Kdy mi přijdou příspěvky na bydlení a živobytí?

top88
26. zář 2013

CHTELA BYCH SE ZEPTAT ZAZADALA JSEM SI TED V RIJNU O PISPEVKY NA BYDLENI A ZIVOBYTI, PRIJDE MI TO UZ V MESICI RIJNU???? NEBO POZDEJI

lucyvivien
26. zář 2013

@top88 ne přijde ti to v listopadu nejpozději do konce listopadu 🙂

benjik
26. zář 2013

@top88 V říjnu jsi si těžko žádala,když je září.a už tě navštívila sociálka doma? Dřív totiž přišli na kontrolu,jestli třeba doma nemáš věž za tisíce atd.Pak na vyřízení mají cca měsíc,takže to vychází,že peníze dostaneš v říjnu.

benjik
26. zář 2013

@top88 Jinak pokud je to příspěvek za říjen,tak jak píše @lucyvivien až v listopadu

lucyvivien
26. zář 2013

@benjik já jsem o to taky žádala a nikdo nepřišel 😉 nicméně jsem byla v šoku, když mě schválili tenkrát 50 kč příspěvek na bydlení, jinak je možné pak žádat i o doplatek na bydlení 😉

top88
autor
26. zář 2013

omlouvam se zadala jsem v zari.... uz blbnu :D

lucyvivien
26. zář 2013

@top88 tak do konce řijna , pokud bylo vše ok 🙂

top88
autor
26. zář 2013

tak dekuji...a jak casto chodi na kontrolu ??? ohlasuji se predem ? ja jen abych treba byla doma

blahova_andrea
26. zář 2013

my pobíráme příspěvek na bydlení a nikdo u nás nebyl. u toho příspěvku nezkoumali výši majetku jako u některých jiných dávek. vím, že kdysi jsem po škole něco pobírala a musela jsem vyplnit, co vše vlastním a podepsat nějaké prohlášení. příspěvku bydlení se to tedy asi už dnes netýká, ale ty píšeš i o příspěvku na živobytí a s tím zkušenosti nemám. jinak dokládáme vždy čtvrtletí a pak chodí peníze jak kdy. záleží kdy to stihneme doložit. třeba minulé čtvrtletí jsem nic nedostala, protože jsem nedonesla včas papíry, tak mi to vyplatí až příští měsíc zpětně a do hromady. aspoň už se to tak jednou stalo. paní mi i říkala, ať si v říjnu zažádáme i o přídavek na dítě, takže se na to chystáme. snad tentokrát přítel donese vše z práce včas.

paaaaja
29. črc 2015

Ahoj chtela bych se zeptat podavala jsem zadost na bydleni a mam po mesici smlouvu a nevim jak dlouho budu cekat na penize dekuji.