Sex byl včera, // na ovulačním testu dnes. Kdy mít sex?

kralicek007
17. čer 2011

mám dneska pozitivní ovu test a sex byl včera večer...při / / na ovu testu je prý ovu do 24-48hod. když byl sex včera a / / jsou dnes tak kdy je lepši mit ještě sex?dneska nebo radsi až zitra?když by byl každý den tak prý spermie nejsou dozrátý je to pravda? díky za názory..

kaleilah
17. čer 2011

sex dneska. a naopak třeba nám dr řekl, že jestlůi chceme mímo, t to zkoušíme každý den a čekáme, kdy se chytne. Taky jsem u prvního používala ovu test, vyšel mi pozitivní 23. prosince a na štědrej den vzniklnul daniel. Hodně štěstí 🙂

hanysek.hanysek
17. čer 2011

Tak já měla pozitivní ovu test pondělí a úterý, takže ovu byla buď v úterý nebo ve středu. Sexovali sme před ovu- v pátek ráno, v sobotu večer, v neděli ráno, v pondělí ráno, v úterý ráno a v úterý večer a ve středu ráno. A sem těhotná :o) takže hodně štěstí :o)

kralicek007
autor
17. čer 2011

tak to je zajímavý vážně jsem myslela že s velkou frekenci sexu jsou pak spermošky,,líné a nevyzrálé tak nevim 🙂 díky za názory

andelka
17. čer 2011

Já myslím že obden se nic nezkazí 😉 jeden den si na vajíčko ty potvůrky počkají, netřeba se "strhat" 😀 A pár hodin i to vajíčko vydrží čekat na tu správnou potvůrku. Dany se zadařil při sexu den možná den a půl před ovu. Ale nedělala jsem testy, měřím BT.

kralicek007
autor
18. čer 2011

@andelka taky měřím bt tento měsíc poprve..dneska uz mám druhy den pozitivni ovu test ..a teplotka jeste nevyzkocila 🙂 tak uvidime... sex byl predevcirem i vcera a asi pojistime i dnes

andelka
18. čer 2011

@kralicek007 klidně pojistěte 😉 ona vyskočí až když ovu proběhne, ale aspoň to bude další důkaz o tom kdy proběhla.

bohuli
7. srp 2011

Podle mě je blbost zkoušet to každý den, teda pokud má muž kolem 20 mil. spermií v ml, tak to asi není problém, ale který chlap to dneska má? Manžel kamarádky má špatné výsledky spermiogramu, chodí na umělou inseminaci po pauze má třeba 6 mil. a když je pozvou za 2 dny, tak už má třeba jen 2 mil. Takže pokud by to takový chlap zkoušel každý den, tak je jasné, že za 4 dny je to jen voda! I u zvířat je to podobné, třeba koně nebo býci mají být připouštěni tak max 2-3x do týdne, jinak dojde k vyčerpání samce! Omlouvám se jestli někoho toto přirovnání uráží,ale tak to je.

mazlicek1
25. říj 2013

ahojky,snažíme se s manželem o miminko,ale nedaří se.Jak nejlíp využít ovul. testíky?Nemám s nimi zatím žádnou zkušenost.Pocítala jsem si na kalkulačce na netu plodné dny,ale každá kalkulačka na ruzných adresách mi ukázala něco jiného.Co mám dělat?Díky za radu

ratatooy
25. říj 2013

@mazlicek1 no každa kalkulačka ukaže neco jinyho a realita bude taky uplně jiná nikdy neni ovulace stejná a už vubec ne u všech nekdo ji ma v pulce cyklu,nekdo při menstruci,nekdo na začatku nebo na konci cyklu,takže u tech testů začit třeba 12den po ms a testovat jak bude čarka nejsilnejší je nejpravdepodobnejší že nastava ovu,nebo měřit teplotu v pochvě jak se drží výš tak je to dobry znamení ale s tím moc skušenost nemám

len12
29. říj 2013

Ahoj, chci se zeptat.....Tento měsíc jsem celý dělala ovu testy......celou dobu nic.....až 22.říjan (21 DC- takže na těhu test je ještě brzy) se mi hned ukázala dálnice, jasně silnější testovací čáka neř kontrolní........Ještě ten den večer jsme se snažili o mimi.......myslíte, že to vyšlo? Následující den už ovu test nebyl pozitivní, testovací čárka byla o poznání slabší než kontrolní.Děkuji

verlis1
29. říj 2013

@len12 Ahoj,, ja jsem na tom podobne...na testu se mi ukazaly 2čárky 20DC a v navodu jsem četla ze nejvetsi pravdepodobnost je 24-48hod. po pozitivnim testu, takze jsme meli sex den po tom pozitivni testu, v sobotu jsem dostala hodne slabou mentruaci, ktera se az dnes rozjela poradne...hadam, ze tehotna nejsem...tehot.test jsem si delala v nedeli rano a nic, jeste ho udelam jednou behem tohoto tydne, slysela jsem, ze krvaceni i v dobe tehotenstvi je normalni, ale melo by byt slabsi nez obvykle

apfele
29. říj 2013

Já těm ovu testů moc nevěřím, půl roku jsem si dělala tyto testy a vždy jsme se milovali v době ovu dle testů a neotěhotněla jsem a 7 měsíc jsem to neřešila a nechali jsme tomu průběh s pravidelným milováním 3x týdně a jsem těhu 🙂

len12
29. říj 2013

Ahoj, díky za reakce.....nevím proč, ale mám pocit, že to vyšlo.....taky se vám na ovu testu v době, kdy se má vyznačit ovu ukázaly tak jasné 2 čárky? Mi se to objevilo hned, a jasně během 1-2 vteřin po namočení. Taky jsem už dva dny před cítila "mokro" a měla jasně bílkovitý výtok.Tak si říkám, že buď byla ovu ještě ten večer, nebo během několika nastávajících hodin, a to by mohly vydržet.....Moc doufám.....Musím ještě pár dní vydržet, nechci si dělat test moc brzy, bo by se mi stejně teď nic neukázalo....Tak se s vámi alespoň podělím o mé myšlenky....Ještě jednou díky zavaše reakce.. 🙂

apfele
30. říj 2013

@len12 těhu test si udělej až v den očekávané MS 😉

len12
30. říj 2013

@apfele

Ahoj, myslím, že jsi psala, že jsi těhu....můžu se zaptat v kterém jsi měsíci? Nevím, jestli vydržím čekat ...... ☹

apfele
31. říj 2013

@len12 já jsem nyní v 6.měsíci. Snažili jsme se od prosince , otěhotněla jsem v červnu... chápu, že je to těžké počkat, ale když budeš dělat test brzo, tak akorát můžeš být zklamaná - já to vím sama - prvního syna jsme počali hned první měsíc po vysazení a já bláhová si myslela, že i druhé mimčo půjde takto rychle... ale po 3.měsících snažení jsem už byla zoufala, proč to nejde, na těhu testech jsem viděla duchy, které tam stejně nebyli a já se radovala a pak vždy došla MS a já byla tak strašně zklamaná. Ten měsíc , kdy jsem otěhotněla jsem na to nemyslela a plánovala si jak pojedeme na dovču a že si vememe kola a jak si to užijeme 😀 no a v den očekávané MS jsem si dělala test - ano po půl roce jsem to vydržela a dělala test tak jak se má - a hle dvě // se vybarvili hned - hotové dálnice - žádný duch - a já byla šťastná, že se nám to povedlo. A na dovču jsme jeli bez kol 😀 Držím palce ať se Vám brzo zadaří.

len12
31. říj 2013

Ahoj, děkuji za povzbuzující zprávu......byla jsem docela klidná a celkem přesvědčená, že se nám zadařilo, ale jak se blíží termín očekávané MS, tak se toho začínám bát..... ☹ Miminko si velmi přeji, je to náš druhý pokus. Ale miminko si přeji už několik let, jen to nešlo. ☹ A nyní, když se nemůžeme dočkat, tak to tak trvá. Pokoušeli jsme se přesně v době ovu, poctivě jsem dělala ovu testy celý měsíc. Moc doufám, ale nevím, jestli to vydržím až do neděle, to je 1 den oček.MS.Ahoj a děkuju 🙂

betule007
14. lis 2013

@apfele Máme to stejně!🙂 Dcera se podařila napoprvé ,teď už od září neberu prášky a stále nic.Myslela jsem si,že tohle nikdy nebudu muset řešit,ale i já-dostala jsem zase MS jsem dnes letěla do lékárny pro kyselinu listovou a ovu testy,ale že bych z toho byla chytrá...:/

apfele
15. lis 2013

@betule007 držím palce ať se brzo zadaří

betule007
15. lis 2013

@apfele Moc děkuji,snad ano,čas prchá jak mrcha...:/

hanishka1710
3. pro 2013

Holky!!! V sobotu ráno jsem mela na OVU testu 2 carky takže sex byl v sobotu vecer a v nedeli vecer.... myslite se ze by se to mohlo chytnout?🙂

ceekanka
22. led 2018

Ahoj holky, obnovuji diskuzi 🙂 Chtěla bych znát vaše zkušenosti a názory 🙂 S přítelem máme už několik měsíců nechráněný sex, ale pravda, že jsme se ovulaci vždy trochu vyhýbali, nebo si dávali alespoň trochu pozor. Tento měsíc jsme si řekli, že se zasnažíme a když to nevýjde počkáme až do svatby (dlouhá doba 😀) a to se ví, že já bych ráda teď a čekat už nechci,jak jsem se natěšila, ale jako na potvoru vyšla ovu trochu jinak než měla a my měli sex předevčírem večer a včera navečer. Včera byly na ovu testu téměř stejně silné// a dnes ráno byl už jasně pozitivní. Ale sex už nebude - přítel je mimo. ( Jestli by měl být tak až se středy na čtvrtek a to už asi nebude mít význam). Dřív jsem si s tím hlavu nedělala a říkala si, že ty mršky dokážou počkat až tři dny, někdy i pět a tak co by to nevyšlo, ale teď hodně čtu, že necháváte sex až po pozitivním ovu testu. Myslíte, že by se to teoreticky mohlo povést? Chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s něčím, co by podpořilo uhnizďování, ale příjde mi to trochu nesmyslné 🙂 Piju kontryhelový čaj kvůli silné mentruaci, ten by měl i pěkně připravit sliznici a vůbec celkově ,,připravit pohodičku" a na tento cyklus jsem se prolévala grepovým džusem pro lepší ovulační hlen 🙂 Tak teď už mi asi nezbývá než čekat,že 🙂

Děkuji a přeji hezký den