Dostane manžel paragraf na mladší dítě v rodině?

gucu
11. únor 2014

maminky potrbuji nutne poradit mam jit se starsi dcerkou do nemocnice na operaci a o mladsi se bude starat manzel ma narok na paragraf a kdo mu ho napise protoze litam vsude mozne a nechcou me ho nikde napsat dekuji za rady

j.a.n.i
11. únor 2014

@gucu Tipuju nemocnici, ale jistě to nevím a pokud bereš rodičák, tak musí být psaný na tebe.

tulikiss
12. únor 2014

@gucu bude to asi stejne jako kdyz je clovek v porodnici, tedy vypise to nemocnice a bude to psane na tebe.. ja to hlasila hned jak me prijimaly a pri odchodu mi ho dali

dorinek
12. únor 2014

@gucu - já jsem byla se synem v nemocnici a dceru mi hlídala mamka. Ošetřovačku jí napsala naše pediatrička.... 😕 Nechápu, že ti to nikdo nechce napsat, vždyť je to přeci samozřejmost, že se o druhé dítě musí někdo postarat ? 😕

gucu
autor
12. únor 2014

holky dekuji vam moc a dnes jsem si volala do nemocnice a rekla me jina sestra ze samozrejme dostane paragraf na me tak nechapu proc osobne kdyz jsem tam byla tak to neslo a po telefonu jo

elllenka
25. únor 2014

toto jsem musela řešit 2x. musela jsem 2x na operaci a v nemocnici mi OČR nebyli schopní vystavit. Manžel zůstal s dcerkou doma- OČR mi pokaždé vystavil obvoďák. Úplně bez problému. V případě nemoci staršího dítka bych zašla za dětskou lékařkou, kdyby dělali v nemocnici drahoty.