Pozitivní ovulační test 3 dny po sobě, máte zkušenost?

moncato
20. bře 2013

prosím o radu.....dělala jsem si ovulační test....je to již 3 měsíc za sebou a tento měsíc mám 3 dny po sobě.....pozitivní testy......nechápu to vždycky jsem měla jen jeden den.....a hnedka na druhý den byl test negativní...nemáte s tím někdo zkušenosti? děkuji

jahioo
23. únor 2015

Dobrý den,nám dotaz prosim.ovulku jsem mela podle ovu testu před 6 dny.chtěla jsem se zeptat,jestli je možné,abych ještě po tolika dnech mela na ovu testu čárku.je sice slaba,ale je viditelna.moc dekuji

veronika182
25. únor 2015

@jahioo je to normální až do ms 😉

ellen3
11. dub 2015

Prosím, potřebuji poradit. Myslíte si, že byl některý z těchto udělených ovu testů pozitivní?

heluskal
12. dub 2015

Já myslím, že ovu byla 14D, před tím a potom už byly čárky slabější

jaja01k
12. dub 2015

@ellen3 Taky bych řekla že 14DC.

ellen3
12. dub 2015

@heluskal
@jaja01k Děkuji, holky. Myslela jsem si, že toho 14. byla, i když se mi zdá, že ani jedna ta čárka není stejně silná jako ta testovací. Protože se nám dlouho nedaří, tak první měsíc zkouším ovu testy, a teda nejsem z nich moc moudrá. 😒

heluskal
12. dub 2015

@ellen3 No já je znovu zkouším, když jsem je zkoušela poprvé,tak jsem měla dva,chtěla jsme ověřit,jestli to funguje, podle příznaků jsme ovu měla, ale...No prostě neukázali nic,tak jsem se na ně vykašlala a teď jsem si říkala, že zkusím znovu a dnes, 12DC a pěkné čárky, takže to snad funguje a nám se zadaří 🙂

ellen3
12. dub 2015

@heluskal Tak snad se zadaří brzy nám oběma 🙂 Už bychom si moc přáli alespoň jednoho prcka 😀 Ale furt nic, tak doktorka doporučila dělat testy, abychom věděly, zda ovu vůbec mám 😖

heluskal
12. dub 2015

@ellen3 my už sice jednoho prďolu máme, ale připadám si jako kdybych se snažila o první, když jsme počaly první,tak ani nevím jak se to podařilo a navíc jsme to docela dlouho netušila....
Taky doufám, držím pěsti 🙂

ellen3
12. dub 2015

@heluskal Teda to bych si taky přála. Ale my příchod prvního prcka nebudeme mít jednoduchý... Taky držím pěsti 🙂

heluskal
12. dub 2015

@ellen3 držím pěsti 🙂...

bjoucik.15
14. kvě 2015

@ellen3 odpovídám později, ale pozitivní test dle mého byl 14a 15DC tz. že 16DC byla ovu... co vím, tak se to nebere jako, že je ovu hned jak je pozitivní test, ale 24-48hod poté....

chrom
2. zář 2015

Ahoj jsem tu nová prosím o radu mám 3 dny před menstruaci a ovu testy mám pozitivní má to tak být? Dekzji

keny123
4. zář 2015

ahoj nápodobně.. jsem první cyklus po vyazeni ha... jsem dneska 26DC a včera mě navečer bolelo bríško a dnes taky ( těhu test negativní) a dneska ovulační pozitivní... tak to znamena jako co že ted nejak probiha ovu?díky

dddkkk
1. srp 2016

Ahoj holky, prosím Vás... kdy podle Vás byla ovu? Když jsem testila tak ten 11.DC naběhnul asi nejdříve, ale nějak se neumím rozhodnout, kdy vlastně byla OVU,nikdy před tím, jsem takhle brzy ovu test pozitivní neměla, snažili jsme se jen ten 11. a 12. pak přítel odjel, takže nevím nevím 🙂 Díky za názor... 🙂

kocirova_kata
11. zář 2016

ahoj holky prosim vas o radu, s manzelem se zrovna o dalsi mimi nesnazime ale nejak se nam jednou moc nezadarilo a ja mela zrovna uprostred cyklu takze me napadlo koupit ovu testy jestli mam ovu, no a ovu sem si udelala a byl pozitivni.. nic mene testy jsem delala dal a ony ty carky neslabnou viz. foto, tak mi to dnes rano nedalo a udelala si tehu test a nic.. ted me mrzi ze nejsem tehu i kdyz neplanujem a zaroven me zarazi co ty ovu testy?😟

lenickamimi
28. kvě 2020

@kocirova_kata no tak to je záhada tak dlouho pozitivní ovu testy jsem ještě neviděla

lenickamimi
28. kvě 2020

@kocirova_kata a co už se podařilo a máte mimi 🍀

markett94
4. črc 2023

Ahoj holky,
prosím o radu… který den je pozitivní (podle mě 16DC?).
Testy dělám prvně, úplně na 100% se neorientuji…
A další má otázka… včera jsem na miminku pracovali, je to správný termín nebo až dnes? Klidně můžeme každý den, jen jsem slyšela, že to pak je spíše na škodu… 😀🫣