Testování ovu testy víc jak 4 m. po sobě, těhu se nedaří

kristl85
8. črc 2013

Ahoj všem snažilkám a těhulkám, napadlo mě, jestli je tu někdo, kdo se snaží o miminko s pomocí ovu testů více jak 4 měsíce a stále se nedaří. Vím, že to může být i nějakým jiným problémem, ale spíš by mě zajímalo, jestli někdo, kdo nemá nějaký závažnější problém neotěhotněl, když testoval ovulaci. Protože jsem se v návodu dočetla, že pokud se nezadaří ani po 4 měsících testování, má se zajít k dr.
Předem moc děkuji za vaše odpovědi;)

lucifereeek
8. črc 2013

Já používala ovu testy taky a nakonec jsem se na ně vykašlala, protože stále nic - snažili jsme se rok :( raději jsem sledovala svoje tělo, jestli mě při ovu nepíchá v podbříšku (jak píšou na netu) nebo sledování hlenu - a toto mi nakonec pomohlo 🙂 teď vím, že mám ovu až 20-24DC a ne 14 jak to je "běžné". Jediné ještě co doporučuju, tak v ty dny kdy si myslíš že je ovu tak mít sex ob den.

elastiq
9. črc 2013

Já to taky tak mám. Už jsem je ale tento měsíc nekoupila..Řekla jsem si, že už to nechci tak řešit a nechám tomu volnější průběh. Už mě to fakt stresovalo. Takže uvidíme. Zkus to taky tak, nebo si i měř tu teplotu a vše kolem..na to já nemám🙂

jaja01k
9. črc 2013

Já jsem testovala, měřila teplotu, a nic. Teprve když jsem se po roce na všechno vykašlala, hned se zadařilo 🙂

elvira
9. črc 2013

Já jsem měřila teplotu - ovulace každý měsíc jak hodinky, několikrát prokázaná i ultrazvukem. Po roce nezdarů jsem šla k doktorovi - žádný zásadní problém u nás nenašli, přesto se podařilo až po třech letech a nedopadlo to. Za další rok to klaplo. Zpětně to přikládám psychice - zemřela mi maminka a dva roky jsem se z toho hrabala.
Jestli jít - nejít k doktorovi - pokud nejsou žádné další problémy, tak bych počkala min. půl roku - ony ty 4 měsíce nejsou žádná doba.
Hlavně nebudu psát, ať na to nemyslíš. 😀

sarkad2856
9. črc 2013

Já teda nevím,ale taky jsem měla testy a myslím si že nejsou tak přesné jak se všude píše,ano ovu jde zjistit podle hlenu,čípku i teploty,to je dle mého názoru spolehlivé než nějáké papírky,které musí člověk testovat min aspon 3-4 x denně

agnitas
9. črc 2013

Ahoj, mám 2,5 letého syna a od letošního ledna jsme se začali snažit o druhé dítě. Když furt nic, tak jsem si koncem května koupila ovul. testy a zjistila jsem, že mám ovulaci o 5 dní dříve, než jsem myslela (9. den - my to většinou zkoušeli kolem 14.-15. dne). Hned jsme na to vlítli podle ov. testu, který ukázal 2 čárky už devátý den (desátý den už byl test negativní) a teď jsem ve druhém měsíci. Vůbec jsem to nečekala, už kvůli věku - je mně 39, , že to vyjde takhle rychle ( teď mám samozřejmě zase strach aby bylo vše v pořádku). Tak já teď na ovulační testy nedám dopustit - a měla jsem snad ty nejlevnější na trhu (5 ks v balení za 74 Kč).

lekyticka
20. črc 2013

My zkouseli testy 3 mesice a byl to boj,manzel dela na smeny a sex z povinnosti nic moc a nezadarilo se ted jen tak sexujeme jak mame chut tak uvidime 🙂

honeysun
25. črc 2013

Testuji zatím druhý měsíc, byla jsem přesvědčená o tom, že se musí zadařit. Bohužel na těhu testu furt sněhobílo :( nevím kde je problem.

zumari
7. zář 2013

honeysun: já mám podobný problém jako ty. Myslím, že nemám ovulaci ale přitom MS přichází pravidelně. Antiko jsem vysadila 7.6. a od té doby uplynuly tři měsíce a příznaky ovulace nikde, tak jsem tento měsíc zkusila ovu testy a sněhobílo... nevím jestli zajít za Dr. a zeptat se jestli vůbec probíhá. Nechci aby mě poslal domů s tím, že je ještě brzy po vysazení. Co myslíte?

terim
8. zář 2013

Ahoj, my se opravdu snažíme 9 měsíc, když nepočítám rok předtím jako ,,necháme tomu volný průběh" takže téměř dva roky.. Byla jsem minulý týden u Dr., říkala jsem ji, že minulý měsíc jsem měla všechny dny ovu testy negativní, divila se, pže. menstruaci mám pravidelnou a přesnou. Poslala nás s přítelem oba do centra a.r.,(my si vybrali Pronatal v Praze) že prý přítel musí na spermiogram, ten nám vyšel ,,dobře", teda-spermie jsou v pořádku, jenže celkové množství ejakulátu je prý malé a to není obvyklé a Dr. absolutně neví, co s tím může dělat a k tomu ještě u mě podezření na anovulační cykly :( takže za 4 dny začínám opět s ovu testy, tentokrát už od devátého dne cyklu, pže mám pocit, že mívám ovu hned po menstruaci, ne až ten jejich 14 den, jak všichni říkají.. Jinak jsem taky po vysazení chytrého miminka najela na Nosifol, je to dražší záležitost, ale holky tu na něj píšou samou chválu, prý je dobrý jak na anovulační cykly, tak na otěhu 🙂 uvidím, snad to zabere, určitě se něco děje, protože jsem u MS měla vždy příšerné bolesti a hodně krvácela a tenhle měsíc jsem téměř nepostřehla, že už dorazila a spotřeba hygienických potřeb pro MS je o polovinu menší, takže to vážně něco dělá. Přeji všem mnoho úspěchu na cestě k těhu, ať se vám to nevleče tak dlouho, jako u nás :(

alenka_p
24. zář 2013

My se snažíme skoro tři roky, problém žádny....ovu testy sice nepoužívám, ale ovu poznám. Většinou se neplodnost řeší až po roce snažení, ona i ta pravděpodobnost početí u zdravého páru (i když se pokaždé trefíte do ovulace) není až tak velká, a do toho roka se právě většině takových párů zadaří (a cokoliv do roka je normální)