Lázně pro matku, může jet i dítě?

kami1984
19. črc 2013

Maminky, které jste dostaly komplexní lázně (plně hrazené, křížkové) a měly jste malé dítě, mohlo jet s Vámi?
Pokud ano, jak to je pak s platbou za dítě a pokud to není možné, vypisuje se paragraf na dítě pro otce, že?
Děkuji za jakékoliv info...

lynks
20. črc 2013

Ahoj, já chodím pravidelně do lázní, ale jsem samoplátce resp. hradí mi to zaměstnavatel, nikdy jsem problém s malým neměla, pokaždé jsem do lázní napsala, že budu mít sebou dítě , ale nic nepožaduji, ani přistýlku ani jídlo, a byl tam se mnou zdarma už 3x - lázně Třeboň, Františkovy. Jediný problém je když jdeš na proceduru a nemá ho kdo pohlídat - my tam byly s kolegyní, tak jsme si hlídaly navzájem, a taky jsem poprosila paní z časování procedur (Třeboň) a pohlídala s radostí. Teď už dokázal sedět sám před dveřma a hrát si s Ipadem, nebo byl vevnitř se mnou na proceduře (vana, masáž) Je dobré vzít něco co ho na těch 15 min zaměstná. Kdyby něco víc potřebuješ, napiš IP. Přeji příjemný odpočinek 🙂

omobinrin
6. únor 2020

Ozivuji diskuzi...mate nekdo obdobnou zkusenost? Prave to taky resim.. dekuji 🙂🙂🙂