Pokles BT těsně před MS, přesto těhotná. Stalo se vám?

janikula
16. kvě 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat na zkušenost, zda se vám při měření BT některé stalo, že cca 2 dny před očekávanou MS klesla (př. o 0,2st.C), přesto zase stoupla a těhotenství se nakonec potvrdilo.
Může mít vliv na hodnotu BT, že jsem se vzbudila dříve, vstala (odskočila jsem si), pak jsem si lehla zpět na cca 1,5 hodiny a pak teprv v hodinu měření po druhém probuzení měřila?
díky

janikula
autor
17. kvě 2012

@chcememimi to máš hodně brzo ovulku teda. Mně šla včera BT na 36,7 a je tam i dnes, uvidím zítra, jestli se tam udrží nebo půjde níž a dorazí ta červená potvora 😠

brittta
17. kvě 2012

@janikula Mě taky ☹ ☹ ☹

janikula
autor
17. kvě 2012

@brittta Jak dlouhé míváš cykla, těch 28 dní? Já po těch revizích a mimoděložním to mám takové rozhozené, tak vlastně netuším, kdy to mám tak asi čekat...

brittta
17. kvě 2012

@janikula No dřív jsem mívala cyklus 34 dní, ale teď jsem to dostala 32DC. A jak dlouho se už snažíš?

janikula
autor
18. kvě 2012

Tak MS dnes dorazila ☹ , ale BT stále 36,7 😖

crawler
18. kvě 2012

@janikula to mě mrzí ☹ já dnes teplotu opět nízko, ale ms zatím nedorazila, ale to ona mě chce jen napínat 😀 😔

janikula
autor
18. kvě 2012

@crawler mně přišla a nástup docela silný, jindy to začíná jen špiněním, ale potvora do toho šla teda dnes dost od podlahy, tak jsem zvědavá na další vývoj. BT si budu dál měřit, začíná mě to dost zajímat, člověk se pozná i tak trochu drobet zabaví

crawler
18. kvě 2012

@janikula já dřív, když jsme o miminku neuvažovaly se měřila jen uprostřed cyklu (měly jsme bt jako antikoncepci 😀 ), tak ted právě taky poznávám svoje tělo a celý vývoj cyklu a je to zajímavý...jinak už mě pobolívá břicho, tak počítám, že v noci je to tu...no a začneme 3.cyklus k miminku 😉 co vy?

monosana
25. zář 2012

@kajovaevicka ahoooooj 🙂 Ako som pozerala tvoj graf a realitu, ze si tehu, dala si mi trosku nadeje. Dnes som 34DC a menzes nikde, prsia bolia, bodbrusko a niekedy vajecniky tiez bolia, ale z grafu mi baby povedali, ze to v ziadnom pripade nemozem byt ani tehu , a ze ani ovulaciu som nemala. Kukni prosim: http://www.fertilityfriend.com/home/3e7b77
Vo stvrtok idem k lekarovi, lebo inac mam nepravidelny menzes a problemy s hormonmi, takze mozno, ze baby mali pravdu. Ale vidim, ze aj tebe to trosku skakalo 😉 Tak nádej umiera poslednááá! 😅 Kolkaty den DC si mala pozitivny tehotensky test? Mne zatial test nic neukazuje. Akurat ovulacny test ráno ma slabu druhu ciarku. (Ranny ovulacny test niekedy skorsie ukaze tehotenstvo, ako tehu test)
Ďakujem ti pekne za odpoved a prajem pekny vecer 🙂

kajovaevicka
25. zář 2012

@monosana Ahoj🙂 Tak podle tvého grafu si troufám tvrdit, že ovulace fakt nebyla ☹ byla by tam označená, tobě to dost skákalo... ono to je nějak že musí být určitý počet dnů po ovulaci vyšší než před ní, což ty nemáš. Ale můžeš tam mít třeba chybu v měření, odchylky nebo tak. Uvidíš, co ti řekne doktor. Mně na srovnání cyklu a ovulaci pomohl gynex. Jinak pozitivní test jsem měla už 10DC, možná by byl i dřív, netuším. Čárku už jsem měla pěkně silnou, žádný duch, takže si myslím, že by byl pozitivní už dřív🙂
Držím ti palce, ať se co nejdříve povede, já měla diagnozu PCO a čtvrtý cyklus to vyšlo🙂

monosana
25. zář 2012

@kajovaevicka aha, takze baby mali pravdu, aj ked som mala este dusicku nadeje 😢 No, nic to. My sa pokusame o babo rok a pol priblizne. Absolvovala som velakrat hormonalnu liecbu, injekcie, brala som vitaminy, pila caje, manzel bol na spermiograme (on mal vynikajuce vysledky), takze ja uz neviem co so sebou. Vo stvrtok mi lekar pravdepodobne navrhne laparoskopiu alebo CAR (centrum asistovanej reprodukcie). Takze som z toho uz dost vydeptana 😢 Ano o Gynexe som pocula, zevraj su dost dobre kvapky. Ja beriem podobne, ale od Valoviča (slovenske).
Evicka, co znamena PCO (prepac nepoznam tuto skratku🙂).
Gratulujem ti z cisteho srdiecka, opatruj sa, oddychuj a davajte si na seba pozor 🙂 Urcite je to nadherny pocit a velka radost! Pekny vecer!

kajovaevicka
25. zář 2012

@monosana Polycystická ovaria (vaječníky), dělají se tam malé cystičky, což zabraňuje zrání nebo uvolňování vajíček... proto nebyla ta ovulace u mě. Ale myslím, že o tomhle by ti už doktor řekl... Určitě je to složité, takhle dlouho se snažit a nic. Ale neboj, on si prcek tu cestu najde🙂 Určitě jo... Držím vám palce, moc a moc🙂

monosana
25. zář 2012

@kajovaevicka ano, ano, toto poznám. Chvala bohu toto jediné nemám. Okrem toho mám vsetko 😅 mala som velmi nizku sliznicu, nemala som ovulaciu, nemala som menzes, tym padom ma napchavali hormonmi, ale nejak som este nedosla do ciela. Preto to vyzera na diagosticku laparoskopiu. Musime vylucit zrasty vajickovodov a ostatne problemy, ktoré zvonka nevidieť.
Ano, rok a pol je dost, márne si robim testy, a po kazdom teste je to taký istý pocit sklamania a znechutenia 😢 Ale dufam, ze sa dockam a nemusim nanho uz vela cakat. Uz by sme velmi chceli ☹
Ďakujem kráásne za rady a podporu, aj ja vam drzim palceky, nech ste zdravý a stastný!!! 🤐 🙂

kajovaevicka
25. zář 2012

@monosana Neboj, jsou různé metody, kdyžtak absolvujete umělé oplodnění, je mnoho cest a věřím tomu, že jedna bude správná!

Tak hodně moc štěstí do budoucna🙂 a až vás to potká, tak dej vědět🙂

monosana
25. zář 2012

@kajovaevicka ďufam, ze budes mat pravdu, musim tomu verit. Si zlata, dakujem krásne este raz! Urcite dam vediet 🤐

mondourek
22. srp 2014

Ahoj holky mam prozbu BT nemerim ale tenhle posledni tyden ano a zitra mam dostat MS.BT cely tyden 37,0 i dnes a za cely tyden jen jednou pokles na 36,9 co si o tom myslite nemam zadnou zkusenost dekuji za odpovedi.....

katyush
19. únor 2015

Ahoj holky. Já mám taky dotaz. Před třemi dny jsem měla dostat menstruaci a včera jsem teprve začala špinit, ale večer to přestalo úplně a dnes zase trošičku špiním, ale menstruace se tomu říkat rozhodne nedá. O miminko se snažíme už skoro půl roku, ale Já tomu nechávám volny průběh. BT jsem měla zvýšenou okolo 36,7 a za normálních okolností mivam 36,2. Jenže dnes ráno mi teplota klesla až na 35,8 a menstruace jako taková stále nedorazila a už je 16 hodin odpoledne a nemam ani příznaky, že by měla dorazit. Je tu ještě naděje že můžu vůbec být těhotný? Díky za odpověď 😉

bibinka2208
21. lis 2015

Ahoj holky chtela bych se zeptat. BT si merim teprve cca 10 den a teplotu mam kolem 36,6-36,8°C ale dneska si merim BT a mam ji 36,1°C ten vyrazny pokles me hodne zarazil... Ovu test negatovni MS mam dostat az za 3tydny .... Vcera poprve jsme meli s manzelem nechrani sex... Zacali jsme se snazit o mimi 🙂 Nevite nektera proc je tak nahly pokles BT nebo cim muze byt zpusobeny? Diky holky 🙂

kacenka_1707
6. dub 2017

Ahoj holciny,vubec nevim jestli to sem patri,ale zacinam silet.s muzem jsme se zacali snazit na podzim lonskeho roku.jsem po clostyrbegitu a porad nic a BT si dela co chce MC mam pravidelny,Ovutesty mam pozitiv.a graf hruza.teplota leze pod 36.5 k tomu mi posledni mesic boli bricho jako pred.

kacenka_1707
6. dub 2017

Ahoj holciny,vubec nevim jestli to sem patri,ale zacinam silet.s muzem jsme se zacali snazit na podzim lonskeho roku.jsem po clostyrbegitu a porad nic a BT si dela co chce MC mam pravidelny,Ovutesty mam pozitiv.a graf hruza.teplota leze pod 36.5 k tomu mi posledni mesic boli bricho jako pred.

jitulka89
6. dub 2017

@kacenka_1707 Ahoj asi být tebou bych se na měření BT vykašlala, stejně ti to moc k ničemu nepomůže a akorát se tím jen nervuješ :( já už s tím taky přestala kvůli tomu

kacenka_1707
7. dub 2017

😉 asi jo vykaslu moc mi to ke klidu neprida 😁

jitulka89
7. dub 2017

@kacenka_1707 jojo už jen to, že první na co musíš ráno myslet je tohle :D