Zkušené snažilky, pozitivní nebo negativní OVU test?

beijing5
16. zář 2013

Já jsem z toho tramvaj 🙂 poradíte mi??vím, že při ovulačních testech by měly být obě čárky stejně silné, nejlépe testovací silnější...je to první měsíc, kdy zkouším ovu testy, jen abych zjistila, jak to moje tělo se mnou funguje nebo nefunguje 🙂 miminku necháváme volný průběh 3/4 roku a zatím se nezadařilo...Cykly jsou takové nějaké 🙂 24-27 dní, ovu test je dělaný včera 10DC a dnes 11DC.Co myslíte???Díky za názory a krásný večer přeji

jaja01k
16. zář 2013

@beijing5 Já bych řekla, že ten dolní je jasně pozitivní, takže zítra nebo pozítří by měla být ovu. Což by i odpovídalo tomu, že míváš kratší cykly. Držím palce, ať se zadaří 🙂

beijing5
autor
16. zář 2013

tak to jsem v kopru :( s mym drahym muzem se uvidim az o vikendu...teda paradni sexik probehl včera ;), ale to asi nevyjde...ale dekuju moooooc, snad nam to nekdy vyjde, nemůžeme se dočkat...

naomi6
17. zář 2013

@beijing5 Jak píše jaja, tak ten spodní je určitě pozitivní. Klidně se to může podařit. Holčičí spermie jsou pomalejší, tak doplavou třeba zrovna v den ovu. My to měli u dcerky taky tak a ted čekáme kluka a ten byl přímo v den ovu, takže držím palce 😉

beijing5
autor
17. zář 2013

holky, moc diky, dneska uz byl testik slabsi...takze to vypada, ze by to bylo opravdu pondělí-coz je ten druhy testik a z nedělního večera by mohly vydržet ty potvůrky :-P , snad se tam nejaka holcicka nebo chlapecek statecne doplavi a ubojuje to :D a gratuluju oběma k briskum ;)