Cysta na vaječníku, může ovlivnit menstruační cyklus?

kolibricek36
22. dub 2016

Holky, měla bych dotaz, může cysta změnit cyklus - tedy ho ovlivnit?
No, mám 5 dní zpoždění, dle výsledků krve těhotná nejsem. Jelikož jsem si pádem zlomla ruku, a já nevěděla či jsem těhotná, nebo ne, tím že mám zpoždění, tak mě raděj poslali na gynekologii k vyšetření. No, a tam se ukázalo, že mám na levém vaječníku cystu.
Může to případné vynechání být tou cystou?

ppejskova
22. dub 2016

Mám taky na levo a měla jsem děsně nepravidelný cyklus, takže nám miminko trvalo rok a to jsme docela mladý... Takže určitě to být může, já teď čekám až dokojim tvrdí mi,že občas se to samo ztratí

kolibricek36
autor
22. dub 2016

@ppejskova dík, no, uvidím, v lednu ZT, ted cysta. Abych pravdu řekla, ted to bodne, že nejsem těhu, aspon mohu na ty RTG.
no, nám mimi trvalo dva a půl roku, jenže naše radost trvala jen do 9 tt - mám 40 let a mimi bychom chtěli, ale asi je pozdě.

ppejskova
22. dub 2016

@kolibricek36 jé to mě mrzí, nás nejspíš jedno mimi opustilo půl roku před naší princeznou,nestihla jsem ani dojít k dr.Mě je teda 23 ,ale skrz všechny mé zdr.problemy mi bylo doporučeno pokud chci dítě tak pořídit si ho do 25.
Nezoufej!!! Mamce je 44 a má ročního chlapečka... Takže pozdě být nemusí ;) držím palce ať se brzo zadaří

lenusaak
22. dub 2016

@kolibricek36 ja kvuli cystám mela nepravidelný cyklus 🙂

kolibricek36
autor
23. dub 2016

Holky, dík,za uklidnění ...Jsem po tom ZT kapku mimo ...
@ppejskova blahopřeji k princezničce .. přeji hodně štěstí .