Pozitivní ovu test, vadí něčemu sex večer a hned ráno?

eluska87
24. zář 2013

Ahoj děvčata, chci se zeptat, když si třeba zítra k večeru udělám ovu test a bude pozitivní a my s manželem na to vlítnem, vadí něčemu, když se budeme milovat večer a pak hned ráno??

alenka_p
24. zář 2013

@eluska87 a čemu by to mělo vadit? 🙂

eluska87
autor
24. zář 2013

no já nevím, proto se radši ptám 🙂

alenka_p
24. zář 2013

@eluska87 no maximálně si tím zvýšíš šanci otěhotnět, ale to předpokládám chceš, takže určitě nevadí 🙂

eluska87
autor
25. zář 2013

@alenka_p a prosím tě proč je důležité dělat ovu testy ve stejnou hodinu.Když jsem ho včera dělala si v o půl sedmé večer, může být veliký rozdíl když si ho udělám dnes třeba v 16 hod? nebo třeba ve tři ? ve dvě?

alenka_p
25. zář 2013

@eluska87 nemusíš dělat ve stejnou hodinu, naopak se někdy doporučuje dělat i dva denně (protože to maximum hladiny LH netrvá tak dlouho, odpoeldní test ho nezachytí, dopolední by třeba mohl), důležité je jen, abys předtím tak dvě hodiny nepila, aby nebyla moč naředěná. Taky se nedoporučuje dělat z první ranní moči, na rozdíl od těhotenských

eluska87
autor
25. zář 2013

@alenka_p jsi zlatá...děkkuji moc

terim
25. zář 2013

Já jsem si dělala ovu test v 10 večer, 2 dny předtím jsem ho měla uplně bílej, a tenhle mi vyšel jasně pozitivní, přes den jsem měla 4x kafe :D tak jsem si myslela, jestli z toho není třeba nějak zmatenej, zkusila jsem znovu druhý den dopoledne a byl stejný 🙂

vercik83
5. říj 2013

mě vadí sex ráno:o)