Ležím v těhotenství. Kdo se postará o syna?

hathor86
2. zář 2011

Ahoj, mám asi 6 týdnů do porodu a musím ležet, protože se otvírám. Zatím mě nechali doma, jenže máme doma 18-měsíčního chlapečka a já se o něho nezvládám starat... Tento týden měl manžel paragraf, ale ten je jenom na 9 dnů a já se bojím, jak to bude od pondělka, az bude manžel zase v práci... doted o me pecovala moje maminka, ale ta je taky zamestnana, zatim. jak jste to delali vy? Zažili jste někdo takovou situaci? diky za odpoved...

jajik25
4. zář 2011

Ahojky mi měly podobnou situaci,měla jsem asi tři týdny do porodu a ležela jsem v nemocnici kvůli vysokému tlaku,v tu dobu měl manžel paragraf na staršího syna,po pár dnech jsem šla domu a manžel nastoupil do práce jenže protože sem měla strach že mě doktor týden na to pošle zase zpátky do nemocnice tak jsme staršího syna odvezly k mojí sestře která byla v tu dobu ještě na mateřské,šest dní na to jsem porodila.

myskyva
4. zář 2011

@hathor86 ono asi hodně záleží na doktorovi,prý nemůže být další paragraf na totéž co ten předchozí,takže můj dr. psal manželovi ten další vždy na něco jiného.Po těch 9dnech teda musí na jeden den uschopněný(vždycky mu to dr. napsal do jeho volna nebo si vzal ten 1den dovolenou) a pak nastoupil znovu.Takhle jsme to řešily víc jak měsíc kdy jsem byla v nemocnici a pak když mě pustily a já ještě nebyla zcela v pořádku,kombinovali jsme paragraf a dovolenou a nějak to šlo.
Doufám že ti to tu píšu správně,alespoň takhle nám to podal můj doktor 😉