Dělaly jste si ovu testy, když jste se snažili o mimi?

chansey72
21. srp 2017

Ahojky holky dělaly jste si ovu testy, když jste se snažili o mimi? Já jsem si totiž říkala, že tomu nechám volný průběh a nebudu to hrotit, ale teď začínám dost přemýšlet, že si je koupím. Akorát se bojím, že se z toho stane hon, že teď zrovna musíme, i když třeba nebude chuť. Navíc mám stejně takový pocit, že mám ovu hned na začátku cyklu. Mám největší chuť a nejsilnější hlen.

anetka9
21. srp 2017

@chansey72 ahoj, ja si je delam ted treti cyklus🙂 diky nim jsem zjistila, ze prvni jsem byla bez ovulace a ten dalsi probehla az 25dc a ted cekam co bude

chansey72
autor
21. srp 2017

No spíš si teď říkám, že si je koupím, abych zjistila, jak to tedy s tou mou ovu je. Ale zas na druhou stranu jsem to nechtěla tak hrotit, tak prostě nevím :D

anetka9
21. srp 2017

@chansey72 my to taky chteli nechat volne, ale ono kdyz sem si uvedomila, ze sance na otehotneni je jen 24 hodin jednou za mesic a to jeste jen kdyz je ovulace, tak me to vydesilo a bala sem se, ze to pokazdy prosvihnem nebo tak..a ze z volnyho prubehu pak bude rok volnyho prubehu🙂

chansey72
autor
21. srp 2017

No mám 6 dní do ms, jestli přijde, tak si je koupím, ať vím na čem jsem.

radkan91
21. srp 2017

@chansey72 já jsem si poprvé testy dělala,abych si ověřila,ze mam ovulaci ve dnech,kdy mě pobolivaji prsa a vaječníky a jsem více při chuti 🙂 pokud nám to teď nevyjde,příště už si je asi dělat nebudu ze stejných důvodu,jako píšeš ty,ať se z toho nestává povinnost 🙂 alespoň jednou doporučuji si je udělat 🙂

gnozka
21. srp 2017

U obou deti jsem si je dělala . První dcera nam vyšla na poprve a ted cekame druhou a na třetí pokus . Ja mam tada jistotou takže jsem na to sla s testama🙂

myjusiatko
21. srp 2017

Ja merim STM a k tomu ted zkousim i ovu testy. Kojim a mam ten cyklus jeste dost rozhozenej a chci pak STM pouzivat i jako antikoncepci, tak si to ted zkousim nanecisto. 🙂 Zaroven se ucim poznat sve telo.