Kolik lidí může sedět vzadu, když je tam autosedačka?

blandik
22. čer 2009

holky,

mám zvláštní dotaz - kolik lidí může jet v pětimístném autě, když je vzadu autosedačka. Můžou tam jet dva lidé a autosedačka nebo jen jeden člověk a autosedačka? Díky.

kijonkova.k
22. čer 2009

2 lidé,snad,ne?Vždyť tam jsou 3 pásy..pokud se ti dva zmáčknou,tak proč ne?

zany
22. čer 2009

Podle mě 2 😉 Pokud se tam vejdou, tak proč ne 😉
My máme vzadu i dvě sedačky a občas je nutné svézt i babičku, tak se dá vajíčko doprostřed a já si sedám dozadu k dětem. Je to sice nepohodlné, ale na krátkou cestu se to dá 😅

gingerlady
22. čer 2009

my uz taky jeli v 5....sice jsou tam ti dva vzadu jak sardinky, ale da se to🙂

jeudi
22. čer 2009

kdyz je to peti mistne tak vzadu dva

temperance
4. kvě 2010

Ahoj, mame taky jet v peti do zahranici.. a uz ted se hadame kam umistit autosedacku. Mame uz tu vetsi 9-18 kg a ja si myslim ze nejbezpecnejsi misto je za ridicem, ridic chce zase dat sedacku doprostred - abychom mohli dite zabavit z obou stran... bude to dlouha cesta takze nepocitam ze bude celou dobu spat...Co si myslite vy? Me to prijde uprostred nejmin bezpecne co?

berunda
4. kvě 2010

Nekde jsem cetla videla v testech a vcrash testech ze prave misto uprostred vzdadu je nejvic bezpečne 😉

aurecon
4. kvě 2010

temperance: Dle mě je nejvíc bezpečné místo vzadu uprostřed, ale jen, pokud tam má auto tříbodový pás. Jeli jsme tak nedávno a měli jsme okolo dost místa. Zato, když jsme autosedačku umístili vlevo za řidičem, tak jsme se pak nehorázně tlačili.

temperance
4. kvě 2010

Díky moc, to jsem se teda spletla. Tak snad to bude v pohodě.. i když jak zabavím jinak než jídlem (max jeste hračky a knížky)... fakt nevím 😅

fiallinka
4. kvě 2010

Temperance: fakt je dokázané, že nejlepší místo je místo za spolujezdcem, ostatně podívej se do většiny aut, kde ji najdeš 😉

Uprostřed vzadu to jde jen u mála aut, kvůli těm pásům...

temperance
4. kvě 2010

No my ji davame vetsinou za ridice.. nevim vzdycky jsem si myslela ze je to tam nejbezpecnejsi...

kristi
4. kvě 2010

muzou jet dva.

my mame sedacku taky za spolujezdcem, abych na malou videla,kdyz je potreba

mirrrkaa
4. kvě 2010

taky jezdime tak, ze jsou vzadu dva lidi a autosedacka, tu mame taky vzadu za spolujezdcem 🙂