat to může a vliv to má určitě taky 🙂 já třeba dnesteplota 36,4 a pak jsem si ji pro zvědavost měřila kolem 12 jak se to změní a najednou 36,1, akorát je divné, že šla dolu :-o .....
janikulaautor
16. kvě 2012
@crawler zítra nebo v pátek má dorazit. Pořád tajně doufám, že nedorazí. No já se vždy nechám trochu vyprovokovat, jinak by bylo ideální testovat, když ms nedorazí...přesně, jak píšeš
crawler
16. kvě 2012
@chcememimi taky mi často jde dolů - třeba po probuzení 36,5 a než se dobucám a opravdu vstanu, což trvá třeba jen 10minut protahování a pak změřím a je tam 36,2 :-N taky jsem se tomu už kolikrát divila - proto bazální teplota má vypovídací hodnotu opravdu jen po rozlepení očí 😉
chcememimi
16. kvě 2012
@crawler no mě to zaskočlo tím, že už jsem byla asi 4 hodiny vzhůru a kmitala jsem po bytě :-N ale dnes mě dost bolí břicho, tak ted čekám na výsledek ovu testu.... :-N
janikulaautor
16. kvě 2012
Trochu jste mě uklidnily, že ještě není vše ztraceno. Dokážu úžasně panikařit :-N
janikulaautor
16. kvě 2012
Já to jen tak pro sebe zkoušela měřit navečer, to byla vždy vyšší než ta ranní (vždy přes 37) a dnes přes den byla 37,1. Zajímal mě i rozptyl přes den a jak se může měnit. O tom se nikde moc nepíše nebo jsem to nenašla. Jen vždy rada, jak měřit...jak tu píšete po probuzení ani nevylézat a změřit. Dnes jsem to měla trošku jinak
janikulaautor
16. kvě 2012
máte někde odkaz na grafy?
můj je http://www.fertilityfriend.com/home/3ce2d3
luckyhoney
16. kvě 2012
Mě 10 dní DPO teplota začala klesat ale testík byl pozitivní .. mrkej jak mi to lítalo http://www.modrykonik.cz/fotoblog/luckyhoney/?p...
Jinak to že si vstala a pak si zase lehla a měřila až po hodině a půl určitě na teplotu vliv má a velký
kajovaevicka
16. kvě 2012
janikulaautor
16. kvě 2012
@kajovaevicka tobě to tam hezky hupskalo celou dobu 😉
kajovaevicka
16. kvě 2012
@janikula Právě, právě 😃 A vidíš to, na škodu to nebylo... 😉
janikulaautor
16. kvě 2012
@luckyhoney teda mít pozitivní test 10 DPO, to obdivuju, to jsem neměla nikdy....jsem po 2 nevydařených těhu (1 zamlklé a 1 mimoděložní)
janikulaautor
16. kvě 2012
Zase jste mi vrátily optimismus, že není ještě vše v kýblu. děkuju 🙂
A jinak se zeptám, co mykoza v raném těhu? Já zblajzla v neděli celou čoko bonbonieru, tak si říkám, že je to z toho, ale při prvním těhu jsem taky měla mykozu....člověk se fakt asi pak chytá jakéhokoliv pozitivního (i když třeba svědivého) příznaku x-)
chcememimi
16. kvě 2012
@janikula jestli myslíš mykozu jako hodně silý výtok, tak to je temer pravidlo a hodnee opakovane v tehotenství 🙂 ja ji mela snad od zacatku do konce 🙂
janikulaautor
17. kvě 2012
@chcememimi je to hlavně svědění a zarudlá kůže a to dost. Začla jsem baštit nějaké lactobacily a plácám si tam bílej jogurt s kulturama, to celkem pomáhá. Už se to i drobet lepší, ale pořád to tam je :-S .
A čím sis to léčila nebo co ti na to dával mudr?
janikulaautor
17. kvě 2012
@kajovaevicka
@crawler
@chcememimi
@luckyhoney
Jinak holky, dnes ráno jsem opět zmatkovala s měřením BT. Jak jsem měla trochu nervy na pochodu, tak jsem se vzbudila asi o hodinu dřív než teplotu měřím a to byla 36,5st C, ale jen jsem změřila, otočila se a spala dál. A za hodinku v těch mých 4,40hod, tak byla 36,7stC jako včera. Udělala jsem si TT, ale byl negativní. Ale pořád to nevzdávám :-N
chcememimi
17. kvě 2012
@janikula přesný název ti asi neřeknu, ale byla to taková žlutá mastička, kterou jsem si taovou stříkačkou musela dávat uplně dovnitř, až k čípku pak všude z venčí...ale je to hodně podobné tomu,co ted na mykozy reklamují bez rcp 🙂
chcememimi
17. kvě 2012
@janikula vedeš si to do grafu?
janikulaautor
17. kvě 2012
@chcememimi ano, měřím a dávám si to do grafu
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce2d3
chcememimi
17. kvě 2012
@janikula už jsem jukla....nu teplota by měla být aktuální hnedpo prvním probuzení, jen do grafu napsat přesnou hodinu...lítat ti to může i tak 🙂 já mám teď graff taky všelijaký :-N
chcememimi
17. kvě 2012
@janikula a jaký testík jsi si dělala?
janikulaautor
17. kvě 2012
@chcememimi
Ten název si nepamatuju, těhotenský trošku dražší (ale nebyl to clearblue). Pro mě je lepší žádný doma nemít, pak mě to jen láká testovat a testovat, teď už asi jen vydržím co dál BT a jak MS....
Hodně ti to lítá v grafu?
chcememimi
17. kvě 2012
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/chcememimi/g... tady ho máš....dle grafu byla ovu hned na začátku a teď mi to šlo zase dolu a tam se to drží, tak jsem z toho taky dost zmatená...zkus si udělat obyč mamatest 10 😉 ten je nejlepší a ukáže to hodně brzy
crawler
17. kvě 2012
@janikula tak já mám taky pokles |-| takže zítra čekám menzes :-p
brittta
17. kvě 2012
@janikula Mě včera BT klesla a dnes už mám MS. Moc ti přeju, aby to bylo u tebe jinak a vyšlo ti to...
janikulaautor
17. kvě 2012
@brittta tak to mě moc mrzí

Začni psát odpověď...

Odešli