Pozná doktor ovulaci?

Ahojky, máme 13ti měsíčního chlapečka a ještě jsem nedostala menstruaci.Přestala jsem kojit před 3mi měsíci, snažíme se o další mimi,asi za 14 dní jdu na gynekologii, chtěla jsem se zeptat, zda nevíte jestli doktor pozná ovulaci?
naomi6
11. lis 2012
@piskac Ahoj, jasně že to pozná 😉 Jen tě chci uklidnit. Já jsem začala menstruovat až rok po porodu, takže to není nic neobvyklého. Ještě jsem kojila a cyklus mi naběhnul krásně sám. Pokud nemáš ms, tak pravděpodobně ani nemáš ovu. Držím palce, ať se to všechno spraví.
kamimik
13. lis 2012
Určitě pozná 😉
ferrari
12. led 2013
já byl minulý týden na gyndě a tam my řekla že ovulka proběhla i vajíčka viděla🙂
kvakuska
12. led 2013
@ferrari asi si to pleteš, vajíčka se nedají vidět ultrazvukem, jsou to nejmenší buňky v lidském těle a jsou vidět jen při velkém zvětšení pod mikroskopem ... to co lékařka viděla byly určitě folikuly, to jsou takové obaly v nichž se vajíčka nacházejí, ale bohužel ne každý folikul vyjíčko obsahuje, stává se také že jsou prázdné ... lékařka tedy můž potvrdit že viděla narostlý folikul nebo folikuly a pokud ty folikuly praskly, tak to znamená, že došlo k ovulaci ... zda byla i vajíčka by se poznalo jen při IVF 😎
ferrari
13. led 2013
@kvakuska aha tak to jsem si spletla a děkuji za odpornej rozbor tvé odpovědi 😉

Začni psát odpověď...

Odešli