• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomohly vám ovulační testy k těhotenství?

2. září 2017 
ANO POMOHLY, stále jsem zkoumala jen čípek a hlen a pouze mě to mátlo, když jsem vsadila na testy tak první měsíc s nimy se zadařilo. Navíc jsem se nestresovala tím, že se v ten či onen den snažení zrovna nekoná, protože jsem věděla, že nic nemeškám, že OVU zrovna neprobíhá. Za mně jednoznačně ANO. Měla jsem obyčejné Lifestyle za 37 Kč z lékárny, vypoužívala jsem za cyklus 3 balení.
25. pro 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, hned po 1. měsíci
7. led 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažili jsme se půl roku a přestože mám pravidelný cyklus se nedařilo, tak jsem si koupila OVu testy a po prvním měsíci jejich používání se objevily II čárky :slight_smile:.
7. led 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezkousela jsem. Mam nepravidelny cyklus a zadarilo se dvakrat napoprve i bez ovu testu :wink:
7. led 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hned napoprvé :slight_smile: Měřila jsem k tomu i teplotu a OVU mi vycházela dle testu i teploty úplně stejně.
7. led 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
k otěhotnění mi pomohl každodenní sex ne žádný test - sex mám ráda, takže u nás to naštěstí nebylo, teď mám ovu, tak pojď na to...jak jsem si řekla, že chci otěhotnět, tak jsem si přestali dávat pozor a bylo to raz dva
7. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Mě pomohl a hned napoprvé, ovulace byla 12,13 den po ms a po deseti dnech jsem měla dvě čárky na testu :wink: testovala jsem i dřívě, v době nesnažení a pořád jsem jí měla třináctý den.
25. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně pomohly také hned napoprvé, přestože jsme se předtím snažili asi půl roku, jen jsme se nikdy netrefili do plodných dnů (měla jsem je o pár dní dříve než jsem myslela). Bohužel minulý týden v 9 tt zjistila Dr. zamlklé těhotenství a musela jsem na revizi :frowning2: Měla jsem testy Ovular - 5 ks/74,- Kč. Takže za dva, tři měsíce holt jdeme zkoušet s testy znovu.
14. srp 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zatím nepomohly, zkoušela jsem je dva cykly a snažili jsme se v den pozit.testu.....tak teď pojedem třetí kolo :slight_smile:
30. kvě 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,zapojuji se :slight_smile: koukám,že jste tu zběhlé :slight_smile: toto bylo 14DC :wink:
7. lis 2014 v 15:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me nepomohli ! :weary: ale přiznávám,ze jsem jim moc nerozuměla. Hodně štěstí všem :wink:
7. lis 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Hazim svuj ulovek z ovu. Jen jeste nereknu, jestli vyslo nebo ne. Ale myslim, ze + je.
18. lis 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim o radu, když jsme čekali dceru žádne ovu testy jsem si nedělala tedka poprve, když chceme druhe, pač se bohužel už pár měsiců snažime,, chci se optat, ovu jsem diky testům zjistila kdy byla v neděli minulou jsem měla silne čárky když byl sex ten den a v uterý, neprošvihla jsem to, nebo spiše měl byt v ponděli, nejsem v těch testech moc zkušená, kdy na to hupsnout .) diky za odpovědi :slight_smile:
15. bře 2015 ve 21:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenco, já myslim, že neprošvihli. // značí blízkou ovu, takže jsi ji mohla mít v neděli nebo v pondělí. Takže to jste stihli krásně si myslim. :slight_smile: Držím pěsti ať jsou // za 2 týdny i na tt !
26. bře 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám pomohly, snažily jsme se skoro 2 roky. Nechtěla jsem to řešit, myslet na to, přizpůsobovat se podle toho kdy mít a nemít sex. No a pak už jsem si řekla, že 2 roky je dlouhá doba a že teda přece jen něco pro to udělám. Koupila jsem si jednu várku ovu testů - otestovala a další měsíc se zadařilo a jsme v očekávání. :grinning:
10. dub 2015 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat. Vim ze testy ovulacni nezarucuji stoprocentni otehotneni ale kdyz je mam pozitivni skutecne dochazi ke ovulaci???? Kdyz jsem predtim mela endometriozu,syndrom PCO....nebo zachytit ovulaci bude nejlepsi podle ultrazvuku s doktorkou DEKUJI
3. říj 2015 v 17:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dc je pocitano ood prvniho dne ms nebo po mss ?
5. kvě 2016 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, kdy začít testovat? Dnes mi skončila MS a testy jsem ještě nezkoušela. Snažíme se teprve měsíc - teď tedy začínáme druhé kolo, vím, že to nemůžu tak hrotit, ale přeci jen, proč tomu trochu nepomoct :slight_smile: A jaké jsou nejlepší? A kolik testů jste si v jednom cyklu dělaly?
23. kvě 2016 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ovulační testy vyzkoušela jen proto, abych zjistila, jestli u mě ovulace probíhá. Když jsem zjistila,že probíhá, netestovala jsem, neřešila a za 2 měsíce se zadařilo :slight_smile:
23. kvě 2016 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je používám snad druhý měsíc a ovulaci mi to zatím neukázalo nikdy.. tak buď dělám něco špatně, nebo ji prostě nemám :frowning2:
24. kvě 2016 v 15:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, sice stará diskuze, ale třeba mi poradíte, dnes mi dr. řekla, že podle utz mi dozrává vajíčko tzn, že začíná ovulace. jak dlouho trvá? vím, že asi 6 dní, ale nevím od jaké fáze se to počítá.... zajímá mě tedy ten můj případ, když dozrává vajíčko.A pak ještě jeden asi hloupý dotaz, když chceme zvýšit pravděpodobnost početí platí, že čím časteji, tím lépe,nebo muž potřebuje nějakou dobu na výrobu, tedylepší když ne jaždý den, ale třeba jednou za 2-3 dny? moc děkuji
26. zář 2016 v 18:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, v breznu jsem v 16tt prisla o miminko s přitelem se už 3 měsice snažime ale stále neuspěšně tak jsem se chtela zeptat jak vam pomohly ovu testy a jak vlastne funguji?nemam s nimi zkušenosti.Moc děkuju :pensive:
1. zář ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicka2323 to me moc mrzi.
Držím pesti, aby další těhotenství bylo v poradku.!
https://www.babyonline.cz/tehotenstvi/otehotneni/ovulacni-testy
2. zář v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek