Přichází ovulační bolesti před nebo po ovulaci?

terkuuu
30. kvě 2014

Ahoj, zdravím všechny, co se snaží o miminko 🙂 Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti, jak to máte s ovulací a bolestmi břicha??? 🙂 Sice jsem tady našla pár diskuzí na toto téma, ale nikde pořádná odpověď :-/ Ptám se proto, že nemůžu najít odpověď na to, jestli ovulační bolesti přichází PŘED ovu nebo PO ovu??? Zkuste mi poradit, samozřejmě vím, že každá to máme jinak, ale i tak, děkuji za odpovědi 😉 🙂

zuzazuzanta
30. kvě 2014

Přijd do skupiny SNAŽILKY...🙂

dezyre
30. kvě 2014

Ono se prostě jednoznačné odpovědi nedočkáš, každá to máme jinak. Jednu bolí břicho před ovu, jinou při ovulaci, jedna špiní, druhá má jen hlen a třetí ani neví, že ovulaci má, jelikož jí na sobě nepozoruje. Můžeš se domluvit s gynekologem, zda by ti udělal ultrazvuk, podle toho pozná kdy má ovulaci, samozřejmě tam musíš přijít cca v půlce cyklu. Další věc je, že si můžeš začít měřit bazální teplotu, ale já jsem tvor líný, na takové věci, takže v tom se až tak nevyznám. Nejpohodlnější jsou ovulační testy 😉 A jedna úplně bestovní rada na závěr - když se budete s manželem/přítelem milovat cca od 12tého do 20tého dne ob den, tak ovulaci určo nemineš 😝 😝 😝 😝 (záleží na délce cyklu).

joannah13
30. kvě 2014

Pred ovulaci citis bolesti.. ten folikul roste a tlaci tam a jakmile praskne, to je ta samotna ovulace, tak by bolesti mely prestat..

klaire22
30. kvě 2014

To je dosti individuální, ale většinou ty bolesti přicházejí pár dní před ovu a gradují v den ovulace. Zkus si koupit i ovulační testy, aby jsi to případně i lépe vypozorovala 🙂

saraha1
31. kvě 2014

Ahoj, ja nevim v cem muze byt problem, ale po dobu dvou mesicu, kdy jsem testovala, jsem stejne nikdy nemela uplne jasne pozitivni ovulacni test. Za to vim jiste, ze uz tak dva dny nebo den pred ovulaci me zacne bolet vajecnik (vetsinou pravy, nekdy se ozve levy), a jde to trosku do krize, pri MS mam bolest spis v deloze. A taky ten hlen, ktery ma usnadnit putovani spermie k vajicku, coz se mi ale teda vubec nezda, protoze jeho hustota v mem pripade spis ukazuje na opacny efekt 😀. Jednou jsem dokonce pri nebo po ovu zaspinila. Ale presne urcit ovulaci na den z tech bolesti vazne neumim. Takze je vazne nejlepsiob den v tech dnech bolesti to zkouset. Nam to vyslo po trech mesicich, bohuzel to nedopadlo, ale to je uz je na jiny forum 🙂.

eliszabetha
2. čer 2014

Ahoj Holciny. Prosim vas, poradite me nekdo??? Menstrucni cyklus mam po 27 dnech.Dnes 1.6 jsme meli sex a ted vecer jsem si jen tak pro kontrolu udelala ovul.test.Foto prikladam. Jenze i kdyz mam od toho navod nevim jestki ovulacni sem nebo ne… Hlen mam husty bili a zaroven s tahlim hlenem…Pri, sexu jsem mela uplny mokro, ale to asi bylo vzrusenim…protoupi tim spermie vubec kdyz nemusi plavat v hustem " vytoku" Je to ovulacno hlen? To jsme se tedy asi haluzove trfil ze? Nebo blbnu? Bazalku nemerim Cipek mam nahore tvrdy a pootevreny. Nebo jsem v neplodnem obdobi? Jeste jednou opakuji ze pravidelne menstruuji 27 DC. Dekuji za reakce a pipripade vyvraceni plodneho dne Jo a jeste k tomu ovul. testu : Jak vypada ovul test po ovulaci? Zase slabnouci carky a pak uz jen ta kontrolni?

monikavitezslav
18. zář 2019

Holky dnes ovu bolesti a má otázka zní je ovu dnes nebo zítra?