Jak často lze změnit pediatra?

aleachim
26. črc 2010

Ahojky. Potřebovala bych zjistit, jestli nevíte, jak často lze změnit pediatra. V lednu jsme se přestěhovali a musela jsem dcerku přehlásit k místní lékařce. Bohužel jsem měla špatnou ruku a paní doktorka mi vůbec nevyhovuje. Od podpisu registrace tedy uběhlo 6měsíců. Není někde stanoveno, že se lékař smí měnit jen např. 1x za rok nebo tak něco. Díky
.
Pokud byste měly nějaké zkušenosti s tím, jak se mění lékař, byla bych ráda i za zkušenosti, jak to lékaři berou. Mám říkat, že nejsem s ní úplně spokojená, nebo raději si vymyslet nějký zástupný důvod?

brusinka.pusinka
26. črc 2010

@aleachim no já myslím že můžeš po 3 měsících ale nejsem si na 100% jistá že to tak má každá zdravotní pojišťovna.Zkuz se zeptat na své zdravotní pojišťovně a důvod bych řekla že nejsem spokojená a kdyby se ptaly proč nemusíš odpovídat, prostě ti nesedí péče lékaře k tvému dítěti 😉

katerinal
15. led 2014

Ahoj, do půl roku věku dítěte to lze měnit po měsíci (dle informací od pojišťovny - máme ZPMV ČR) a pak po 3 měsících. 🙂

comadreja
11. dub 2016

Nevite nekdo jak to je se zmenou pediatra pokud jsme u VZP? Jestli plati to co psala vyse katernal? Dekuji..