Pozitivní ovulační test hned po menstruaci, měly jste?

bbvcelka
9. kvě 2015

Holky měla jste některá pozitivní ovulační test hned po menstruaci?

melien
9. kvě 2015

Já jsem si tedy ovůlační testy nedělala, ale vzhledem k moji zkušenosti, že jsem otěhotněla par dní před dostavením se MS tak bych tomu klidně i věřila, že může byt pozitivní... ženské tělo je nevyspitatelné a muže prodělávat nějaké hormonální změny v rámci cyklu a klidně ovulace může byt dřív i později....

zo_ja
10. kvě 2015

Ovulace může dorazit hned po MS. Záleží na její délce, na délce cyklu. A taky jestli to tak máš jednou nebo pravidelně, ale může to tak prostě být.

bbvcelka
autor
10. kvě 2015

@zo_ja Právě že cyklus mám docela pravidelný 28-29 dní..

vrabcak0007
10. kvě 2015

moje sestra díky ovulačním testům zjistila, že ačkoliv má cyklus celkem pravidelný, tak ovulaci má skoro hned po ms...já zase pravý opak..těsně před ms..každé tělo funguje trochu jinak 🙂

bjoucik.15
10. kvě 2015

Možné to je 🙂 já mám ovulku před MS... což je snad horší, než po 😒

alcar
10. kvě 2015

@bbvcelka muze to tak byt. Budte rada, dlouha lutealni faze je vyhodou, embryo ma tak vice casu se zavrtat. Horsi to maji opravdu ty, ktere ji maji kratkou, musi pak brat Utrogestany, aby embryo menstruace "nesplachla". 😉

bjoucik.15
10. kvě 2015

@alcar spíše se na základě toho posune celá MS a když se čeká na MS v termínu nikdy nepřijde 😒 dnes už jsem 49DC a MS stále nikde 😠 ☹

bbvcelka
autor
10. kvě 2015

@bjoucik.15 a těhu test?Nic?

bjoucik.15
10. kvě 2015

@bbvcelka 3 testy ve 30DC,40DC a 46DC a nic negativní.... 😒 asi se mi to prostě celé posunulo, tak čekám...

bbvcelka
autor
10. kvě 2015

@bjoucik.15 asi před rokem jsem měla období že jsem ms dostala jednou za 3 měsíce..ale to jsem brala HA..Po vysazení to mám pravidelně..

bjoucik.15
10. kvě 2015

@bbvcelka já mám v únoru po revizi, takže se mi to totálně rozházelo 😒 asi mě vyvolávačka nemine.... ☹

makula18
10. kvě 2015

@bbvcelka jo měla, teď. A mám pozitivní i těhu test. 😀

mircaaa11
10. říj 2017

Ahoj ,ja mam osmy den po Ms a dneska jsem ze zvedavosti udala jen tak test ovulacni a mam tam dve carky tak nevim beru ctvrty den clostilbegyt muze to byt i asi tema praskama 😉