• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Symptotermálna metóda PPR. Stretli ste sa s ňou?

9. dubna 2008 
Ahoj holky, tehulky, mamicky a snazilky...chcem sa opytat, ci ste sa niekto nestretli s touto metodou, ktora vraj pri prepocitani - plodnych, neplodnych dni, alebo tak nejak, je rovnako spolahlivou metodou ako hormonalna antikoncepcia...dakujem... :wink:
8. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se s ní střetla a dokonce ji používám (zatím 2 měsíce)stejně jako některé moje kamarádky. Dokonce se chystám chodit s manželem na školení v této metodě, protože přece jen chlap porozumí spíše odborníkovi a taky má spustu otázek, které mu lékař lépe zodpoví. Jestli tě tahle metoda zajímá, podívej se na stránky cenap.cz, lpp.cz, rodina.cz, merenibt.xf.cz. Pokud budou další dotazy, ráda zodpovím. :slight_smile:
8. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska tato tema tu urcite je.skus pozriet do snaziliek.ale tu mas odkaz na nejake podrobnosti
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
8. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo tak. Občas se musí hledat témata i dozadu a obnovit je třeba.
8. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, taky jsme chodili na kurs PPR a funguje to, i kdyz ted uz ani nevim, co to cyklus je, protoze furt kojim :grinning:
Ale podle mne je to dobra vec a urcite stoji za zkuseni...
8. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
me prijde divne odkazovat na ppr u snazilek, kdyz by ji ikuska rada pouzila na oddaleni poceti :wink:
ikuska, mam za sebou 10 let (skoro) praktikovani, jelikoz po case telo samo reklo, takze to byla spis sympto nez symptotermalni, ale vysla mi na 99%
odkazy na lpp.cz doporucuju, vyborne, ale neni nad osobni zauceni :wink:
8. dub 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bora.b : ale v tom je to právě skvělé, já taky zatím tuhle metodu používám pro oddálení početí, ale po čase ji změním na plánování početí. Jde jen o to, vyhodnotit ji podle aktuální situace. :wink:
Já si taky myslím, že nejlepší je, erpat přímo od zdroje. Já od počátku, kdy ji používám, chodím na konzultace k doktorce, která povede právě to školení. aspoň budeme mít možnost se na cokoli zeptat a poznat se i s jinými páry, které tohle chtějí praktikovat.
8. dub 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky andy, tak ja som tu temu dala vyhladat ale nic mi nenaslo, tak neviem ako funguje ten vyhladavac...
9. dub 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dakujem za odpovede holky, a neni to velmi zlozite?
co ak si zle vypocitam nieco...alebo tak, tie meriania, hm :unamused:
9. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Složité to není, já to pochopila brzy, ptám se většinou jen když si něčím nejsem jistá, nebo pro kontrolu. Ono tělo většinou nefunguje přesně tak, jak je to popsáno v příručce. Když si člověk princip STM pořádně prostuduje, pečlivě a má někoho, s kým to může konzultovat, kdo je v tom odborník, tak to není těžké. Já jsem zatím vyhodnocovala dva cykly a nespletla jsem se. Problém se ale taky objevil - nemám plodný hlen a mám moc krátkou luteální fázi. Až budu chtít být těhu, budu to muset prokonzultovat. Zatím mi to nevadí, nejsem snažilka.
9. dub 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek