Jaké vzdělání je třeba na cvičení s dětmi apod.?

susannka
7. čer 2013

Ahoj,
chtěla jsem se poradit, jestli budete někdo vedet. U nas v centrech hledaji maminky aby na vedeni kurzu cviceni, vytvarne apod. Nasla jsem, ze centrum pro rodinu a socialni peci dela metodiky pro cviceni s malymi dětmi, ale pisi tam ze tohle neopravnuje k vedeni kurzu, ze je to zivnost vazana, ze je nutne bud byt ucitel, socialni pracovník apod. nebo mit nejake další vzdelani, rekvalifikacni kurz a tak. Nevite někdo jake rekvalifikacni kurzy to jsou? neznate nejake? my jsme z brna a nedari se mi nic moc najit. Diky za tipy!

jajulin
7. čer 2013

Ahoj, asi přímo neodpovím na Tvou otázku, ale pochopila jsem, že chceš mít kroužek pro malé děti jako živnost. Nechceš zkusit toto? www.trdlohratky.cz Já jsem lektorkou skoro rok a zatím jsem moc spokojená. Kdybys měla nějaké otázky, tak se ptej nebo kontaktuj přímo autorku Trdlohrátek. 🙂.

susannka
autor
8. čer 2013

a jake mas vzdelani ty? na odkaz mrknu, diky

susannka
autor
8. čer 2013

koukala jsem na web, vypada to moc dobře, a jakou zivnost bych na to musela mit?

jajulin
8. čer 2013

@susannka já mám vzdělání "klasické" učitelky, ale pro tuto živnost není vzdělání vůbec důležité. Stačí umět zpívat a zvládnout usměrnit skupinku cca 6-7 maminek a dětí a samozřejmě vztah k malým dětem 🙂. Živnost je to volná, takže ani u toho nemusíš dokládat vzdělání v oboru.

susannka
autor
8. čer 2013

a nazev te zivnosti je jaky?

jajulin
8. čer 2013

@susannka u té volné živnosti je několik desítek oborů, můžeš si vybrat, do kterého to spadá. Já mám ostatní vzdělávání, lektorskou činnost, kurzy atd. Teď přesně nevím ten název, ale večer mrknu a napíšu i číslo oboru. Je to spíš na konci toho seznamu.
A ještě prosím, kdyžtak mě u svých příspěvků označuj (tzn. kliknout na "odpověz). Hned uvidím, že mi někdo psal a nebudu to muset sama dohledávat. 🙂

kattyd
8. čer 2013

V Brně je fakulta sportovních studií, v rámci celoživotního vzdělávání nabízejí spoustu kurzů. zkus mrknout na jejich stránky, nebo jim napsat mailem dotaz

blumchenkin
6. kvě 2014

Ahoj holky, nechcete se někdo přihlásit na kurz "cvičení s dětmi"?? - http://www.facefitness.cz/kurzy/detail/cviceni-...

Pro malý počet se ten kurz asi konat nebude:(( Nemůžete to prosím poslat někomu kdo by měl zájem? Díky moc

blumchenkin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blumchenkin
6. kvě 2014

Já vím o kurzu ve Slaným, kde dostaneš i rekvalifikci - cvičení s batolaty. Je to 17-18.5. Kdo má zájem, at mi napíše!

susannka
autor
6. kvě 2014

a ma to nejaky webovky? diky

blumchenkin
8. kvě 2014

jasnéé🙂 http://www.facefitness.cz/kurzy/detail/cviceni-...
Snad mi to admin nesmaže:-/

katjar1
19. bře 2015

@jajulin Dobrý den, chtěla bych se zeptat na trdlohrátky. Jsem z Hodonína, a nejsem si uplně jistá, jestli by zde maminky zaplatily 90Kč za lekci. Prosím jaké máte zkušenosti s tímto? Děkuji Katka

jajulin
19. bře 2015

@katjar1 Ahoj, tak to jsme skoro sousedky, já jsem z břeclavského okresu 🙂. Na malý zájem maminek si určitě stěžovat nemůžu. Samozřejmě začátky nejsou lehké, jsou i určité rozdíly mezi městem, maloměstem a vesnicí. A záleží i na tom, jestli to lektorka dělá na pár hodin týdně jako přivýdělek a odreagování nebo se tím chce živit. Ale obecně bych řekla, že určitě není problém, že maminky nejsou ochotné dát peníze za smysluplný kroužek pro své dítě. Schválně koukni na ceny plavání miminek. A zrovna plavání mi až tak smysluplné nepřijde, ale to je jen můj osobní názor 🙂. Kdybys měla ještě nějaké otázky nebo se třeba chtěla přijet na jednu hodinu podívat, tak napiš 🙂.

zumik27
16. lis 2015

@jajulin
@jajulin ahoj 🙂 ja som mamicka zo slovenskeho konika 🙂 a brusim po nete a hladam kurzy na cvicenie s detickami... na jar by som chcela zacat oracovat, malz bude mat teraz pol roka 🙂 ale kedze s hladanim roboty u nas bude urcite problem rozmyslam nad niecim vlastnym... k cviceniu a pohybu mam od malicka vysoko poztivny vztah a odkedy som mamickou tak aj k detickam 🙂 preto som sa rozhodla vydat tymto smerom 🙂 chcem sa ta opytat, vidim ze trdlohratky odporucas 🙂 ty to mas ako hlavny zdroj prijmu? ake velke je mesto kde precvicujes? aku velku si mala vstuonu investiciu a po akom case sa ti vratila? 🙂 mozno by bolo lepsie tieto veci riesit aj v sukromnej poste tak kludne mozme aj tam 🙂 kazdopadne ti budem velmi velmi vdacna za akukolvek odpoved 🙂
orajem krasny den, zuzka

zumik27
16. lis 2015

@zumik27 ehm, preklep, maly bude mat rok a pol 😀