Zdá se mi, že jsem úplně bez ovulace

snazilek89
13. dub 2014

Ahoj holky,tak já tu ovulaci snad nikdy nechytím. Zdá se mi že jsem úplně bez ní. ☹ Ted jsem 10DC už od minulé středy mě pobolívá v podbřišku. 😒 Testy jsem dělala několikrát,nikdy jsem neměla stejnou čárku jako je ta kontrolní. už jsem z toho docela dost zoufalá...Už si říkám že na to prdím. Dělám si řidičák,koupím si psa a nechám to "osudu" ! Už mě totiž nebaví otázky typu : "a co vy? když už budete mít mimčo?" nebo přidám na fb fotku s mojí neteří a komentář je "už si pořid svoje,sluší ti to!" Kdybych jim ale mohla říct jak je to těžké... ☹

zickemartina
13. dub 2014

hlavne to nerez a netrap se tim, nejlip se otehotni kdyz jsi zrelaxovana a v pohode. ja otehotnela neplanovane 6 den po zavcatku menstrulace, kamaradka 4 den. proste si to uvizej a na mimco nemysli. bud se stane nebo ne. az po roce bych zkusila se poradit na gynde

janinka186
13. dub 2014

@snazilek89 rozumím ti!! Sice minulý cyklus se ovulka ukázala na ovutestech hezky, ale tento asi cekam zbytecne. Taky me to stresuje. Ale rekla jsem si, ze už si ty ovutesty delat nebudu. Stejně se s manželem tulíme každý den a měnit to nechci, abychom to pak dělali jen při ovulaci 🙂 navíc četla jsem, že o utestyti to nemusi ukázat, kdyz sd vyloženě netrefíš do těch několika hodin. Poznáš na sobě jestli ovulace proběhla?

aneetkka1
13. dub 2014

@snazilek89 zkus kapky gynex na úpravu cyklu, někdy pomohly k otěhotnění.. jsou sice dražsí, ale zkrátí se ti a zpravidelní cyklus, vč. ovulky.

snazilek89
autor
13. dub 2014

@janinka186 Ahoj. Diky za nazor. Taky uz je nebudu pouzivat. Pripadam si jako Charlotte ze Sexu ve neste. 😀 Prave ze nepoznam. Ja to mam ted nejake rozhazene a nevyznam se v sobe vubec. Na gynde mi pred dvouma mesicama rekla ze tomu nechame 2-3mesice a pak s tim zacne neco delat. 😎 ak pak babo rad

janinka186
13. dub 2014

Tak jeste ted teda vydrz. Zkousela jsi kotryhelovy caj, chci ho zkusit dalsi cyklus, jsou na neho hodne dobre ohlasy... Kazdopadne pokud jsi ani jednou ovulku nezaznamenala tak s dr urcite neco vymyslite, bude si te asi monitorovat behem cyklu a uvidi zda ovulka probiha, zatim se ale nicim nenervuj. Navic je plno zen, co ovulovali velice aporadicky nebo treba i vubec a nasadili jim hormony a zvladlo se to vsechno neboj 🙂 ja se timto taky uklidnuju. Hlavne nesmime byt ve stresu no 🙂 jak dlouhe mivas cykly teda vubec?

janinka186
13. dub 2014

@snazilek89 zapomnela jsem te v tom prispevku zminit 🙂

snazilek89
autor
13. dub 2014

@janinka186 ja uz to moc vlastne neresim. Jen sem se potrebovala nekomu sverit. Minuly mesic sem mela ms 40DC a mesic pred tim 34DC lita jak se ji chce... ☹

snazilek89
autor
13. dub 2014

@janinka186 jo a kontryhel jen v zenskem caji. Jinak samotny sem nesehnala

makuka88
13. dub 2014

Ahoj a jak dlouho se snažíte ?

makuka88
13. dub 2014

Moje kamarádka má šíleně rozházené cykly a snaží se už 3 roky ... to je hrůza. Teď lítá po doktorech ...

janinka186
13. dub 2014

@snazilek89 jej tak to nevím, já se ho teprve zítra chystám koupit a spíše ať mi poradí v lékárně 🙂 co jsem tady četla, tak hodně ženám pomohl, hlavně srovnat ty cykly 🙂 mírné rozestupy v ovulaci jsou normální, nemusí probíhat pravidelně... Tak drží pěsti 🙂

snazilek89
autor
13. dub 2014

@janinka186 ja byla u Dr. Max a slecna na me koukala jak kdybych spadla ze stromu... 😀

maqggienka
13. dub 2014

@snazilek89 U nás v Dr, Maxovi mají kontryhelový čaj normálně. Ale jenom sypaný 🙂

lascie
14. dub 2014

@snazilek89 Já jsem teda zatím všude sehnala kontryhel v lékárně 🙂 je to sypaný čaj a jmenuje se přímo kontryhelová nať myslím 🙂

lennaaa
14. dub 2014

@janinka186
@snazilek89
@janinka186
@lascie holky já se ho taky rozhodla koupit, snažíme se teď 11 měsíc...nějak jsem to víc neřešila...jen jsme teď nakupila ovu testy, zatím teda nic... a piju ten čaj...ms mám 33-38 den takže celkem dlouhé čekání na vše:( piju 2x denně 2 šálky ale nevím nevím....cítím se ho už taková přepitá, ale zdá se mi to zbytečný. dnes zkouším ovu a uvidím...kdyžtak přestanu pít až přijde ovu.jako ten čaj není špatněj, ale 2x denně už jsem taková přepitá té chuti.a moc na něj nevsázím.dnes 16dc tak snad chytím ovu...a ve čtvrtek jdu k doktorce co ona na to všechno...

snazilek89
autor
14. dub 2014

Holky ja vim jak to vypada ;) jen slecna nevedela ktera bije...a pak sem ho neshanela.

lennaaa
14. dub 2014

já spíše než o čaji , tak uvažuji o tom nifosolu...má tady velké ohlasy...uvidíme...

janinka186
14. dub 2014

@lennaaa taky mám tak dlouhe cykly, bohůžel 🙂 ale to neni prekazka otehotneni. Pokud jsi uz zkusila ten kotryhel tak urcite zkus i neco jineho. Kotryhel urcite neni zaruceni, ale hodne zenam pomohl, tak pokud tobe ne, tak urcite zkus neco jineho a uvidis 🙂 drzim pesti 🙂

lennaaa
14. dub 2014

@janinka186 no já ho zatím piju 14 dní🙂 má se prej pít jen nějak do ovulace.takže teď skončím a zkusím zase za měsíc..bylinky by se měly užívat aspoň 3 měsíce a dýl si myslím...jenže to jsou zas 3 měsíce navíc a pak už to bude přes rok co se budeme snažit ....

mala_vavrova
14. dub 2014

Ahoj, když jsem měla rozházený cyklus,pomohl mi na srovnání jeřáb ptačí. Je to tinktůra a taky by jí měli mít normálně v lékarně. Minimálně na objednávku 😉

joannah13
14. dub 2014

@snazilek89 ja mela asi podobny problem. Byla sem bez ovulace a vlastne i bez MS nejakou dobu a tak sem nasadila gynex(ten srovnava a zkracuje cyklus). MS dorazils, ale bez ovulace.. a tak sem nasadila nosifol a po nem ovulace konecne byla a i jsem ji citila. Nosifol podporuje cinnost vajecniku, tak ho zkus. Ja zitra zacinam 3 baleni a vyckavam ovulaci.

nikolav
14. dub 2014

Podívej se ke mě do fotoblogu na můj poslední článek. Neměla jsem ovulaci a MS a po užívání mého denního režimu mi přišla MS a ovulace!!! Třeba ti to pomůže.

snazilek89
autor
14. dub 2014

Ale já mám ms "normálně" sem tam má spoždění.Ale chodí. Jen nemůžu trefit ovulaci. 😕