Vodnatý výtok, druhá ovulace? Nebo co to může být?

myskaq
11. lis 2013

Ahoj holky obracím se zde pro radu nebo jen názory 🙂

Věc se ma takhle, MS od 22.10. Do 27.10.2013. Ovulaci nepočítám ale kalkulačka mi ukázala start L. Fáze na datum 31.10 a trvala do 8.11. Přičemž 5 mel byt podle kalkulačky nejplodnější den. HA vysazena pred skoro rokem MS byla pravidelná ale poslední 3 měsíce si chodí se spozdenim. Tím padem kalkulacce nemůžu věřit jelikož ta MS pravidelná není. Ale pozoruju hlen . Ten byl dokonce i vycházel nějak kolem 5 -6.11. S přítelem jsem spala den po MS . To do me pustil. Pak jeste 2x pred tím nejplodnější dnem ale to už byl Přerušovany sex. Podotýkám .. Bereme to tak zd kdyz se zadari tak se zadari není to přímo snažení se o mimi 🙂 no každopádně dnes 3 dny po skončení L.faze a ja mam takový vodnaty vytok :/ co by to mohlo byt ? :/

myskaq
autor
11. lis 2013

Akorát se omlouvám mohla jsem to dat do jiného fora 🙂 nez do jdeme na to 🙂 snad to nevadí

andelka
11. lis 2013

Co znamená L fáze?
A jinak..kalkulačkám vůbec nevěřit, kor při delších a nepravidelných cyklech.

myskaq
autor
11. lis 2013

Lutealni faze .. To jsou dny mezi ovulaci a další MS takže jsem to tím padem napsala spatne :/ :D takže oprava start ovulace 31.10 až do 8.11 :/ a ne L. Fáze . Omlouvám se

andelka
11. lis 2013

@myskaq no právě, mi to neštimovalo.
a to 30.10-8.11. asi taky nebude ovulace, ale..asi kalkulačkou spočítané plodné dny? Ovulace je okamžik, ne období.
Obecně..plodné dny jsi mohla mít kdykoliv, klidně i teď, jak máš ten vodnatý výtok. Plodný hlen může být v cyklu pozorován nekolikrát, probehlou ovulaci ti potvrdí měření bazální teploty. Při nepravidelných cyklech bych velmi doporučila.

evulinkab
11. lis 2013

@myskaq Určite bych vubec žádné kalkulačky neřešila a nevěřila jim!!Tělo není stroj, takže ovulku mužeš mít vlastne kdykoliv-ihned po MS, uprostred nebo pred MS.Hlavne si všímej sveho těla-plodný, pruhledný(vodový či táhlý výtok) je jasným příznakem OVU.Plus k tomu mužeš sledovat ješte děl. čípek a nebo měřit baz.teplotu.

myskaq
autor
12. lis 2013

@andelka jo jo plodné dny 🙂 vlastně . No je mozne ze nastala ted :/ Mam v tom bordel kdyz to je ted nepravidelně ta MS :/