Přeběhla mi už ovolace?

denousek
1. říj 2010

ahoj už 3 den mám dneska pozitivní ovulační test jak to mám chapat?jak me tedy vedet zda ovulka už proběhla nebo ne?3 dny už je testovací čárka silnější než kontrolní..nechapu to..minule jsem to tak neměla..poradte..

buffinko
1. říj 2010

@denousek, to by zaujímalo aj mňa...dnes znova testnem, som zvedavá, ale predchádzajúce 3dni bol test pozitívny, pričom silné bolesti v pravom vaječníku som mala včera ráno aj dnes ráno. možno, že je hladina hormónu vysoká a preto ukazuje pozitívny test? ja mávam pomerne silnú testovaciu paličku celý cyklus.

denousek
autor
1. říj 2010

to je vazne zajimave..minuly cyklus jsem mela pozitivni slabe jeden den ,druhy den testovaci čárka silnější nez kontrolní a 3 den uz negativni a ted mam 3 dny už silne pozitivni 😒 nechapu to ...jak mam pak poznat ze je ovu ☹

luca16
17. říj 2013

@denousek Taky jsem měla s určením ovulace problém... Poté, co jsem měla pozitivní ovulační test x-krát za sebou, jsem se rozhodla, měřit si bazální teplotu a vložit údaje do fertilityfriend.com. Docela spolehlivě ovulaci určí. V kombinaci s ovulačními testy je to fajná pomůcka.

denousek
autor
17. říj 2013

@luca16 diky ale zprava je z roku 2010 a prcek už má rok a pul 😀 i tak děkujii

molynka
26. led 2014

@denousek tak gratuluji 🙂 Já teď řeším podobný problém jako vy. Už 3.den po sobě mám pozitivní ovu test, dnes čárka silnější než kontrolní a za 6 dní bych měla dostat MS....tak nevím