Stále zvýšená BT i po menstruaci. Máte zkušenosti?

pavca3388
12. lis 2010

Ahojky holky
Chci se vás zeptat. S přítelem se snažíme 2 roky o mimi. Chodím na UTZ a 18 října mi řekli, že je vidět kolabovaný folikul. BT měřím půl roku a v první fázi cyklu mám vždy 36,3–36,5 ve druhé tak kolem 36,8. Málokdy se mi stalo, že byla na 37. Minulý měsíc 10 DPO jsem měla 36,8 11den už to bylo 37,0 a 12den 37,2 od tý doby i přes menstruaci se mi drží teploty nahoře dnes již 26den. V pondělí mám jít na UTZ, zda narostl folík, tak už to s testováním vydržím. Máte někdo s tímto zkušenosti? Dnes jsem 11DC a teplota stále na 37. Jsem z toho jelen. Myslíte, že se jedná o těhu??

mikov82
14. lis 2010

@pavca3388 Ahoj, no já bych to viděla reálně, hlavně pokud normálně takhle vysoký teploty nemáš a pokud teda ta teplota není ovlivněna nějakým nachlezením, ale to u 26 dní asi ne, že... a jelikož v těhu může MS být, ale aby bylo mimi v pořádku, měla by se teplota držet takto vysoko i během MS, já být tebou, tak už testuju... 😉 Držím palce, aby buď test nebo UTZ u dr. dopadl na jedničku 😵

pavca3388
autor
18. lis 2010

Ahojky Miko díky za odpověď.... tak nakonec to dopadlo, že mimi nebude. Měla jsem asi potrat dle doktorů v ranném stádiu, jak jsem měla tu mršku. :( No jinak dnes jdu na IUI, tak třeba se zadaří tento měsíc. 🙂 😉

mikov82
18. lis 2010

@pavca3388 ahojky, tak to je mi moc líto ☹ po tak dlouhé době, co se snažíte, byste si mimíska moc zasloužili... tak snad to vyjde teď, to bys měla pro přítele krásný vánoční dárek. 😉 budu držet palce... 🙂

tarawels
29. lis 2013

ahoj holky,minulý měsíc jsem před ovulací měla teploty 36,6 a tento měsíc se mi drží po menstruaci od 36,7 do 37,0.Teprve v 22dnu po OV,mi klesla jen jeden den na 36,6 a pak zase byla kolem 36,8.Dělám si ovulacní testy a podle BT již OV proběhla,ale testy jsou stále negativní a nemám ani žádný hlen.První těhotenský test sem si dělala po 4dni jednodenní menstruaci a byl negativní.Druhý sem si dělala včera ale z odpolední moči,byl taky negativní.Tak ani nevím na čem jsem,jestli je možnost ,že jsem těhotná???Máte některá podobný příklad????

luupipi
5. bře 2016

Ahoj holky...
Máte někdo zkusenost?od ovu mam BT 37.2-37.3....ted menses a stále 37...jen jednou pokles na 36.8 jinak furt nahoře...je mi furt zle,na omdleni,hlava se motá,mravencej bradavky,poboliva v podbrisku,časté močení....test zatim negativní...je možné být těhu i když se dostavila menses??
Ted jsme o mimi přišli v 8tt, byla jsem na revizi,a moc si prejeme aby vše bylo ok

anastacia01
25. srp 2017

@luupipi ahoj,jak to u tebe dopadlo tenkrat?? Mam to samé, první porevizni ms a teplota stále nahoře,ms uz pomalu končí a mam porad 37.diky